Середа, 12.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Матеріали конкурсу

Головна » Матеріали конкурсу » Офіційні матеріали

ПОСТАНОВА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ XXIІ БОЙКІВСЬКОГО ЛІТЕРАТУРНО-КРАЄЗНАВЧОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ МИРОНА УТРИСКА
01.12.2018, 16:23

Народний музей «БОЙКІВЩИНА»
ХХІІ літературно-краєзнавчий конкурс ім. Мирона Утриска.
30.08.2018р. м.Турка


ПОСТАНОВА

В ХХІІ літературно-краєзнавчому конкурсі ім. Мирона Утриска взяли участь 71 учасник, 16 учасників було нагороджено дипломами лауреата, 14 - дипломами І ступеня, 15 -дипломами ІІ ступеня, 14 - дипломами ІІІ ступеня, 12 - учасників було нагороджено грамотами.

Врахувавши оцінки журі, організаційний комітет постановляє:

І. Лауреатами ХХІІ конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні конкурсанти:

1. Драгун Юлія (с.Новоселиця, Закарпатської обл)– за книгу народних звичаїв та обрядів «Ой віночку з барвіночку»;
2. Іванцюра Іван, Іванцюра Марія(Великобританія) – за цикл книг «Британія: українське поселення на цьому острові», «Путівник українця по Європі», «Сторінками славної історії України»;
3. Зарічук Валерій (с.Новопетрівка Одеської обл) – за цикл книг «На землі моїх предків», «На Мигаївських хуторах», «Кассель – Великокомарівка», «Хліб-сіль на вишитому рушникові», «Містечко Гросулове».
4. Ковтун Володимир (м. Старий Самбір)– за книгу-нарис «Планета наукових звершень академіка Ореста Фурдичка»
5. Кріль Михайло (м.Добромиль Львівської обл)– за цикл книг «Тарнавський край», «Добромиль у долині Вирви»;
6. Крісман Наталія (м.Івано-Франківськ) – за книги поезії «Загублена в сучасності Валькірія», «Пуповина»;
7. Крісман Наталія, Лесюк Роман (м.Івано-Франківськ)– за збірку патріотичних віршів «Рабство у генах лікують повстаннями»;
8. Лепех Степан (м.Львів)– за історико-публіцистичну книгу «Гряда-Мирівка – село на Головному Європейському вододілі»;
9. Ляхович Марія (м.Львів) – за поетичну збірку «Марево сподівань»;
10. Мамчук Ганна. (Турка Львівської обл) – за книгу для дітей «Зачарована принцеса»;
11. Підківка Любомира ( смт. Великий Любінь, Львівської обл) – за збірку українських народних пісень «Зоряне намисто»;
12. Підківка Олег (смт. Великий Любінь, Львівської обл.) – за книгу «Співає «Дністер» від Бога»;
13. Радевич-Винницький Я. (м.Дрогобич)– головний редактор літопису « Бойківщина»;
14. Федорчук Станіслав (м.Харків) – керівник проекту «Порода». Антологія українських письменників Донбасу.;
15. Федько Василь (с.Оброшино, Львівська обл)– за книгу «Вибране»;
16. Яворський Михайло (м.Турка, Львівської обл) – за літературно-художнє видання «Право на безсмертя. Голодний ангел».

ІІ. Дипломантами І ступеня визнані наступні конкурсанти:

1. Блаватовська Леся ( смт.Торчин Волинської обл) – за гумористичне оповідання «Луцьк-Київ, або буває й гірше»;
2. Васильєв Олександр (м.Луцьк) – за книгу «Мій голос надії»;
3. Волошенюк Лариса (смт. Торчин Волинської обл) – упорядник літературного збірника «Зірка Полин»;
4. Виханський Богдан (смт.Дубляни, Львівської обл)– за книги «Села побіч соляного шляху», «Село Бистриця»;
5. Глінка Олександр (м.Львів)– за книгу «Місто з минулого»;
6. Задорожний Сергій (м.Львів)– за збірку поезій «Тихий дзвін»;
7. Куновський Ігор ( м.Самбір, Львівська обл) – за книгу «Терло»;
8. Клюнтер Валентина (м.Луцьк) – за книгу «Золота колиска»;
9. Павлік Володимир (смт. Торчин Волинської обл)– за книгу «Овації, або замальовки з натяком»;
10. Прус Тетяна (м.Суми)– за книгу «Скринька скарбів», цикл віршів «Чотири кроки до весни»;
11. Товстуха Петро (м.Суми)– упорядник збірника «Українська хвиля»;
12. Троцюк Степан (смт.Торчин Волинської обл)– за переклад циклів віршів на іспанську мову.
13. Сенейко Микола (м.Самбір)– за соціально-психологічну повість «Долекрут: запізніла сповідь»;
14. Шевчук Петро (м.Калуш, Івано-Франківська обл)– за книгу «День дятла у лузі»;

ІІІ. Дипломантами ІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:

1. Бугай Наталія (смт.Торчин, Волинської обл)– за книгу для дітей «Сонячні історії»;
2. Гавришкевич Мирон (м.Сокаль, Львівської обл)– за історико-мемуарний нарис про події 1988-91рр. в м.Великі Мости.
3. Бріскін Юрій, Передерій Аліна (м.Львів)– за навчальний посібник «Вступ до теорії спорту інвалідів»;
4. Оліфіров Віктор (м.Київ)– за збірник віршів «Сенс життя»;
5. Канарєєва Розалія (м.Турка, Львівської обл) – за книгу для дітей «Казковий возик»;
6. Мельничук Богдан (м.Тернопіль)– за книги «Хлібина для бандерівця», «Без прикрашування»;
7. Обшарська Раїса (м.Чортків, Тернопільської обл)– за збірку поезій «Римовані сни», літературно-художнє видання «Прогулянка життям»;
8. Пахольчук Стефанія (с.Страшевичі, Львівської обл) – за збірку поезії «Материнка»;
9. Пишук Марія (смт.Торчин, Волинської обл)– за збірку ліричних віршів «Полинові сніги»;
10. Політаєва Віра (м.Самбір, Львівської обл)– за книгу для дітей «Калейдоскоп дитячих віршів»;
11. о. Пишкович Ярослав (с.Новий Кропивник, Львівської обл)– за книгу «І прости провини наші, Господи»;
12. Ткачик Іван (м.Калуш, Івано-Франківської обл)– за збірку поезій «Моя спонуко дій»;
13. Шаромова Віра (м.Львів) – за посібник «Національно-патріотичне виховання учнів у процесі викладання фізики та астрономії»;
14. Шиміна Рома (м.Дрогобич)– за книгу «Сторінки життя»;
15. Щербик Юрій (м.Луцьк)– за збірку поезій «На лінії невидимих фронтів», «Небо Донбасу»;

ІV. Дипломантами ІІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:

1.Балух Люба (м.Львів)– за повість «Мартусині уроки»;
2. Бухонок Володимир (с.Кожичі,Львівська обл)– за збірку віршів «Я йду…Бо мушу»; «Рядки, що перешли крізь душу»;
3. Василевська Лукія, Лятух Микола (м.Луцьк)– за збірку поезій і пісень «Мелодії рідного дому»;
4. Григор’єва Світлана (м.Луцьк)– за збірку поезій»Слово єднає»; «Сини України»;
5. Здоровик Василь (Німеччина)– за збірку поезій «Серед вітрів», «Жива вода»;
6. Кондра Оксана (с.Озеряни Тернопільська обл)– за збірку поезії «В хвилях любові»;
7. Лепкий Іван (м.Дрогобич)– за поетичну збірку «Октави душі»;
8. Лисенко Ганна (смт.Мирне, Донецької обл)– за оповідання «Хто ми такі», «Автобусна ідеологія»;
9. Мартиненко Володимир (смт.Торчин, Волинської обл)– за літературно-художнє видання «Душі моєї струни, або моя принцеса»;
10. Писанчин-Павлик Ольга (м.Турка, Львівської обл)– за збірку поезії «Поетичними стежками»;
11. Ризванюк Павло (м.Новий Розділ, Львівська обл)– за збірку віршів «Злітають орли»;
12. Сердунич Любов (смт. Стара Синява,Хмельницької обл)– за збірку поезій «Зайдам зась», «Поетична топоніміка»;
13. Сіваченко Вадим (м.Луцьк)– за збірку афоризмів «Зерна радості»;
14. Яцишин Світлана (м.Івано-Франківськ)– за збірку поезій «Любові ніжний поцілунок».

V. Грамотами за участь у конкурсі нагороджені наступні конкурсанти:

1. Бущак Ярина (м.Старий Самбір, Львівської обл)– за оповідання «Незагоєна рана»;
2. Галай Любов (м.Старий Самбір, Львівської обл)– за краєзнавчу роботу «Родина Демковичів»
3. Гуняк Леся (м.Дрогобич)– за поетичну збірку «Вранішня молитва»;
4. Лисяний Степан, Лисяний Андрій (м.Стебник, Львівської обл)– за книгу «Байки»;
5. Касперевич Василь (м.Старий Самбір, Львівської обл)– за краєзнавчу роботу «Несли пісню у міста і найглухіші села»;
6. Козак Сергій (м.Київ)– за роботу «Багряний І.П.»;
7. Костюк Іван (смт.Міжгір’я, Закарпатської обл)– за реферат «Весільна обрядовість бойків Закарпаття»;
8. Пастух Наталія (смт.Міжгір’я, Закарпатської обл)– за реферат «Весільні обряди нашого краю»;
9. Титикайло Олександр (с.Ластівка, Львівської обл)– за цикл віршів про життя бойків.
10. Ткачук Володимир (м.Луцьк, Волинської обл)– за збірку віршів «Відвертим я буваю рідко»;
11. Сигерич Василь (м.Старий Самбір, Львівської обл)– за реферат «Час реформ»;
12. Храпко Михайло (м.Старий Самбір, Львівської обл)– за реферати «Дещо про голодомор і його наслідки»; «Мужня Українка»; «Спогади про життя Народного артиста України Степана Степана, почесного громадянина міста Старий Самбір».

Голова оргкомітету ХХІІ конкурсу ім. Мирона Утриска:            М.Вагіль.

Переходів: 0 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.