Понеділок, 25.09.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Матеріали конкурсу

Головна » Матеріали конкурсу » Офіційні матеріали

ПОСТАНОВА організаційного комітету XXI Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска
12.08.2017, 17:20

СКЛАД
Організаційного комітету ХХІ літературно-краєзнавчого
конкурсу ім. Мирона Утриска.

Голова оргкомітету: ВАГІЛЬ МИХАЙЛО СЕМЕНОВИЧ

Заступник голови: ПАВЛИК ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

Секретар: ЮСИПОВИЧ РУСЛАНА ЯРОСЛАВІВНА.

Члени оргкомітету:
ЖИДИК БОГДАН ГРИГОРОВИЧ– смт. Стрілки, Старосамбірський р-н,
ГОГОЛЕВСЬКА КАТЕРИНА ВАСИЛІВНА – вчитель-філолог м.Турка
КОСАЧЕВИЧ ПЕТРО ІВАНОВИЧ- директор РНД, заслужений працівник культури України, голова МГО «Світовий Конгрес Бойків»,
КОСТЮК ІВАН – краєзнавець, смт.Міжгір’я, Закарпатська обл.,
ЛАДАНАЙ БОГДАН АНТОНОВИЧ – заслужений журналіст України, м.Самбір,
МИХАЙЛИК МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ – краєзнавець с.Бітля, Турківський р-н.,
ПАВЛИК МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ – вчитель с.Ясениця Старосамбірський р-н.,
СЕМКІВ ГАННА ІЛЬКІВНА – директор ЦБС м.Турка,
ЯКИМ МИРОН БОГДАНОВИЧ – кандидат філологічних наук, доцент (Дрогобицький педуніверситет) м.Дрогобич.



СКЛАД
Журі ХХІ літературно-краєзнавчого
конкурсу ім. Мирона Утриска.

1. ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА СЕКЦІЯ:
Голова: Комарницький Василь Йосипович- кандидат історичних наук, директор школи (с.Буковинка, Турківський р-н).
Секретар: Павлик Михайло Григорович – вчитель (с.Ясениця Старосамбірський р-н)., Члени: Михайлик Микола Степанович- краєзнавець (с.Бітля, Турківський р-н).

2. ЛІТЕРАТУРНА СЕКЦІЯ:
Голова: Яким Мирон Богданович – кандидат філологічних наук, доцент (Дрогобицький педуніверситет),
Секретар: Гоголевська Катерина Василівна – вчитель-філолог (м.Турка).
Члени: Паславська Оксана Олегівна – вчитель-філолог (смт.Стрілки, Старосамбірський р-н).
Тимчак Олег Григорович – вчитель (м.Самбір).

3. ЕТНОГРАФІЧНО-МИСТЕЦЬКА СЕКЦІЯ:
Голова: Ладанай Богдан Антонович- заслужений журналіст України (м.Самбір).
Секретар: Павлик Оксана Володимирівна (м.Турка).
Члени: Жидик Богдан Григорович (смт.Стрілки, Старосамбірський р-н).



НАРОДНИЙ МУЗЕЙ «БОЙКІВЩИНА»
ХХІ КОНКУРС ІМ.МИРОНА УТРИСКА.
ПОСТАНОВА

В ХХІ літературно-краєзнавчому конкурсі ім. Мирона Утриска взяли участь 75 учасників. 15 учасників було нагороджено дипломами лауреата, 17 – дипломами І ступеня, 16 – дипломами ІІ ступеня,20 – дипломами ІІІ ступеня, та 7 учасників були народжено подяками.

Врахувавши оцінки журі, організаційний комітет

постановляє:

1. Лауреатами ХХІ конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні конкурсанти:
Біленька Світлана (м.Київ)- головний редактор журналу «Українська родина»;
Глінка Олександр (м.Львів)- за книгу «Старий Самбір за сивиною століть»;
Грущак Андрій (м.Дрогобич)- за книги «Над прірвою», «І слівцем і топірцем», «Дощ»;
Дах Ігор (м.Червоноград)- за книги «Слідами війни», цикл віршів «Співають приспані кургани»;
Дмитрах Олексій (м.Рудки, Львівська обл)- за книги «Україна і Росія у війнах», «Мова і «язык»;
Козярчук Леонід (м.Луцьк)- за книгу «Сторінки історії містечка Рожище»:
Ніточко Іван, Вернигора Марія (м.Одеса)- за книгу «126 днів: історія останньої депортації»;
Павлик Оксана (м.Турка)- за серію опублікованих статей на бойківську тематику в журналі «Українська родина»;
Радевич-Винницький Ярослав (м.Дрогобич)- головний редактор літопису «Бойківщина»;
Політаєва Віра (м.Самбір)- за збірку віршів «Серце сповнене любов’ю»;
Соловчук Роман (м.Борислав)- за книгу «Дві брами»;
Тимчак Олег (м.Самбір)- за книгу «Мамині мальви»;
Торбич Романія (м.Новояворівськ)- за книгу «Животоки. Історія села Рогізно на Яворівщині»;
Пастух Роман (м.Дрогобич)- за книгу «Шлях у віки»;
Фиштик Йосип (м.Дрогобич) – за книги «Під небесами Франкових дум», «Євродім»;

2. Дипломантами І ступеня визнані наступні конкурсанти:
Войтик Марія (м.Теплодар)- за книгу для дітей «Книжечка для Єви»;
Драгун Юлія (с.Новоселиця, Закарпатська обл.) – за книгу оповідань «Мереживо чудесних мрій», і книгу для дітей «Небом сонечко гуляє»;
Ганущак Ольга (м.Львів) – за книгу «101 рецепт бойківської кухні»;
Зборовський Петро (м.Турка)- за публікацію статей «Різдвяний цикл свят на Турківщині», «Собань.Традиції села Боберка Турківського району Львівської області» (журнал «Музика» №6 2016р., №1 2017р.);
Куперь Марія (м.Ужгород)- за книгу «Немає кращого, як у цьому світі жити»;
Лисенко Ганна (м.Івано-Франківськ) - за книгу «Над потоком Чорним»;
Лепех Степан (м.Львів) - за книги «Духовна поезія», «Хресна дорога»;
Могильницька Галина (м.Одеса) - за збірку віршів «Карпатський пісенник українського воїна-захисника Вітчизни»;
Сторонський Василь (м.Дрогобич) – за книги «Моє небо», «На Дрогобицькім майдані», «Розмова за філіжанкою кави»;
Тарчинець Василь (м.Одеса) – автор та упорядник книги «Рекітське сузір’я», ректор ГО «Міжнародна академія літератури і журналістики»;
Павлюк Степан (м.Новий Розділ) – за книгу «Тіні неправду не кажуть»;
Угнівенко Олексій (м.Волноваха, Донецька обл) – за книгу «Самородок із Самбора»;
Фідик Іван (м.Старий Самбір) – за книгу «Нитка Аріадни»;
Фиштик Юлія (м.Дрогобич) - за книгу «Рай на землі»;
Ходорівська Ія (м.Калуш) – за літературно-художнє видання «Віра допомагає жити»;
Чопко Стефан (м.Брюховичі) – за книгу «Вересневі дзвони»;
Щеглюк Василь (м.Львів) – за збірку віршів «На хвилях дум та реалій», збірку сатири і гумору «Драконові зуби»;

3. Дипломантами ІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:
Банський Роман (м.Дрогобич) - за книгу «Роздуми про розділене християнство»,, збірку поезії «Пшениця і кукіль», «Свіча»;
Блаватовська Леся (м.Торчин, Волинська обл) – за книги «Всі хочуть жити довго в доброму здоров’ї», «Чупакабра», «Ото полковник АТО»;
Волошенюк Лариса (м.Торчин, Волинська обл.)- за книги «Ти мій ангел», «Зірка полин»;
Данчин Роксолана (м.Самбір) - директор музею «Бойківщина»;
Дев’ятко Наталія ( м.Дніпро) - за книгу новел «Злато сонця, синь води»;
Дячишин Богдан (м.Львів) – за книги «Слово про вічне», «Думи пам’яті»;
Здоровик Василь (м.Львів) - за збірку поезії «Коли дощ», «Здаля»;
Журавчик Ольга (с.Завадівка, Турківський р-н)- за цикл віршів «За що я люблю Україну», «Путівник с.Завадівка Турківського району»;
Лило Василь (м.Городок) – за збірку віршів гумористичного спрямування «Бабагапка»;
Матвіїшин Галина (м.Чернівці) - за публікацію матеріалів у періодичній пресі про бойківські таланти, звичаї і традиції;
Павлишин Ростислава (м.Львів) – за книгу «Америка: втрачений чи віднайдений рай»;
Пахольчук Стефанія (с.Страшевичі, Старосамбірський р-н) - за книгу поезії «У Франковім краї»;
Плахтій Лев (м.Львів) - за збірку історичних нарисів;
Прус Тетяна (м.Суми) - за книги «Грані слова», літературний альманах «Слово»;
Турківський Микола (м.Прилуки) – за книгу для дітей «Вовк Гончар»;
Яким Степан (м.Дрогобич) - за книгу поезії «Ми лиш в гостях на цій землі»;

4. Дипломантами ІІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:
Вегеш Микола (м.Ужгород) - за дослідження «Карпатська Січ»;
Воньо Мирослав ( м.Хмельницький) - за збірку пісень;
Гавришкевич Мирон (м.Сокаль) - за книгу Дорогами спогадів»;
Грицан Марія (с.Красна, Закарпатська обл) - за збірку поезії «Щастя любити»;
Зачко Ігор (м.Львів) – за дослідження «Минувшина посади Долішньої»;
Ільків Ярослав (с.Баня Лисовицька, Стрийський р-н) – за дослідження «Московія – обитель зла»;
Касперевич Василь (м.Старий Самбір) - за дослідження «У бойківських церквах ікони Григорія Пізнака»;
Кобель Йосип (смт.Міжгір’я, Закарпатська обл) – за переклад книги Анатолія Годинка «Невтішний народ»;
Костюк Іван (смт.Міжгір’я, Закарпатська обл) – за дослідження «Історія сіл Репенне, Сухий Міжгірщини»;
Ланчак Василь (м.Івано-Франківськ) - за дослідження «Іван Федевич. Приклад служіння людям»;
Левик Андрій (м.Львів) - за збірку поезії «Жадоба чистоти»;
Магдзяк Марія (м.Червоноград) - за збірку поезії «Плете весна віночок»;
Москаленко Андрій (м.Калуш) - за збірку поезії «Яскравий цвіт веселого життя»;
Романюк Людмила (м.Сокаль) - за книги для дітей «Чарівний промінчик», «Сорока-скрекотуха»;
Солярчук Борис (м.Червоноград) - за цикл пісень «З Україною в серці»;
Сольчаник Василь (м.Старий Самбір) - за цикл досліджень «Яскраві особистості Старосамбірщини»;
Співак Наталія (м.Новий Розділ) - за книгу для дітей «Веселі пригоди малят та звірят»;
Титар Володимир (с.Лопушанка, Старосамбірський р-н) - за книгу для дітей «Хоробрий зайчик»;
Храпко Михайло (м.Старий Самбір) - за дослідження «Нескорений лицар», збірку віршів.
Чубик Василь ( с.Надиби, Старосамбірський р-н) - за цикл віршів «Хвилина у вічності»;

5. Подяками за участь у конкурсі нагороджені наступні конкурсанти:
Василечко Василь (с.Сянки, Турківський р-н) –
Задорожна Наталія, Славич Андрій (м.Дрогобич) - за дослідження «Музично-педагогічна діяльність В.Сторонського»;
Ігнацевич Галина (м.Ужгород) – за збірку віршів, та легенду «Люби мене»;
Криванич Наталя (с.Репинне, Закарпатська обл.) – за збірку віршів;
Ониськів Дарія (м.Калуш) - за газетні публікації про бойківський край;
Сигерич Василь (м.Старий Самбір) – за цикл віршів
Ярема Роман (м.Львів) - за збірку віршів «Антитерористична операція»;
Яцишин Світлана (м.Івано-Франківськ) - за сценарій фестивалю стрілецької пісні.

6. Вручити лауреатам та дипломантам ХХІ літературно-краєзнавчого конкурсу ім. М. Утриска (п.1-4) – дипломи, а згідно п.5- подяки.

7. Представлені на конкурс твори популяризувати через Вісник ХХІ конкурсу ім. М.Утриска «З вершин і низин» та інші видання, а також усно.

8. Презентацію ХХІІ Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу ім. М. Утриска провести 30 серпня 2018р. Строк прийому робіт до 10 серпня 2018р.

9. Праці на ХХІІ конкурс ім. М. Утриска приймає організаційний комітет за адресою: пл.Ринок,26, м. Турка, Львівська обл. 82500. Музей «Бойківщина». моб. тел. Михайло Вагіль – голова оргкомітету: 066-215-81-79 Руслана Юсипович – секретар: 050-936-44-57

Переходів: 0 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.