Четвер, 18.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту


1 2 3 ... 6 7 »
21.03.2019 22:16
Переглядів: 111
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Трохи більше тижня залишається до надважливого в житті України дня – виборів президента. Саме 31 березня нам доведеться сказати, кому ми готові довірити керівництво державою на наступні п’ять років. Куди ми прагнемо рухатися і які погляди обстоюємо.

Якщо проаналізувати ситуацію в країні, то більше ніж 30% українців станом на зараз знають, за кого віддадуть свій голос. Та й чи взагалі прийдуть на виборчі дільниці! І це легко пояснити. Більшість людей просто не вірить у те, що їхній голос буде врахований.

Адже експерти й опозиційні політики вже давно заявили про можливі фальсифікації на виборах із боку ...10.03.2019 14:46
Переглядів: 81
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Чинна влада вже усвідомлює, що їй залишилось правити лічені дні. Тому й намагається витягнути із кишень українців останнє. Цього разу вдалися до підвищення тарифів на електроенергію для населення – з 1 березня ще на 26%!

Очевидно, що підтекст в такому рішенні присутній і він полягає в тому, аби ДТЕК Ахметова змогло придбати решту п'ять обленерго і відтак повністю монополізувати енергоринок.

В цій тарифній історії є й інший бік медалі – чиновники виправдовуються, що фактично в Україні стартувала чергова енергореформа (вже й не рахую яка за ліком), згідно з прийнятим в квітні 2017 року Законом «Про рин ...28.02.2019 23:44
Переглядів: 101
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Держава, яка декларує демократичні цінності і хоче впевнено рухатися вперед, повинна ухвалити закон про порядок припинення повноважень президента. Питання законодавчого підґрунтя щодо імпічменту президента в Україні знову назріло після великого розслідування журналістів про розкрадання в оборонній галузі країни – усі стрілки були скеровані на близьке оточення нинішнього президента.

Втім, як виявилося згодом, Україна – чи не єдина країна у світі, де немає законодавчої основи для позбавлення глави держави його прав. Тим більше, що Конституція України це дозволяє, тож закон повинен бути.

А зараз в Адмін ...25.02.2019 00:03
Переглядів: 101
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Ні вашим, ні нашим. Тема вивозу та утилізації львівського сміття знову набуває політичних обрисів. За трохи більше місяця до першого туру виборів голова Львівської облради анонсує, що депутати розглянуть проект рішення про повернення Львівській міській раді повноважень з вивозу сміття. У випадку, якщо депутати таки схвалять відповідне рішення, мерія знову розпоряджатиметься сміттям з 1 квітня цього року.

Для початку нагадаю, що право і обов’язок вивозити львівське сміття взяла на себе область 2017 року, після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі та колапсу з твердими побутовими відходами.

Майже дв ...20.02.2019 21:15
Переглядів: 158
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Уряд Гройсмана знову змагається сам зі собою в абсурдності. Тепер у Кабміні хочуть, аби борг за житлово-комунальні послуги у 86 мільярдів гривень, який продовжує зростати, частково сплатили ті українці, які й так справно сплачують штучно завищені тарифи.

Чиновники вирішили, що частину боргів будуть покривати споживачі, які, економлячи на всьому, досі сплачували зазначені в платіжках суми. Просто при формуванні тарифу враховуватимуть й відсоток боргів.

Нагадаю, ще навесні 2017 року парламент схвалив проект закону щодо погашення 30 мільярдів гривень боргів за електричну енергію, при цьому частину – кош ...17.02.2019 23:04
Переглядів: 177
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
За 46 днів до першого туру президентських виборів просто маю життєву необхідність звернути увагу на те, чого не вистачає більшості політиків, які зараз при владі – політичної культури. А, насправді, як її досягнути?

Гонитва за президентське крісло в Україні лише набирає обертів – у виборчому бюлетені рекордна кількість кандидатів на пост Президента України – 44. Навколо багатьох кандидатів уже рясніє чимало скандалів. Політтехнологи часу не гають, активно працюючи над тим, аби зачепитися за небезгрішне минуле політиків й потирають руки, чекаючи коли цю інформацію можна оприлюднити на загал.

Тому бруд ...03.02.2019 22:46
Переглядів: 168
Додав: Today
Комментарів (1)
Матеріали Today
Як не економічними показниками до Європи, то принаймні лояльною наркополітикою. Складається враження, що Україна обрала насамперед інші, не завжди першочергові, кроки на шляху до входження у європейську спільноту.

Так, Уляна Супрун – рекордсменка у статусі "виконувач обов’язків" міністра охорони здоров’я (3,5 року) – укотре сколихнула інтернет-простір своїми думками та пропозиціями. Цього разу не зовсім легальний міністр пропонує утвердити в країні медичний канабіс. Ніби ідея не є цілком поганою і має під собою якісне підґрунтя, але також вона несе численні виклики і загрози, на які ми як суспільство поки не можемо дати гідної відповіді.

Дійсно, використання канабіноїдів необхідне під час лікування важкохворих. Зокрема, ...07.12.2018 20:18
Переглядів: 158
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Люблін – місто у Польщі, яке одне з перших відмовилося від державного та «порційного» фінансування. Нині туристична перлина нашої країни-сусіда стала яскравим прикладом для інших населених пунктів як потрібно проводити владну роботу, аби наповнювати місцеві бюджети й самостійно впливати на рішення та події, які відбуваються у межах громади.

Досвід цього польського міста вже вивчають понад 40 українських населених пунктів. Причина такого успіху – поступовий та виважений процес децентралізації.

Всесвітньо відомий інтернет-ресурс Wikipedia чітко дає пояснення, що децентралізація – це передача значних по ...19.11.2018 23:42
Переглядів: 189
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Здавна тактика ведення війни передбачає, що, анексуючи територію, передовсім потрібно захоплювати залізницю, пошту та інші об'єкти інфраструктури, які забезпечують зв'язок зі світом.

Упродовж останніх років ми стали свідками повного руйнування системи проводового радіо, переходу на цифрове телебачення, необдуманої комерціалізації залізниці, яка призвела до численних проблем сполучення між містами України, та інших негативних процесів, які все більше починають нагадувати внутрішню диверсію.

Тепер влада взялася за те, що, здавалося б, є невід'ємним елементом життя кожного українця – пошту. Нинішня "Укрп ...15.11.2018 08:41
Переглядів: 187
Додав: Victor
Комментарів (0)
Матеріали Victor
Василь Здоровик.

«Кого люблю,
про тих і ишу, Кого не люблю..,
пишу теж. Кохаю, мрію,
ненавиджу, Усе в цій збірці
ти знайдеш.»
(Автор)

ВЕЧІРНІ ВОГНІ

(05.2018–10.2018 рр.)
збірка поезій

Львів – 2018

I РОЗДІЛ

ЧИСТИЙ АНГЕЛ

«Хто виграє?
– Раз ті, раз інші. Чим більше зла,
тим кращі вірші.»
(Автор)

ДУША НЕ ВИБИРАЛА ТІЛО.

Душа не вибирала
тіло, Яке попалось..., втім, живе. Звичайно, кращого б
хотілось, Але, як кажуть, є що є.

Своїм я, може, й
не пишаюсь, Це справа дурнів...
і жінок, Але й не дуже
ображаюсь, У ньому сили
є на трьох.

Щоб не скоритись
і не здатись, Коли приходить
зла пора, Собою бути
і зостатись, – Це також справа < ...
Читати далі...


28.10.2018 11:15
Переглядів: 272
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Найкращий захист – напад. Це правило прекрасно спрацьовує у спортивних змаганнях, під час яких перемогу потрібно здобути будь-якою ціною.

Що менше залишається часу до виборів Президента України, то більше, складається враження, що значна частина українського політикуму працює саме за цим спортивним принципом, забуваючи про не менш важливий – принцип чесної гри.

ВО «Батьківщина» неодноразово закликала своїх опонентів до виваженої політичної гри. Своїм прикладом ми показуємо як варто здобувати прихильність українців – конкретними пропозиціями, напрацюваннями, комунікацією, але в жодному разі не за допо ...27.09.2018 00:01
Переглядів: 258
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Марія Олександрівна – вчитель однієї зі шкіл Самбірського району, що на Львівщині. Понад 30 років жінка сіє зерна науки для наймолодших школярів, тобто робить те, що згодом стане основою світогляду сотень українців.

Познайомився з нею на форумі у Львові. Жінка сама підійшла до мене з проханням підтримати – словом та порадою. Вчитель нарікала, що затримують зарплату, а книжки, які жінці необхідні для її фахової діяльності просто не може придбати – через банальний брак коштів. І це в країні, влада якої голосно кричить про успішне майбутнє і про реформи…

В той же день міністр освіти та науки України Ліл ...16.08.2018 01:37
Переглядів: 164
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Минулого тижня Центральна виборча комісія вирішила звернутися до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики й правосуддя та Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування про доцільність виборів до рад ОТГ без проведення місцевого референдуму щодо підтримки або приєднання до територіальної громади.

У ЦВК таку позицію мотивують тим, що, на їхню думку, це усуне правову колізію та юридичні неузгодженості.

Погодьтеся, що такі кроки ЦВК виглядають доволі дивно в контексті четвертого року процесу децентралізації, коли вже відбулося шість хвиль ви ...08.07.2018 23:20
Переглядів: 267
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
Нинішні чиновники взяли курс на боротьбу з кіберзлочинністю. Погодьтеся, що це доволі пафосний початок... Справа в тому, що депутати політичної сили, наближеної до Президента, у Верховній Раді України все ж таки внесли (з третьої спроби) в порядок денний законопроект №6688, який надає державним органам необмежені можливості щодо позасудового блокування інтернет-сайтів.

Ініціатива, в умовах українсько-російської війни та посиленої пропаганди з боку країни-агресора, ніби, на перший погляд, необхідна й викликана потребою часу.

Але з іншого - чи не будуть чиновники спекулювати законодавчими нормами, аби б ...22.06.2018 23:12
Переглядів: 220
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today
І вашим, і нашим. Так можна описати останні процеси в контролюючих органах, які працюють на українській митниці.

Цього тижня у Кабінеті міністрів України нарешті вирішили боротися з контрабандою на митниці. Для цього в Уряді видали постанову, згідно із якою в рамках експерименту в поліцейських розширюються повноваження з контролю над митниками - тепер вони зможуть цілодобово перебувати в зонах митного контролю.

Рішення насправді більше політичне, аніж практичне... Раніше поліція не мала права проводити оперативні заходи на митних пунктах, цю місію натомість виконували фахівці Служби безпеки України. ...**************