Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту

Головна » 2016 » Лютий » 3 » Блог політичного оглядача Івана Матковського
01:32
Блог політичного оглядача Івана Матковського

З позитиву в нашій країні.

Рада визнала днем скорботи 90-річчя вбивства Петлюри. Це сталось 25 травня 1926 року в Парижі. Агент НКВД Шварцбард після арешту заявив, що вбив через помсту. Начебто Петлюра був антисеміт і влаштовував погроми євреїв. Вбивця був виправданий і заплатив штраф за забруднення хідника (тротуару) кров,ю Петлюри.

Звинувачення Петлюри в антисемітизмі були абсурдні і неправдиві. Навпаки, є свідчення, про його виступи і дії на захист євреїв. Щоб не вдаватись в дискусію, наведу лише один факт:

Володимир (Зеєв) Жаботинський, один з лідерів сіоністського руху зробив такий заповіт: коли я помру, я хочу, щоб на моєму пам'ятнику було написано наступне - тут лежить людина, друг Симона Петлюри .

А це ще одна його цитата: "Я з ними виріс, разом з ними провадив боротьбу проти антисемітів та русифікаторів - єврейських та українських. Ані мене, ані решту думаючих сіоністів південної Росії не переконають, що людей цього типу можна вважати за антисемітів".

* * * * * * * * * * *

Впливовий англомовний тижневик The Economist згадав про Львів в одній з останніх публікацій, давши позитивну оцінку функціонуванню економіки та рівню життя мешканців. Львів - не Донецьк, написали англійці.

Раджу насолодитись "Львовом-не Донецьком", бо скоро Львів Донецьком стане. Стрімке збільшення будівництва для клієнтів зі Сходу України, відсоток авто на дорогах з реєстрацією зі східних областей, інвестиції ітд. свідчить, що навала "братів східних" у 1945 не була останньою і "толі єщьо будєт".

* * * * * * * * * * *

Ізраїльська армія має в своєму розпорядженні елітний загін електронної розвідки, в рядах якого майже всі аутисти. Армія набирає хворих на аутизм з 2008 року і крім служби своєму народові і державі, вони відчувають себе потрібними і реалізовують себе.

Львів є столицею ІТ України. Цікаво, чи крім "фабрики тролів", створених очевидно Мінстецем, держава задумується про використання цього потенціалу. Зрозуміло, що мобілізовувати аутистів ніхто в нас не буде, але замість набирати гарматне м,ясо, можна б і про цей напрямок думати. Академія ж під боком.

* * * * * * * * * * *

Валенродизм - це те, що може спасти Яценюка. Якщо звичайно не буде "кулі в лоб". Цей термін означає вкорінення у ворожі лави (організацію, військо тощо) з метою їхнього розвалу і знищення. В даному випадку вкорінення в оточення Президента, щоб "врятувати країну".

Як новітній Конрад Валенрод, він зробив трюк в 2012 з Батьківщиною і помстився, в прямому значенні, за критику отриману в 2009 від Тимошенко. А зараз Валенродом, напевно, прикинеться.

Але якщо серйозно. Майже всім наобіцяв і втік. Цікаво, як буде викручуватись на цьому тижні від Самопомочі?

* * * * * * * * * * *

Фракція "Самопоміч" закликає ВР ухвалити рішення про відставку уряду. Була б дуже добра пропозиція, якби за цим закликом фракція представила і своє бачення, хто повинен очолити майбутній уряд.

Всі мудрі і всі лікують Україну. Тільки ніхто не хоче брати відповідальності ні за ситуацію з нинішнім урядом і Яценюком, ні за майбутнє. Тим більше, жодна політична сила немає ні економічної ні політичної програми. Пустий "базар" і більше нічого.

* * * * * * * * * * *

Російська делегація в Лодзі поводиться, як Шаріков професора Преображенського в мед. інституті перед лікарсько-професорською колегією: голосно кричать, скачуть і махають руками.

Сергій Марков, російський політик і політтехнолог Януковича в 2004 році звинуватив на форумі в Лодзі міністра молоді та спорту України Ігор Жданов в поширенні фашизму в Польщі.

Жданов закінчив свій виступ словами: Слава України. На що москалюга почав кричати, що в залі фашисти.

* * * * * * * * * * *

Віктор Єрофєєв, російський письменник і син перекладача Йосифа Сталіна в Лодзі заявив, що Україна перемагає у війні. І демократична Україна є надією для його народу.

Чесно - перший раз бачу такого росіянина. Чув, але не бачив раніше.

* * * * * * * * * * *

Австрійський депутат Hannes Schreiber на форумі в Лодзі каже, що боїться, що Україні загрожує нова серія виборів. Замість цього, політик акцентує, що слід зосереджуватись на проведені реформ.

Це дуже слушна думка, особливо в контексті нинішніх повідомлень про нові парламенські вибори та референдум щодо питання про особливий статус Донбасу.

Як бюджет "дєрибанити", так народ ніхто не питає. А як рішення приймати, за які отримають "по шапці" від людей, так на референдум зразу.

Як дають "дєрибанити", то всі в коаліції, як не дають - так всі на вибори.

Іван Матковський, політичний оглядач, уродженець с. Матків Турківського району


Як формувати українські еліти - з Володимиром Подгорновим.

Як формувати українські еліти - з Володимиром Подгорновим. Висновок з ефіру: перше слід усвідомити, що таке еліта і елітарність. зрозуміти, що таке держава. Що це не дійна корова, а організація, яка має монополію на встановлення законодавства та контроль за його дотриманням.Сформувати процес виховання еліт. Донцов писав, що в суспільстві є лицарі і свинопаси. Лицарі свинопасами стають, але навпаки - майже ніколи. Тому, з маленького цих лицарів потрібно виховувати і витісняти свинопасів з управління державою.Іншого виходу не бачу.

Опубликовано Іваном Матковським 27 января 2016 г.

Іван Матковский: "Висновок з ефіру:
перше слід усвідомити, що таке еліта і елітарність.
зрозуміти, що таке держава. Що це не дійна корова, а організація, яка має монополію на встановлення законодавства та контроль за його дотриманням.
cформувати процес виховання еліт.

Донцов писав, що в суспільстві є лицарі і свинопаси. Лицарі свинопасами стають, але навпаки - майже ніколи. Тому, з маленького цих лицарів потрібно виховувати і витісняти свинопасів з управління державою.

Іншого виходу не бачу."

Переглядів: 764 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.