Середа, 21.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту

Головна » 2018 » Березень » 13 » Суспільно-антисуспільне…
22:49
Суспільно-антисуспільне…
Немає межі обурення тому, що на реформованому суспільному телебаченні України з ефіру впродовж кількох днів зникнуть ті програми, які полюбилися українському глядачеві, які бережуть українську культуру, які багато років є орієнтиром для суспільства і по-справжньому допомагають людям.

В листі, який оприлюднив у соціальних мережах народний артист України, ведучий програми «Надвечір’я. Долі» Мар’ян Гаденко, програми «Служба розшуку дітей», «Стоп корупція», «7 чудес України» називають токсичними.

Цинічність телереформаторів важко означити словами. Адже, лише одна програма «Служба розшуку дітей» (до творення якої я теж мав причетність) залишалася чи не останньою надією для батьків та рідних знайти своїх дітей.

Тепер для цієї програми немає якісного телемайданчику, який би охоплював усю територію України, а нібито «суспільне телебачення» називає проект «токсичним». Таке враження, що ми мимоволі починаємо жити у якісь абсурдно-викривленій реальності, яка скоріше нагадує поганий жарт.

Телебачення повинно продукувати якісний продукт, який водночас буде корисним для суспільства. Мета телебачення – інформувати, виховувати, навчати, формувати громадянина, а не бігати за «модою».

Бо по-справжньому здоровий інформаційний простір сам творить тенденції і вони не можуть іти в розріз із справжніми інтересами і потребами людей… проте в Україні, таке враження, що таки починають іти. А за горереформами ховається не лише велика загроза для суспільства, а й дешевизна та неякісність.

На жаль, те ж можу сказати і про реформування державних каналів на місцевому рівні – одне знищили, а на замін нічого якісного не запропонували.

Усе це – велика загроза і великий інформаційний удар по нашій державі. Потрібно робити висновки і більш адекватно підходити до будь-яких змін…

Михайло Цимбалюк, голова партійної організації ВО "Батьківщина" на Львівщині

Переглядів: 218 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.