Вівторок, 20.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту

Головна » 2016 » Червень » 8 » Блог політичного оглядача Івана Матковського
22:02
Блог політичного оглядача Івана Матковського

Боротьба є запорукою природнього відбору і еволюції.

Якби Садового загнали в стойло на Банковій, ми б, очевидно, не дізнались про те, як нас отруюють продуктами, вирощеними на гудронах і те, що задимленість над Грибовичами почалась не вчора, а триває вже кілька років. Справу б спустили на тормозах, а хтось дістав би чергову "зірку героя". І звичайно була б фотосесія на відповідному фоні і "розпил" бюджету.

А так, ми отримаємо не одну цікаву і тривожну інформацію, і зі сміттям може нарешті наведуть порядок. Та й Садовий може розкаже трохи людям про те, хто і як керує Україною, а Банкова розкаже щось про міську владу..

Бо кілька місяців все було інакше. Взамін "за закриття очей" на місцеві вибори в Києві, Адміністрація Президента все зробила, щоб Андрій Садовий став мером. Навіть ставила технічних кандидатів, щоб розбавляти електорат його противників. А окремі представники БПП формували йому більшість в міській раді, взамін за відповідну більшість в обласній. Тому, нехай гризуться. Нарешті яд з Грибович став отрутою і для них, а не тільки для половини Львівщини.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

В останні роки через одну зі схем з України виведено понад 400 млрд гривень. Нижче цитую які банки і скільки гривень з доларами вивели на рахунки австрійського банку, а ще нижче, перелік банків, яким після Революції Гідності надали рефінансування і з приводу чого нині триває розслідування. Порівнявши обидва тексти видно, що отримувачі рефінансування і ті, що виводили гроші - це одні і ті самі банки. 400 млрд. гривень! А ми по копійці солдатам збираємо.

"На кореспондентські рахунки Meinl Bank переведено: банк «Таврика» (переведено 26 млн доларів); «Південкомбанк» (448,54 млн грн та 38 млн доларів); «Автокразбанк» (106 млн грн); «Міський комерційний банк» (59 млн євро); «Фінростбанк» (72 млн грн); «Терра Банк» (40,4 млн доларів); «Дельта Банк» (87,3 млн доларів); «Київська Русь» (50 млн доларів); «Вернум Банк» (7 млн євро) та інші, включно з банками «Кредит Дніпро», «КБ «Хрещатик», «Актив-Банк»".

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Чому після обрання прем'єра і генерального прокурора почали рости ціни на пальне? Може тому, що потрібно розрахуватись з нафтотрейдерами, які підтримали ці кандидатури під час голосування?

І WOG, i OKKO, і група Приват має сильне лобі в парламенті і "теорія змови" в цій ситуації якраз має місце - так відповів на запитання Експресу про ріст цін.

З українця по гривні - і крісло для Гройсмана і Луценка.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Дивує шквал критики Андрія Садового. Чому? Про грибовицьке сміттєзвалище говорять добрих 10 років, і не тільки: у місті достатньо проблем. Та гляньмо на результати мерських виборів на прикладі першого першого туру. Підтримка шалена. Себе потрібно критикувати, в першу чергу, любі друзі.

Бо Садовий займає громадську і політичну позицію завдяки виборцям, а не узурповуючи владу. А може пора навчитись брати відповідальність за свої дії біля урни, а тоді критикувати Порошенка (74% підтримки), Садового (61%), ітд.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Опублікували перші документи з "чорної" бухгалтерії Партії Регіонів. Це звичайно добре, бо злочин є злочином. Але про те, що члени ЦВК, ОВК і ДВК отримують партійні кошти є "таємницею Полішинеля", знають майже всі. А крім того, треба ще додати "каруселі" і підкуп виборців, які тоді набрали величезних масштабів.

Я пригадую вибори 2012 році і тисячу голосів за кандидата Барана в гуртожитках франківського району. Коли туди приїхав з мобільною групою, то Любомир Мельничук виводив "касирів", яких зловили "свободівці". Припускаємо, що вони розраховувались за ці голоси. Їх, здається, міліція, яка приїхала на виклик, відпустила за найближчим поворотом. Це пишу для того, що таких історій було тисячі.

Не те важливо. А важливі документи, які висвітлять фінанси, потрачені на паламенську опозицію в період 2012- кінця 2013 року. Щоб громадськості стало зрозуміло, чи в нардепа Сікори з Калущини дійсно "застряг" палець між кнопками, чи вона може взяла гроші за голосування ітд.

І ще: в період боротьби з режимом януковича було менш-більш відомо, хто і за які голосування бігав до Клюєва. В тому числі з Львівщини. Якщо це оприлюднять, це буде важливий крок для очищення політичних кіл від перекінчиків.

Іван Матковський

Переглядів: 582 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.