Середа, 23.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Матеріали конкурсу

Головна » Матеріали конкурсу » Офіційні матеріали

ПОСТАНОВА організаційного комітету XIX Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска
06.09.2015, 19:00

ПОСТАНОВА

організаційного комітету XIX Бойківського літературно-краєзнавчого

конкурсу імені Мирона Утриска

30 серпня 2015 року м.Турка

На XIX Бойківський літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска, який тривав з 30.08.2014 р. по 10.08.2015 р., надіслали роботи 132 автори, до розгляду журі прийняло 171 працю 124 авторів. Оцінюючи одержані роботи – книги, дослідження журі визначило 18 лауреатів, 22 дипломантів І ступеня, 41 – другого, 25 – третього. 18 авторів нагороджені грамотами за участь в конкурсі. 8 робіт не прийнято до розгяду як такі, що не відповідають Положенню про конкурс.

СКЛАД ЖУРІ

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА СЕКЦІЯ:

Голова – Футала Василь Петрович, доктор історичних наук, доцент (м.Дрогобич, Львівської обл.);

Секретар – Вагіль Михайло Семенович, заступник голови оргкомітету конкурсу, вчитель (м.Турка, Львівської обл.);

Члени:

-Комарницький Василь Йосипович, кандидат історичних наук, вчитель (с.Буковинка Турківського р-ну, Львівської обл.);

-Павлик Михайло Григорович, вчитель (с. Ясениця-Замкова, Старосамбірського р-ну, Львівської обл.).

ЛІТЕРАТУРНА СЕКЦІЯ:

Голова – Яким Мирон Богданович, кандидат філологічних наук, доцент (м.Дрогобич Львівської обл.);

Секретар – Гоголевська Катерина Василівна, вчитель-філолог (м.Турка Львівської обл.);

Члени:

-Зварич Василь Захарович, кандидат філологічних наук, доцент (м.Дрогобич Львівської обл.);

-Паславська Оксана Олегівна, вчитель ( смт.Стрілки Старосамбірського р-ну Львівської обл.);

-Тимчак Олег Гаврилович, вчитель (м.Самбір Львівської обл.);

ЕТНОГРАФІЧНА СЕКЦІЯ:

Голова – Ладанай Богдан Антонович, журналіст (м.Самбір Львівської обл.);

Секретар – Павлик Оксана Василівна, лікар-ентомолог, секретар оргкомітету конкурсу, член президії ВГТ «Бойківщина XXI століття» (м.Турка Львівської обл.);

Члени:

-Михайлишин Марія Михайлівна, вчитель (м.Турка Львівської обл.).

Врахувавши оцінки журі, організаційний комітет

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Лауреатами XIX конкурсу імені Мирона Утриска визнані наступні учасники:

-Біленька Світлана, редактор журналу «Дім і сім'я» (м.Київ) – за дослідження життя і побуту українців, їх національної культури;

-Грущак Андрій (м.Борислав Львівської обл.) – за книгу «Краплі», «Волоща», «Слово про слово»;

-Данчин Роксоляна (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу «Оновлення традицій: виставки ікон кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ у музеї «Бойківщина», як редактор і автор вступної статті;

-Дяків Роман (м.Київ) – за книгу «Енциклопедія Бойківщини: люди, мова» - як упорядник і автор статей;

-Здоровик Василь (Німеччина) – за збірки поезій 2010-2014 р.;

-Іванцюра Іван (м.Ноттінгам, Великобританія) – за книгу «Британія і українське поселення на цьому острові»;

-Ільницький Микола (м.Львів) – за книгу «Знаки доби і грані таланту»;

-Комарницький Василь (с.Буковинка Турківського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Там, де живуть бойки: господарство, етнографія, фольклор»;

-Кульчицька Анна ( м.Чікаґо, США) – за книгу-альбом «Вибрані твори»;

-Мельничук Богдан (м.Тернопіль) – за книги «Перейти на другий берег» та «Козацького роду»;

-Петречко Дарія (м.Івано-Франківськ) – за книгу-альбом «Вишивані скарби. Східна Бойківщина»;

-Плішка Ольга (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за книгу «Герой «Небесної сотні» Богдан Сольчаник»;

-Рубель Орест (с.Конотопи Сокальського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Де ти, [Адаме]? Де ти [людино]?»;

-Слободян Василь (м.Львів) – за книгу «Українське сакральне будівництво Старосамбірського району»;

-Турківський Микола (м.Прилуки Чернігівської обл.) – за цикл книг про талановитих людей;

-Фиштик Йосип (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Радіопубліцистика: дискурс тексту»;

-Чорнописький Володимир (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книги літературних пародій та книгу «Відьма»;

-Яворська Ольга (с.Тур’є Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Незабуте».

2. Дипломантами І ступеня визнані наступні конкурсанти:

-Береза Василь (с.Чаплі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Село на берегах Стривігору»;

-Вербоватий Петро (м.Самбір Львівської обл.) – за книги «Я мав щастя чесно працювати»;

-Верес Галина ( м.Стрий Львівської обл.) – за упорядження збірника «Стрийщина: історія та сучасність»;

-Дах Ігор (м.Червоноград Львівської обл.) – за книги для дітей та журнал «Місцевий часопис»;

-Драгун Юлія (с.Новоселиця Тячівського р-ну Закарпатської обл.) – за книгу «Карпатська цілюща криниця»;

-Ладанай Богдан (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу «Путівник у світ мудрості»;

-Лук’яненко Левко (м.Київ) – за книги «Сповідь у камері смертника» та «Від хохла до українця»;

-Матвіїшин Галина (м.Чернівці) – за серію досліджень про митців України;

-Метзгер Надія (Німеччина) – за книгу «Вершини зустрічають сонце першими»;

-Молчко Уляна (м.Стрий Львівської обл.) – за монографію «Публіцистична спадщина Нестора Нижанківського»;

-Осипчук Наталія (м.Київ) – за книгу «Осінь. До запитання…»;

-Павличко Ярослава (м.Львів) – за книги «На валах Плісненська»та «Ужгородські фрески»;

-Пацан Юрій (м.Київ) – за книгу-альбом «Кардіограми душі моєї»;

-Півторак-Кнігніцький Василь (м.Надвірна Івано-Франківської обл.) – за книгу «Повернення ведичної картини»;

-Політаєва Віра (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за книгу «Зорі кохання»;

-Пристай Богдан (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Новітні герої Дрогобиччини»;

-Савчин Ярослав (м.Долина Івано-Франківської обл.) – за збірку поезій «Знаки сонця»;

-Сенейко Микола (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу «У жорнах часу»;

-Сисін Ігор (м.Самбір Львівської обл.) – за книгу «Злети та падіння на 64-х клітинках»;

-Сторонський Василь (м.Дрогобич Львівської обл.) – за композиторську творчість 2014-2015 років;

-Татомир Софія (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за дослідження «Авторська поезія періоду національно-визвольних змагань та відстоювання гідності українців».

3. Дипломантами ІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:

-Колектив авторів: Людмила Андрейчук, Марія Паснак, Світлана Яцишин, Стефанія Янклевич, Тарас Галян (м.Івано-Франківськ) – за книгу «Стежками пісенного краю»;

-Васильків Йосип (м.Дніпропетровськ) – за книгу «Зі своєї дзіниці»;

-Воньо Мирослав (м.Хмельницьк) – за книгу «Козацькому роду нема переводу»;

-Височанський Валерій (Польща) – за книгу «Werehy»;

-Галевич Михайло (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за дослідження «Могили на берегах Дністра»;

-Галиченко Богдан (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книги пісень «Втіша диво-грай», «У чарах Прикарпаття», «Прощаємося з літом»;

-Гейшев Сергій (м.Львів) – за мюзикл «Золота бартка» та збірку віршів «Їхав віз через ліс»;

-Демків Володимир (м.Борислав Львівської обл.) – за книгу «Повернення сина»;

-Дроботюк Борис (м.Львів) – за книгу «Екслібриси»;

-Дуда Лариса (м.Івано-Франківськ) – за збірник пісень «Квітонько Бойкине»;

-Закидальська Анастасія (м.Борислав Львівської обл.) – за книгу «Інтинські сніговії»;

-Коваль Генадій (с.Новосафронівка Новоодеського р-ну Миколаївської обл.) – за дослідження «Бойківщина в енциклопедіях, довідниках, підручниках…»;

-Котик Ігор (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книгу «Краса і мудрість України і світу»;

-Котович Віра (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Душі як пазли»;

-Криль Галина (м.Коломия Івано-Франківської обл.) – за книгу «Біль і плач»;

-Кузан Надія (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книги про українську народну вишивку;

-Левицький Іван та Золотуха Михайло (м.Стрий Львівської обл.) – за пісні «Мамо, я повернусь весною»;

-Лило Василь (м.Городок Львівської обл.) – за книгу «Струни моєї душі»;

-Маковець Оксана (Сіфорд, Вірджинія, США) – за книгу віршів «Поетичний вінок осінніх настроїв»;

-Матещук-Грицина Ірина (м.Львів) – за книгу «А ми не скорилися…»;

-Моїсеєнко-Кірій Олександра (м.Харків) – за книгу «Від Серця до Сонця»;

-Пекар Олена (м.Ужгород) – за книгу «Земля у дзеркалі небес»;

-Пенюк-Водоніс Ольга (м.Сокаль Львівської обл.) – за співаник «Дарунок неба»;

-Плішка Любов (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за збірник пісень «З бабусиного джерела»;

-Пішко Володимир (с.Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Херсонеська балада» та цикл пісень «Тандем з Бусовиська»;

-Постолян Зеновій (м.Львів) – за автобіографічну книгу «Спогади мого життя»;

-Савчин Ольга (м.Стрий Львівської обл.) – за альбом «Вишиванки від панянок»;

-Сердунич Любов (смт.Стара Синява Хмельницької обл.) – за книгу «Україна-мати кличе нас повстати» та книги поезій;

-Сокіл Василь (м.Червоноград Львівської обл.) – за книгу віршів «У долині тюльпанів»;

-Сольчаник Василь (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за краєзнавчі дослідження;

-Терлецький Михайло (м.Львів) – за книгу «Становлення роду Драго-Сасів»;

-Ткачик Іван (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книгу поезій «Не оглядаючись іду»;

-Ханас Зеновія (м.Стрий Львівської обл.) – за дослідження «Він жертвував нам молитву і шалену працю»;

-Череп-Пероганич Тетяна (м.Київ) – за книги «Ліки для душі» та «Із саду – дві стежини»;

-Шевчук Оксана (м.Одеса) – за дослідження «Червоний мак в українській та світовій символіці»;

-Шкоропаняк Наталія (с.Збора Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) – за дослідження традиційної символіки весільного фольклору Бойківщини;

-Франко Олеся (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книгу «Істина життя».

4. Дипломантами ІІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:

-Гавришкевич Мирон (м.Сокаль Львівської обл.) – за книгу новел «За залізною завісою»;

-Гук Надія (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за дослідження «Пісні Прикарпаття: флоросимволи жіночих та чоловічих образів»;

-Добрянський Михайло (Іспанія) – за цикл віршів «Журавлина пісня»;

-Дупляк Степан (м.Київ) – за поетичну дилогію «Увертюра зорепаду»;

-Зачко Ігор (м.Львів) – за дослідження «Древній Старий Самбір та його околиці»;

-Ільків Ярослав (с.Баня Лисовицька Стрийського району Львівської обл.) – за цикл віршів «Майдан», «Поле битви-наші серця»;

-Кара Олександра (м.Тернопіль) – за книгу поезії «Грааль»;

-Касперевич Василь (с.Стрільбичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за дослідження «Старосамбірщина в іменах»;

-Кульбачний Олександр (м.Червоноград Львівської обл.) – за книгу віршів «Поетичний портал»;

-Малиш Василина (смт.Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької обл.) – за поетичну підбірку «Щире кохання»;

-Мельник Наталія (м.Калуш Івано-Франківської обл.) – за книгу поезій «Вітер снів»;

-Мись Стефанія (с.Ясениця Турківського р-ну Львівської обл.) – за дослідження «Обереги ясінського роду»;

-Муряш Степан (с.Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за дослідження «Барокові фантазії»;

-Обшарська Раїса (м.Чортків Тернопільської обл.) – за книгу «Танці на крилі яструба» та «Серце у вогні»;

-Пастернак Оксана (с.Старе Село Дрогобицького р-ну Львівської обл.) – за книгу «Біла хмаринка»;

-Пастух Наталія (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.) – за дослідження «Народна вишивка в західний областях України»;

-Пахольчук Стефанія (с.Страшевичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Бог є всюди»;

-Прокопович Степан (м.Яворів Львівської обл.) – за книгу «Для пам’яті, щоб не забути…»;

-Ризванюк Павло (м.Новий Розділ Львівської обл.) – за книгу гумору та сатири;

-Сигерич Василь (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за підбірку сатиричних віршів «Манну із небес чекайте…»;

-Ткачик Василь (м.Львів) – за вокально інструментальні твори «Янгеле мій»;

-Хім’як Катерина (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за дослідження «Духовенство – гордість української нації»;

-Щербан Михайло (с.Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.) – за збірку пісень «Тандем з Бусовиська»;

-Яворська Марія (м.Турка Львівської обл.) – за книгу віршів «Перший світанок»;

-Яценко Галина (м.Львів) – за книгу віршів «Соната любові».

5. Грамотами за участь у конкурсі відзначено наступних авторів:

-Байцар Адам (Польща);

-Воробець Катерина (с.Завій Калуського р-ну Івано-Франківської обл.);

-Гірчак Василь (м.Дрогобич Львівської обл.);

-Давидова Юлія (м.Самбір Львівської обл.);

-Дочинець Ангеліна (с.Розтока Міжгірського р-ну Закарпатської обл.);

-Дочинець Уляна (с.Розтока Міжгірського р-ну Закарпатської обл.);

-Кінаш Ганна (с.Сойми Міжгірського р-ну Закарпатської обл.);

-Костюк Іван (с.Міжгір’я р-ну Закарпатської обл.);

-Криванич Наталія (с.Репинне Міжгірського р-ну Закарпатської обл.);

-Ланчак Василь (м.Івано-Франківськ);

-Маринець Марія (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.);

-Мартинюк Юрій (с.Боб’ятин Сокальського р-ну Львівської обл);

-Матвіїв-Таранова Надія (м.Сокаль Львівської обл.);

-Миронович Ольга (м.Київ);

-Нискогуз Андрій (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.);

-Нискогуз Мар’яна (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.);

-Пазина Тома (с.Міжгір’я р-ну Закарпатської обл.);

-Трофим’як Оксана (м.Львів).

6. Вручити лауреатам та дипломантам XIX конкурсу ім.М.Утриска (п.1-4) дипломи, а згідно п.5 – грамоти.

7. Представлені на конкурс твори популяризувати через Вісник XIX конкурсу ім.М.Утриска «З вершин і низин» та інші видання, а також усно.

8. Оголошується XX Бойківський літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска. Його презентацію провести 30 серпня 2016 року. Строк прийому робіт на конкурс – до 10 серпня 2016 року.

9. Праці на XX конкурс ім.М.Утриска приймає організаційний комітет за адресою: 82500; вул. С.Стрільців 17/1, м.Турка, Львівська обл.

Голова організаційного комітету

конкурсу ім.М.Утриска Віра Бончук

Переходів: 0 | Додав: Ruslan_Bonchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.