Субота, 23.06.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту

Головна » 2018 » Червень » 8 » Михайло Цимбалюк: В нашій країні немає політичної волі реально боротися з корупціонерами
20:43
Михайло Цимбалюк: В нашій країні немає політичної волі реально боротися з корупціонерами
Лише для того, аби виконати вимоги Міжнародного валютного фонду і отримати черговий транш… Складається враження, що це основна причина, чому вчора голосували за президентський законопроект щодо створення Антикорупційного суду України.

Бо насправді в нашій країні немає політичної волі реально боротися з корупціонерами… Ми вже спостерігали за активністю новостворених НАБУ, НАЗК – в переважній більшості їхня робота була скерована на тих, хто не вигідний нинішній владі через критику в її бік. З помпезністю обранці голосували за реформи в правоохоронній, пенсійній, медичній галузях.

Від тих голосувань минув час, а позитивного результату ми, звичайні українці, так і не спостерігаємо… Впевнений, що не побачимо швидкого результату і в початку роботи Антикорупційного суду, бо вже народні обранці говорять, що антикорупційні суди почнуть працювати щонайменше за 10 місяців.

І чи буде цей Антикорупційний суд настільки незалежним, як ми того очікуємо – риторичне питання. Насправді Президент гальмував процес створення не через правки і юридичні тонкощі, а через бажання отримати контроль над таким судом. Тому протягом двох років найбільше баталій точилося над тим, хто відбиратиме кандидатів в антикорупційні судді. Розумію бажання Президента мати максимальний контроль над Антикорупційним судом, адже саме теперішня влада може першою від нього постраждати.

«Батьківщина» голосувала за створення Антикорупційного суду, бо розуміємо його важливість в сучасному світі, єдине, що це варто було б зробити три-чотири роки тому.

Президент, уряд і їхнє оточення, а також частина силових структур мають відповідати за ситуацію в країні саме в Антикорупційному суді - якщо ж він знову буде їхнім інструментом, тоді такий суд державі не потрібен.

Михайло Цимбалюк, керівник ВО "Батьківщина" на Львівщині

Переглядів: 59 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.