Неділя, 25.06.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Матеріали конкурсу

Головна » Матеріали конкурсу » Офіційні матеріали

ПОСТАНОВА організаційного комітету XVIIІ Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска
14.09.2014, 19:01

ПОСТАНОВА

організаційного комітету XVIII Бойківського літературно-краєзнавчого

конкурсу імені Мирона Утриска

30 серпня 2014 року м.Турка

На XVIII Бойківський літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска, який тривав з 30.08.2013 р. по 10.08.2014 р., надіслали роботи 142 особи. До оцінювання журі прийняло твори 124 учасників, так як праці 18 авторів не відповідали Положенню про конкурс ім. М.Утриска. На підсумковому засідані, яке відбулось 12 серпня 2014 року, журі конкурсу оцінило 140 книг та 46 окремих праць чи підбірок.

СКЛАД ЖУРІ

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА СЕКЦІЯ:

Голова – Футала Василь Петрович, доктор історичних наук, доцент (м.Дрогобич, Львівської обл.);

Секретар – Вагіль Михайло Семенович, заступник голови оргкомітету конкурсу, вчитель (м.Турка, Львівської обл.);

Члени:

- Порада Теодор Михайлович, кандидат с/г наук (м.Турка, Львівської обл.);

- Комарницький Василь Йосипович, кандидат історичних наук, вчитель (с.Буковинка Турківського р-ну, Львівської обл.)

ЛІТЕРАТУРНА СЕКЦІЯ:

Голова – Коцур Ярослав Степанович, кандидат педагогічних наук, директор обласної бібліотеки для юнацтва, м.Львів;

Секретар – Гоголевська Катерина Василівна, вчитель-філолог (м.Турка Львівської обл.);

Члени:

- Зварич Василь Захарович, кандидат філологічних наук, доцент (м.Дрогобич Львівської обл.);

- Лесик Дарія Львівна, вчитель, член президії ВГТ «Бойківщина XXI століття» (м.Турка Львівської обл.);

- Павлик Михайло Григорович, вчитель (с.Ясениця-Замкова Старосамбірського р-ну Львівської обл.);

- Тимчак Олег Гаврилович, вчитель (м.Самбір Львівської обл.);

- Яким Мирон Богданович, кандидат філологічних наук, доцент (м.Дрогобич Львівської обл.)

МИСТЕЦЬКА СЕКЦІЯ:

Голова – Жидик Богдан Григорович, вчитель, член оргкомітету конкурсу (м.Старий Самбір Львівської обл.);

Секретар – Павлик Оксана Василівна, лікар-ентомолог, секретар оргкомітету конкурсу, член президії ВГТ «Бойківщина XXI століття»;

Члени:

- Зборовська Ярина Петрівна, вчитель музики (м.Турка Львівської обл.);

- Ладанай Богдан Антонович, журналіст (м.Самбір Львівської обл.)

Врахувавши оцінки журі, організаційний комітет

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Лауреатами XVIII конкурсу імені Мирона Утриска визнані наступні конкурсанти:

- Воньо Мирослав (м.Хмельницьк) – за книгу «Я люблю тебе цілим світом»;

- Деленко Марія (с.Нижня Вовча Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за серію книг для дітей;

- Драгун Юлія (с.Новоселиця Тячівського р-ну Закарпатської обл.) – за книгу «Веселіться, верховинці»;

- Зборовський Петро (м.Турка Львівської обл.) – за книгу «Легенди, бувальщини та оповідки з Турківщини»;

- Легкий Зіновій (с.Муроване Пустомитівського р-ну Львівської обл.) – за книги «Тарасові страсті», «Споборники святої волі»;

- Паламар Іван (м.Львів) – за книгу «Соколівський душпастир, отець Володимир Кальба, народовець»;

- Політаєва Віра (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу «Очима дитини»;

- Созанський Йосип (м.Турка Львівської обл.) – за книгу «Дорога до Батька»;

- Фиштик Йосип (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книги «Мамо, лишайтеся з нами», «Пісню не забути, що цвіте від рути»;

- Ханас Зеновія (м.Стрий Львівської обл.) – за книги «Нариси з історії жіночого руху Стрийщини», «Слідами жіночого віча у Стрию»;

- Черевко Василь (с.Бабина Самбірського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Історія села Бабина Самбірського району».

2. Дипломантами І ступеня визнані наступні конкурсанти:

- Бухонок Володимир (с.Кожичі Яворівського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Стежина долі»;

- Вербоватий Петро (м.Самбір Львівської обл.) – за книги «Феномен явища і сутності Тараса Шевченка», «Божий дивосвіт: життя людини – понад усе», « Голгофа України», «Богоугодні традиції сім’ї»;

- Воловець Левко (с.Колоденці Кам’янко-Буського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Ольга Яворська»;

- Ганущак Василь (посмертно)(м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книгу «Причали мої за обрієм…»;

-Грись Іван (м.Старий Самбір Львівської обл.) – як автор статті та автор ідеї книги-фотоальбому «Старий Самбір»;

- Дах Ігор (м.Червоноград Львівської обл.) – як упорядник журналу «Місцевий часопис» та автор книги «Живу, як усі», «До рідної хати…», а також поезії для дітей;

- Калагурський Мирослав (м.Львів) – за книги «Родина», «Розламані долі»;

- Комбель Володимир (м.Червоноград Львівської обл.) – за книгу «Світло любові»;

- Кондра Оксана (с.Озеряни Борщівського р-ну Тернопільської обл.) – за книгу «На ангельськім крилі»;

- Косяченко Віктор (м.Чернівці) – за книгу «Та не однаково мені»;

- Котович Віра (с.Раневичі Дрогобицького р-ну Львівської обл.) – за книгу «Походження назв населених пунктів Дрогобиччини»;

- Кульчицька Анна (Чікаго, США) – за книгу-альбом «Вишивка»;

- Магаль Ярослав (посмертно)(м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книги «Ти моя надія», «Моя любов», «Осінній засів»;

- Могорита Михайло (м.Ужгород) – за книгу «За покликом душі»;

- Муряш Степан (с.Біличі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за серію сатиричних малюнків, а також за дослідження «Білицькі крижі (хрести)»;

- Павличко Ярослава (м.Львів) – за книгу «Срібло місячних шабель», «Зерцало», «Із відчиненої брами», «Знаки та профілі»;

- Підківка Олег (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за книгу «Колядує вся родина» та як співавтор книги «Єднаймося»;

- Підківка Семен (м.Старий Самбір Львівської обл.) – як співавтор книги «Єднаймося»;

- Пікунець Софія (смт.Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) – за книгу «Скарбничка творчості» та як упорядник і співавтор книги «Світлиця» (Вип.5);

- Прокопець Марія (м.Добромиль Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Разом з Тарасом до Тараса»;

- Романовський В’ячеслав (м.Харків) – за книги «Ласкавка», «Іще літаю уві сні…», «Волошечка»;

- Рудавська-Вовк Любов (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу «Фантазуємо і співаємо» та як упорядник і співавтор книги «Дорогою незгасної святині»;

- Ряст Юрій (м.Київ) – за книгу «Мати і сонях»;

- Сенейко Микола (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу повістей «Тінь правди. Довге чекання»;

- Сердунич Любов (смт.Стара Синява Хмельницької обл.) – за книги «Душа не терпить порожнечі», «Вустами правди і болю», «Із народної криниці», «Дві барви»;

- Сторонський Василь (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Записано зі слів Василя Сторонського», фотоальбом «Незабутні миттєвості», а також як співавтор 6 книг пісень;

- Тиличко Ігор (м.Самбір Львівської обл.) – за краєзнавчі комплекти листівок про Самбір, Кульчиці та календарі з історії Самбірщини;

- Хланта Іван (м.Ужгород) – за краєзнавчі дослідження 2013-14 років;

- Шевчук Оксана (м.Одеса) – за книгу «Зрима пісня лине по всій Україні»;

- Шевчук Петро (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книги «Поклін віддаю», «Із криниці життя», «Біле диво»;

- Шкоропаняк Наталія (с.Збора Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) – за дослідження «Шевченкознавчі мотиви оповідно-літописної спадщини зборян»;

3. Дипломантами ІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:

- Білич Василь (м.Хуст Закарпатської обл.) – за книгу «Ноша»;

- Власюк Анатолій (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Інтуїція»;

- Воробець Катерина (с.Завій Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) – за книги «Завій над Луквою-рікою», «Стежиною пам’яті» (2 кн.), «Дорогою осені»;

- Гейшев Сергій (м.Львів) – за книгу «Четверо чорнявих мачо»;

- Грицан Марія (с.Красне Тячівського р-ну Закарпатської обл.) – за книгу «Голос душі»;

- Гук Надія (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за дослідження «Конотація як національний аспект психіки народу»;

- Гуменюк Марія (м.Тернопіль) – за книги «Відсію з пам’яті кукіль», «Мандрівка павучка»;

- Девда Петро (м.Чернівці) – за книгу «Біб льос гуцула»;

- Кара Олександра (м.Тернопіль) – за книги «Україно моя», «Слова-зернини»;

- Кашлюк Тамара (м.Львів) – за книгу «Карпатські мотиви»;

- Кляшторна Наталя (м.Київ) – за консультації до мапи-путівника «Бойківщина»;

- Ковальська Наталія (м.Горлівка Донецької обл.) – за книги «Горобина», «Краски леса», «Світло осені»;

- Корнійчук Валентина (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книгу «Причетність»;

- Кузів Оксана (м.Івано-Франківськ) – за книгу «Адамцьо»;

- Ладанай Богдан (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу «Духовне джерело»;

- Лисенко Ганна (с.Мирне Донецької обл.) – за книгу «У слові пам’ять проростає»;

- Лобай Марія (с.Сілець Сокальського р-ну Львівської обл.) – за книги «Молюсь за тебе, Україно», «Стежками дитинства»;

- Маковець Оксана (Вірджінія США) – за книгу «Вітрила надії»;

- Матвіїв-Таранова Надія (м.Сокаль Львівської обл.) – за підбірки «Казка-сон», «Пронизане болем»;

- Матвіїшин Галина (м.Чернівці) – за серію мистецтвознавчих статей;

- Новіков Микола (м.Горлівка Донецької обл.) – за книги «Прошлое о настоящем», «Відлуння часу», «Земля поет»;

- Ониськів Дарія (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за серію краєзнавчих статей в газеті «Дзвони Підгір’я»;

- Пекар Олена (м.Ужгород) – за книги «У цвітінні сакури», «Про дівчинку Оленку»;

- Пенюк-Водоніс Ольга (м.Сокаль Львівської обл.) – за співаник «Під ніжними пелюстками троянд»;

- о.Пишкович Ярослав (с.Новий Кропивник Дрогобицького р-ну Львівської обл.) – за книгу «Правда, в яку важко повірити. Мудрі слова»;

- о.Рубель Орест (с.Плугів Золочівського р-ну Львівської обл.) – за книги «Вислухай, Боже, мою молитву», «Радуйся, Благодатна», «Найбільший цілитель – сам Господь»;

- Салай-Пак Маріанна ( с.Великі Лози Ужгородського р-ну Закарпатської обл.) – за книгу «У долонях вічності»;

- Сатурська-Кочержук Оксана (м.Львів) – за книгу «Словник. Слова, які вживали до війни бойки села Лецівка»;

- Сеньків Ярослав (посмертно)(м.Турка Львівської обл.) – за книгу «Наближали незалежність»;

- Сенько Іван (м.Ужгород) – за книгу «Ментальність русинів-українців»;

- Сигерич Василь (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за підбірку сатиричних віршів «Все буде добре»;

- Скіпор Елеонора (с.Нижні Петрівці Сторожинецького р-ну Закарпатської обл.) – за книги «Життя, присвячене служінню святому алтарю», «Мерцишор», «Божий храм»;

- Стасів Вікторія (м.Львів) – за книгу «Радіє літо разом з нами»;

- Страчук Галина (м.Івано-Франківськ) – за книгу «Із звичаїв рідного краю»;

- Тарчинець Василь (м.Львів) – за книгу «Кепа»;

- Турківський Микола (м.Прилуки Чернігівської обл.) – за книгу «Тарас у слові, малюнку, в пісні, скульптурі»;

- Федько Василь (смт.Оброшино Пустомитівського р-ну Львівської обл.) – за книгу «За Кобзарем»;

- Шимін Романа (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Хресна дорога»;

- Щербан Михайло (с.Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Окремішне дерево в лісі»;

- Яворський Михайло (м.Турка Львівської обл.) – за книгу «Поворот долі»;

- Яворський Михайло (м.Трускавець Львівської обл.) – за книгу «Повернення до першоджерел»;

4. Дипломантами ІІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:

- Галай Любов(м.Старий Самбір, Львівська обл.) – за тематичну підбірку «Незабутні події, славетні постаті»;

- Головецька Мирослава (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу «Борцям за волю України»;

- Касперевич Василь (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за краєзнавчі статті про Ярослава Гірника та Володимира Паїка;

- Коберник Дарія (м.Червоноград Львівської обл.) – за книгу «Я життя дороги заплітаю в коси»;

- Костюк Іван (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.) – за серію краєзнавчих статей;

- Курій Любов (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за дослідження про Лаврівський монастир;

- Малета Василь (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.) – за поетичну підбірку «Апостол правди»;

- Малиш Василина (смт.Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької обл.) – за поему «Лук’ян Кобилиця» та підбірку віршів «Світло душі»;

- Маринець Марія (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.) – за поетичну підбірку «Ми – діти Святої епохи»;

- Маркович Любов (с.Голятин Міжгірського р-ну Закарпатської обл.) – за дослідження про родину Сюськів;

- Мартинюк Юрій (с.Боб’ятин Сокальського р-ну Львівської обл.) – за добірку віршів «Симфонія життя»;

- Матюша Валерія (м.Горлівка Донецької обл.) – за книгу поезій «Життя на зворотах фотокарток»;

- Міщук Уляна (м.Дрогобич Львівської обл.) – за драматичну поему «Допоки живуть ангели»;

- Мушка Василь (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.) – за підбірку новел «Про тварин, людей та інше»;

- Нечипорук Іван (м.Горлівка Донецької обл.) – за книгу «Каждым нервом»;

- Палятинський Йосип (м.Кіцмань Чернівецької обл.) – за серію краєзнавчих статей;

- Панчак Ігор (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Утоплене щастя. А жити варто»;

- Паславська Оксана (смт.Стрілки Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за дослідження «Тарас Шевченко у творчості поетів Старосамбірщини»;

- Пастух Наталія (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.) – за дослідження національного одягу Міжгірщини;

- Пахольчук Стефанія (с.Страшевичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за поетичну підбірку «Гордість України»;

- Перегіняк Віра (с.Новиця Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) – за календар «Новиця, 2014» та дослідження «Апостол любові і добра»;

- Пішко Володимир (с.Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за співавторство в календарі «Дивлюся, аж світає»;

- Соловей Орися (м.Львів) – за поетичну підбірку «Жіноча паралель»;

- Сольчаник Василь (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за серію краєзнавчих досліджень;

- Фединишинець Володимир (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.) – за книгу «Будитель»;

- Фриган Іван (с.Колочава Міжгірського р-ну Закарпатської обл.) – за поетичну підбірку «Пересторога»;

- Хім’як Катерина (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за дослідження «Відродження греко-католицької церкви в м.Старий Самбір»;

- Хоменко Тетяна (м.Львів) – як співавтор книги «Тремтлива струна»;

- Чернявський Сергій (м.Горлівка Донецької обл.) – за книгу «Реформатор»;

- Яворський Юрій (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Пізнання людей через математику»;

- Янів Микола (с.Стрільбичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за дослідження про отця Івана Яворського.

5. Грамотами за участь у конкурсі відзначено наступних авторів:

- Грущак Андрій (м.Борислав Львівської обл.);

- Гулич Мар’яна (м.Самбір Львівської обл.);

- Кінаш Ганна (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.);

- Ковальська Валерія (м.Київ);

- Магур Михайло (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.);

- Маринець Василь (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.);

- Павліха Іван (м.Калуш Івано-Франківської обл.);

- Полюга Стефанія (с.Торчиновичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.);

- Федько Іванна (с.Либохора Турківського р-ну Львівської обл.);

- Храпко Михайло (м.Старий Самбір Львівської обл.);

- Чистяков Анатолій (м.Донецьк).

6. Вручити лауреатам та дипломантам XVIII конкурсу ім.М.Утриска (п.1-4) дипломи, а згідно п.5 – грамоти.

7. Представлені на конкурс твори популяризувати через Вісник XVIII конкурсу ім.М.Утриска «З вершин і низин» та інші видання, а також усно.

8. Презентацію XIX Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска провести 30 серпня 2015 року. Строк прийому робіт – до 10 серпня 2015 року.

9. Праці на XIX конкурс ім.М.Утриска приймає організаційний комітет за адресою:

вул. С.Стрільців 17/1, м.Турка, Львівська обл; 82500.

Голова організаційного комітету

конкурсу ім.М.Утриска Віра Бончук

Переходів: 0 | Додав: Ruslan_Bonchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Марина   (14.11.2014 13:37)
Надо же.
- Матюша Валерія (м.Горлівка Донецької обл.) – за книгу поезій «Життя на зворотах фотокарток»;
Поэт не подавал работы на конкурс, поэт не знал что участвует (хотя бы по е-мэйл уведомили!)
- поэту присудили диплом...
Диво дивное.


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.