Середа, 16.01.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Блоги користувачів сайту

Головна » 2018 » Жовтень » 28 » Кожна дезінформація сприйматиметься нашою командою як заклик до дії, - Михайло Цимбалюк
11:15
Кожна дезінформація сприйматиметься нашою командою як заклик до дії, - Михайло Цимбалюк
Найкращий захист – напад. Це правило прекрасно спрацьовує у спортивних змаганнях, під час яких перемогу потрібно здобути будь-якою ціною.

Що менше залишається часу до виборів Президента України, то більше, складається враження, що значна частина українського політикуму працює саме за цим спортивним принципом, забуваючи про не менш важливий – принцип чесної гри.

ВО «Батьківщина» неодноразово закликала своїх опонентів до виваженої політичної гри. Своїм прикладом ми показуємо як варто здобувати прихильність українців – конкретними пропозиціями, напрацюваннями, комунікацією, але в жодному разі не за допомогою технологій «чорного піару»… Бо вони завжди шкодять країні, вводять в оману людей, ставлять під сумнів самі основи демократичної системи, виводячи на перший план маніпулятивність.

Втім наші заклики, на жаль, так ніхто й не почув. В медіа продовжують з’являтися провокативні матеріали проти Юлії Тимошенко та членів її команди, масово розповсюджують дискредитаційні листівки. «Почерк» виконання таких «завдань» однаковий у всіх регіонах країни і тягнеться до кабінетів на Банковій, що у Києві.

Дякуючи небайдужим львів’янам, які оперативно надали інформацію, минулої ночі у Львові вдалося уникнути провокації проти нашої політичної сили. Переконаний, що це лише початок, але також можу запевнити, що кожна дезінформація сприйматиметься нашою командою як заклик до дії, це робитиме нас сильнішими й підтверджуватиме те, що ми йдемо правильним шляхом.

«Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів», – стверджував німецький політичний та державний діяч Отто фон Бісмарк. Цій фразі вже понад сто років, а вона й сьогодні залишається актуальною.

Певен, що згодом за кожну брехню доведеться відповідати не лише перед власною совістю, а й перед Законом України.

Михайло Цимбалюк, очільник ВО "Батьківщина" на Львівщині

Переглядів: 191 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.