П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту

Матеріали користувача [Admin (35)]


Головна ;» Матеріали користувача [Admin (35)]
1 2 3 »
19.05.2019 20:30
Переглядів: 16
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

Один чоловік запитав у Сократа:

– Знаєш, що мені сказав про тебе твій друг? Джерело

– Почекай, – зупинив його Сократ, – просій спочатку те, що збираєшся сказати, через три сита. ...03.03.2018 15:53
Переглядів: 356
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

Автобус курс узяв на Україну,
Позаду Рим та десять довгих літ
І тихий щем прийшов до серця Ніни,
Вона кидає цей назавжди світ.

Світ у якому ти чужа людина,
Загорнута в буденну сіру суть,
Що створена для праці, мов машина,
Якою нечистоти всі шкребуть.

За десять років - стільки пережито,
Скільки страждань, самотності та мук,
Чужа земля просіяла, мов сито,
Мільйони українських вільних рук. ...
Читати далі...


18.06.2016 16:05
Переглядів: 717
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

Був'єм нині на сесії міської ради. Перший раз в життю. Бігме, би ми вуха на голові виросли… Люди повіли, то я пішов сі подивити. Виявлєєсі жи то не Місько з Раточини сі зібрав радити, а то так сі називає рада міста. О !

Заходжу, сі дивлю жи не богато ту радників. Десь зо трийціть голів. Влодко з Тустанович, той же ж Місько Пискатий, Андрійко Сцикливий, Ольо Здріманий, Василь з Уріче та й ше троха паталахів. Вибачєйте, всіх по фаміліях незнам.

Василь спав. Але му мож ! Бо він з Уріче родом, там де скелі…Колись давно му на голову ведмідь став, як з дерева злазив, а той депутатом ше не був, але під тов грушков спав. Ведмідь тодий аж ногу си підвернув об той майбутньодепутацький банєк…17.06.2016 18:17
Переглядів: 672
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

Віктор Денисович Ненажера величезною долонею погладив секретарку нижче талії, а, коли вона запитально зиркнула йому в очі, попросив набрати йому Остапа Михайловича Проглота і, поки вона видзвонювала на всі номери, уважно вдивлявся в календар.

— Здоров! — Буркнув в трубку. — Приїжджай.

Проглот добрався аж після обіду. Поїхав не в Білу хату, а відразу в лісовий домик Ненажери, де той в затишній альтанці серед дерев обдумував справи державної ваги.

Як завжди, замість привітання, обнялися і направилися до альтанки коло штучного водопаду. Але дзюрчання води їх зараз не цікавило, бо ще здалеку побачили, як дмухав великим віялом на ряди шашликів кухар. На столі зеленіло, червоніло, пахло, блищало, дзвеніло.

Ненажера ледь помітним кивком дав знати обом офіціантам, щоби забиралися, і, коли ті пішли, взявся власноруч відкорковувати заплакану на сонці пляшку горілки зі слідами паморозі.

— Що думаєш? — Спитав у Проглота.

— Про що? — Обережно перепитав Проглот.13.04.2016 17:43
Переглядів: 803
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

Існує легенда про те, що до кожного з нас одного разу в житті приходить Бог. Причому Він може з’явитися в будь-якому образі: мокрого кошеня, старого дідуся чи жебрачки. А наша доля складеться в залежності від того, як ми поведемо себе в хвилину такої зустрічі …

А є ще й така притча.

Жив-був на світі чоловік, і було у нього три мрії: мати хорошу роботу з високим заробітком, одружитися на красивій добрій дівчині та стати відомим всьому світу.

Упродовж життя з ним траплялося чимало історій, але ми розповімо вам про три з них.

Зимовим холодним ранком юнак поспішав на співбесіду до відомої компанії. До зустрічі залишалося 5 хвилин, ...30.03.2016 15:15
Переглядів: 531
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin


Он шел по улице и тихо плакал.
Облезлый, одноухий, и с больною лапой.
Повисший хвост, несчастные глаза,
А в них жемчужинкой дрожит слеза. ...
Читати далі...


12.12.2015 22:36
Переглядів: 946
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

Галина Пагутяк

У Франка є невелике, але дуже сильне оповідання «Батьківщина». Слово «батьківщина» тут означає спадок, який отримує син від батька.Це – земля і господарство, що на ній, а також хата. Сюжет оповідання – не оригінальний. Можна згадати хоча б «Історію кавалера де Гріє і Манон Леско» абата Прево, написану ще у 18 столітті. Герой закохується у панянку легкої поведінки і поступово скочується на соціальне дно. Однак, у оповіданні Івана Франка цей сюжет набуває зловісних ознак денаціоналізації і викорінення. Після смерті батька герой приїжджає в село і поспішно продає аби кому батьків спадок, бо його фатальне кохання потребує грошей.Услід йому чуються прокльони земляків. Чи можливе таке зараз? Я маю на увазі – осуд земляків. Ні, жодного осуду не буде.Хіба сусіди бурчатимуть, якщо продадуть пиякам чи злодіям.Я знала колись бабусю, яку ховала сільська громада, хоч вона мала п’ятеро дітей.Вони її зреклись і хату розтягли дорогі сусіди по дощечці.І поділили між собою город.

Зазвичай спадкоємці отим продажем батьківщини спалюють за собою усі мости.Вони вже ніколи не повертаються до землі предків.У місті вони живуть серед таких самих як вони маргіналів, які соромляться свого сільського походження і віддають дітей до російської школи. Вони уникають людей, які живуть на село і на місто, підтримуючи з родиною якнайтісніші зв’язки, і мріють на старість облаштувати собі тихий квітучий рай там, звідки вийшли. Ті не замислюються над філософським обгрунтуванням своєї мрії, просто намагаються протистояти викоріненню доти, доки можуть.Саме на них кажуть маргінали та їхні нащадки «село-болото». Ясна річ, місто і їх змінює, навіть деформує, але перемогу здобуває врешті могутня і часом ірраціональна земля-мати. Дивлячись на рідне село трохи збоку, вони розуміють, що їхні односельці усе частіше спиваються, крадуть, і що батьківщину потрібно захищати і від них. І що сільська громада не така згуртована, все менше людей працюють коло землі з любов’ю, бо змушені їхати на заробітки. Або не змушені. Вони розгублені і не знають, що їм робити.Громада не має лідера, голову сільради обирають як-небудь, часто кандидат вдається до підкупу чи залякування. ...22.11.2015 11:12
Переглядів: 561
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin
Если хочешь изменить мир – начни с себя.21.11.2015 14:56
Переглядів: 748
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin


Стив Джобс – культовая личность нашего времени. Несмотря на то, что компания Apple вышла в топы мира по множеству позиций, он всегда оставался простым и даже аскетичным человеком. Недавно были обнародовано его последнее послание, которое он оставил в больничной палате. Эти слова задевают самые тонкие струны души:

«Мне удалось достичь вершины успеха в мире бизнеса. Многие считают, что моя жизнь — это олицетворение успеха.

Но признаюсь, помимо работы у меня не так много радостей. И вообще, богатство — это только факт жизни, к которому я просто привык.

На настоящий момент, я лежу на больничной койке и вспоминаю всю мою жизнь. Теперь я понял, что богатство и признание, которыми я так гордился, поте ...24.08.2015 13:53
Переглядів: 3688
Додав: Admin
Комментарів (1)
Матеріали Admin

Фотограф Ганна Сеник, відома під псевдонімом Ładna Kobieta, працює у напрямі етнофотографії. Її роботи – це не просто фото, це історії із своїм сюжетом, героями та ідеєю. Вони цікаві та самобутні. Та, мабуть, найбільшого ажіотажу свого часу набула серія робіт фотографа під назвою “Купання”.

У ролі звабливої української красуні виступила модель Ольга Лісовська. Зйомки проходили на річці Прип`ять, що на Київщині. За задумом автора, на фото відтворено старовинний обряд купання, під час якого єдиним одягом, який залишався на дівочому тілі, була проста сорочка. ...04.07.2014 17:29
Переглядів: 933
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

«Чужой» мужчина есть чужой,
Что в нем хорошего? Скажите!
А свой, он - теплый, он – родной,
С ним по-другому все, поймите!
...
Читати далі...


22.04.2014 14:18
Переглядів: 1324
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

Пісня Океана Ельзи "Веселі, брате, часи настали..." була написана в 2006 році. Але , ...08.04.2014 00:30
Переглядів: 1715
Додав: Admin
Комментарів (1)
Матеріали Admin

Цей вірш написав батько застреленого на Інститутській снайперами Євгена Котляра.

Харківчанину Євгену було лише 33 роки. Вірш, який написав його батько, опублікований на сторінці "Небесної сотні" у Facebook.

Сыну

Моя кровинка, я горжусь тобой
В тылу не ждал огонь заградотряда
Ты мог уйти. Ты принял этот бой,
Хотя свистели роем пули рядом.
...
Читати далі...


03.04.2014 18:24
Переглядів: 1934
Додав: Admin
Комментарів (0)
Матеріали Admin

Всі кадри розміщені в хронологічному порядку у відповідності з подіями , які відбувалися на Майдані. ...1-15 16-30 31-35