Середа, 17.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту

Матеріали користувача [Today (5)]


Головна ;» Матеріали користувача [Today (5)]
15.02.2017 19:22
Переглядів: 865
Додав: Today
Комментарів (1)
Матеріали Today
Останнім часом почастішали чутки про ліквідацію Турківського району і всі апелюють до слів, які в коментарі журналістам сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода.

Він пояснив, що не бачить доцільності функціонування на території району, межі якого співпадають з межами ОТГ, районної ради та районної державної адміністрації.

«В такому випадку виникає необхідність вирішити питання про доцільність існування цього району, як окремої адміністративно-територіальної одиниці. Сьогодні в Україні є чотири таких райони: Лиманський – у Д ...25.09.2016 00:01
Переглядів: 446
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today

На сьогоднішній день патріотичні сили на всіх рівнях активно обговорюють можливості й перспективи зміцнення в нашій державі україномовного середовища. Чому це так важливо, і саме зараз? Бо Україна переживає особливий етан політичного виходу з силового поля Росії.

І очевидно, що саме розширення сфери вживання української мови переконливо забезпечить нашій державі окрему культурну ідентичність, відокремлення від деструктивного впливу інформаційного середовища Росії. Але тут виникає низка запитань.

Перше: чи можливе в принципі масштабне розширення україномовного середовища? Досвід таких держав, як Чех ...08.06.2016 21:02
Переглядів: 458
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today

Боротьба є запорукою природнього відбору і еволюції.

Якби Садового загнали в стойло на Банковій, ми б, очевидно, не дізнались про те, як нас отруюють продуктами, вирощеними на гудронах і те, що задимленість над Грибовичами почалась не вчора, а триває вже кілька років. Справу б спустили на тормозах, а хтось дістав би чергову "зірку героя". І звичайно була б фотосесія на відповідному фоні і "розпил" бюджету.

А так, ми отримаємо не одну цікаву і тривожну інформацію, і зі сміттям може нарешті наведуть порядок. Та й Садовий може розкаже трохи людям про те, хто і як керує Україною, а Банкова розкаже щось про ...30.03.2016 18:29
Переглядів: 374
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today

Дивно читати вже якийсь день про Дубневичів і розподіл грошей на Львівщину. Таке враження, що або ми проснулись, або Дубневичі кілька днів тому звідкись з,явились на Львівщині.

Чому такий розподіл і хто злив Львівську область на виборах? Я про це писав в РІА Львів. Торг був простий: ви нам область, а ми вам місто. Ви нам слабкого кандидата на мера у Львові, а ми вам слабкого в Києві. Таким чином, в області БПП взяло перше місце, і особливо в округах братів Дубневичів. І голова обласної ради був відомий задовго до виборів.

Щоб не бути голослівним, прошу глянути, з яких округів кандидати Самопомочі "потрапили" в обласну раду: зі Львова. А що було в області? Осередки Самопомочі реєструвались за кілька місяців перед виборами. Через це, робота була серйозно паралізована. Наслідком цьому є також низький результат на виборах в Ходорові. А тепер Самопоміч незадоволена розподілом. Хто керує - той і ділить. Логіка проста.

А чому фракція Самопомочі не проголосувала за зміни до Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" - відповідь хотілось би почути. Дубневичі, до речі, проголосували. І хто з нас патріот? ...03.02.2016 01:32
Переглядів: 739
Додав: Today
Комментарів (0)
Матеріали Today

З позитиву в нашій країні.

Рада визнала днем скорботи 90-річчя вбивства Петлюри. Це сталось 25 травня 1926 року в Парижі. Агент НКВД Шварцбард після арешту заявив, що вбив через помсту. Начебто Петлюра був антисеміт і влаштовував погроми євреїв. Вбивця був виправданий і заплатив штраф за забруднення хідника (тротуару) кров,ю Петлюри.

Звинувачення Петлюри в антисемітизмі були абсурдні і неправдиві. Навпаки, є свідчення, про його виступи і дії на захист євреїв. Щоб не вдаватись в дискусію, наведу лише один факт:

Володимир (Зеєв) Жаботинський, один з лідерів сіоністського руху зробив такий заповіт: коли я помру, я хочу, щоб на моєму пам'ятнику було написано наступне - тут лежить людина, друг Симона Петлюри .

А це ще одна його цитата: "Я з ними виріс, разом з ними провадив боротьбу проти антисемітів та русифікаторів - єврейських та українських. Ані мене, ані решту думаючих сіоністів південної Росії не переконають, що людей цього типу можна вважати за антисемітів". ...