Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту

Головна » 2018 » Березень » 20 » «Справа Савченко» продемонструвала подвійні стандарти Банкової
23:35
«Справа Савченко» продемонструвала подвійні стандарти Банкової
Провідні західні держави та міжнародні організації (включно з ЄС) заявили, що не визнають результатів виборів президента РФ в Криму. Так, МЗС Німеччини заявило, що була незаконна анексія Криму, Крим не є адміністративною частиною Росії і, відповідно, там не можуть проводитися вибори російського президента.

Така позиція міжнародної спільноти є зрозумілою, доволі чіткою і юридично обґрунтованою. А що далі – президентські вибори на території АРК наразі визнають незаконними, а у цілому вибори президента РФ після цього визнають законними, а Путіна легітимно обраним президентом? Але ж хіба може вважатися легітимно обраною особа, яку обрано у результаті незаконного голосування? Що про це каже міжнародне право?

Однак найцікавіше, як у цій ситуації поведе себе політичне керівництво України. Пригадується, що у 2016 р., коли на території АРК проводились вибори до Держдуми РФ, політичне керівництво нашої держави не лише не визнало цих виборів на території АРК і м. Севастополь (по мажоритарним округам), але й заявило про невизнання у зв’язку з грубим порушенням фундаментальних принципів міжнародного права обрання російських депутатів (225 депутатів) за пропорційною системою. МЗС України тоді констатувало, що у зв’язку з проведенням голосування на цих виборах на території АРК і м. Севастополь вони «є нікчемними і нелегітимними, що ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи».

Верховна Рада України тоді затвердила постанову про невизнання легітимності виборів у анексованому Криму і усього складу Держдуми РФ сьомого скликання. Верховна Рада постановила «не визнавати легітимність виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, їх результатів і юридичних наслідків та, відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання».

Чи буде послідовним політичне керівництво нашої країни і стосовно виборів президента РФ? Адже фактично і юридично нічого не змінилося?

Отже, є усі підстави для прийняття аналогічних рішень про визнання нелегітимним нового президента РФ, яким, без сумніву, проголосять Путіна. За такою логікою на початку наступного тижня (починаючи із завтрашнього дня) слід очікувати відповідних заяв та рішень президента, парламенту, уряду і МЗС України стосовно «нікчемності виборів президента РФ» та «нелегітимності Путіна». Чи стосовно Путіна у них буде інша позиція? Але іншою вона не може бути в принципі, оскільки ситуація з незаконною анексією АРК і м. Севастополь залишається немінною.

Віктор Трепак

Переглядів: 156 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.