Середа, 24.05.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Матеріали конкурсу

Головна » Матеріали конкурсу » Офіційні матеріали

ПОСТАНОВА організаційного комітету ХІV Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска
19.12.2012, 17:39

ПОСТАНОВА

організаційного комітету ХІV Бойківського літературно-краєзнавчого

конкурсу імені Мирона Утриска

від 30 серпня 2010 р. м. Турка

В XIV конкурсі ім. Мирона Утриска прийняли участь 143 автори, які представили 197 праць.

Роботи розглядали журі в такому складі:

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА СЕКЦІЯ

Голова : Михайло Вагіль

Секретар : Світлана Галяс

Члени :

Богдан Жидик

Василь Комарницький

Богдан Ладанай

Олег Тимчак

ЛІТЕРАТУРНА СЕКЦІЯ

Голова : Ярослав Коцур

Секретар : Гелена Комарницька

Члени :

Катерина Гоголевська

Дарія Лесик

Ганна Смиш

ЕТНОГРАФІЧНА СЕКЦІЯ

Голова : Кароліна Писанчин

Члени :

Ігор Сисін

Іван Фідик

Врахувавши оцінки журі ХІV конкурсу ім. М. Утриска, організаційний комітет

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Лауреатами ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:

− Марія Баліцька (м.Тернопіль) − за книги : "Калинова душа" , "Містична Троянда" , "Їжак на долоні", "Ріка життя Володимира Вихруща"

− Василь Ільницький (м. Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Дрогобицька округа ОУН : структура і керівний склад ( 1945-52 рр.)"

− Наталя Кляшторна (м. Київ) − за книги : "Акція-51. Книга пам'яті."; "Під Нибесний"; "Байка про бойка"

− Михайло Кріль (м.Львів) − за книгу "Старосамбірщина: історія і культура"

− Леся Любарська (м. Борщів Тернопільської обл.) − як упорядник книги "Краю мій Борщівський, краю стоголосий"

− Олександр Орос (м.Ужгород) − за книгу "Грушівський монастир і початки книгодрукування в Європі"

− Кузьма Смаль (м.Кіцмань Чернівецької обл.) − за книги : "Мамині рушники" ; "Буковино , рідний краю" ; "Ой стелися , барвіночку"

− Іван Хланта (м.Ужгород) − за книги : "Легенди та перекази Міжгірщини" : "Співанки закарпатських гір і долин" , "Народні пісні українців Банату (Румунія)"

− Йосип Фиштик (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Золоте знамено"

− Михайло Яворський (м.Нью Йорк, США) − за книги : "Поцілунок лева" , "Володар"

2. Дипломантами I ступеня ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:

− Габрієла Андял (м.Ужгород) − за книгу : "Закарпатський музей народної архітектури та побуту"

− Михайло Белей (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Прозрівши , не вимрем !"

− Омелян Вишневський (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книги "На шляху реформ" , "Український виховний ідеал і національний характер"

− Орест Гаврилів (с.Уличне Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за книгу "Вірю в силу духа ..."

− Федір Геленко (с.Нижнє Турківського р-ну Львівської обл.) − за дослідження "Моє село"

− Олександр Грех ( м.Хмельницький) − за книгу "Людська Доля"

− Олена Гринник (м.Севастополь) − за книги : "Із Франкової криниці" , "Слава Богу співаємо"

− Зеновій Данів (с.Крушельниця Сколівського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Крушельниця - село над рікою Стрий"

− Любов Долик (м.Львів) − за творчий переклад з угорської мови та редагування творів Ґаала Арона ( книга "У долі твоїй подряпина")

− Богдан Залізняк (м.Львів) − за книгу "Я між вашими любовами"

− Роман Залокоцький (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Звернення до Європейського суду з прав людини"

− Володимир Клим-Грабницький (м.Вижниця Чернівецької обл.) − як співавтор книги "Вашилюк"

− Василь Кобець (м.Вінниця) − як упорядник книги "Ми в дорогу вийшли на світанні"

− Анна Кульчицька (м.Чікаґо, США) − за книгу "Пригоди Дусі"

− Роман Ладанай (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Дрогобич. Місто і дрогобичани"

− Омелян Леськів (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Хрести над куполами"

− Анна Лимич (м.Рівне) − за книгу "У подиху Сонця "

− Галина Матвіїшин (м.Чернівці) − за дослідження "Художнє життя Чернівців" (з книги "Чернівці : історія і сучасність")

− Богдан Мельничук (м.Тернопіль) − за книги : "Зламані мальви" , "Сад любові" , та як співавтор книг : "Симон Петлюра і Тернопільщина" , "Великий українець із Тернопілля"

− Михайло Могорита (м.Ужгород) − за книгу "Поки верховодить недоля"

− Ярослав Николович (м.Львів) − за книгу "Стрільбицькі князі"

− Ольга Пенюк (м.Сокаль Львівської обл.) − за книги "Різдвяні дзвіночки", "У краю барвінковім" , "Черешнева віхола"

− Олександра Приходько-Возняк (смт.Глибока Чернівецької обл.) − за книги : "Чебрецевий цвіт" , "Скарби загадкового птаха" , "Чорнобривці моєї землі " , "Наш любий край" , "Оранжеве диво" , "Витоки"

− Богдан Проць (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Книга пам"яті Самбора"

− Василь Романчук (м.Сколе Львівської обл.) − за книгу "Від Бескидів - до країни хмародерів"

− Марта Рощиняла (Квасневич) (Польща) − за дослідження "Межі Бойківщини" та за дипломну працю "Towarystwo i muzeum "Bojkiwszczyna" i ich dzialność w Samborze w latach 1928-1939 (1954)"

− Марія Сарахман (с.Созань Старосамбірського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Збирає сонечко росу"

− Володимир Сірко (м.Сокаль Львівської обл.) − за книги : "Під сяйвом свободи", "Народ волю здобув" , "Посміхнися , Україно" , "Крокуй , Україно"

− Роман Соловчук (м.Борислав Львівської обл.) − за книгу "Краяни"

− Михайло Софійчук (м.Вижниця Чернівецької обл.) − за книги : "Жовтий князь", "Нескорені" , "Пережите" , "Провісники волі" , "Людські долі" та як співавтор книги "Вашилюк"

− Орест Стронський (с.Бистриця Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за книги: "Пригоди Крихоні у країні Букварії" , "Сонячна королева" , "Крихоня у новому світі" та "Казки"

− Ярослав Тирик (с.Бережок Турківського р-ну Львівської обл.) − за книгу "До світла знань"

− Іван Фідик (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за книгу "Передзим'я" та нарис "Ім'я, що облагороджує душі"

− Юлія Фиштик (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Пригоди копієчки"

− о. Ігор Цар (м.Львів) − за книгу "Покликаним до свободи"

− Валентина Щеголькова (м.Татарбунари Одеської обл.) − за книги "Квіти любові" , "Веселковий віночок"

− Любомир Яким (смт.Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за книгу "Дзвіночок кличе"

− Світлана Ярема (м.Вижниця Чернівецької обл.) − за книги : "Божий дар", "Чи віру на землі знайду ?", "Візерунки серця" , "Край-дивограй"

− Іван Ярич (м.Долина Івано-Франківської обл.) − за книги : "Базікли" , "Уsміхнені zлидні"

3. Дипломантами II ступеня ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:

− Іван Бедек (м.Хуст Закарпатської обл.) − за книгу "Розвидневий цвіт"

− Світлана Блонська (м.Гнівань Вінницької обл.) − за книгу "Осінній вогонь"

− Петро Вербоватий (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Автобіографія правди мого українського роду, розчавленого комунізмом (1910-2010 р.р.)

− Лідія Вовк (м.Калуш Івано-Франківської обл.) − за книгу "Мені сам Бог Натхнення засіває"

− Мирон Гавришкевич (м.Сокаль Львівської обл.) − за книгу "Криваві роки"

− Михайло Галевич (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за книгу "Таємниці сивого каменя"

− Іраїда Галелюк(Комлєва) (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Мамина зоря"

− Ірина Гармасій (м.Ужгород) − за книгу "Обрії"

− Микола Демків (с.Мостище Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за дослідження "Ольга Кішко-громадський діяч Бойківщини"

− Дербак І.С. та Тюх Ю.Ю. (смт. Міжгір'я Закарпатської обл.) − за книгу "Дивовижний край легенд"

− Степан Долик (с.Ставчани Пустомитівського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Акорди осені"

− Галина Жубіль-Книш (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книги : "Сучасне весілля по-українськи" ,

"Білим по білому" , "Великодній дарунок" , "Розсипане намисто"

− Іван Ісаєвич (с.Хижа Виноградівського р-ну Закарпатської обл.) − за книгу "Оповідки дідуся Яна"

− Сідонія Ковалюк-Орлецька (смт.Лужани Кіцманського р-ну Чернівецької обл.) − за книгу "Сповідуюсь перед тобою, Україно"

− Оксана Кондра (с.Озерне Борщівського р-ну Тернопільської обл.) − за книги : "Я нивою батька іду" , "Дарунок від долі"

− Ігор Котик (м.Калуш Івано-Франківської обл.) − за книгу "Слобода під Чорним лісом"

− Ігор Кубрак (с.Підмихайля Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за книгу "Невигадані історії"

− Василь Лаба (м.Львів) − за книгу "Історія села Ільник від найдавніших часів до 1939 року"

− Надія Матвіїв-Таранова (м.Сокаль Львівської обл.) − за поетичну підбірку "Маленький козачок"

− Галина Могильницька (м.Одеса) − за книгу "Міфотворчість як обґрунтування історичного мародерства"

− Йосип Палятинський (м.Кіцмань Чернівецькогї обл.) − за книгу "Співай , наш краю! " та публікації : "Будьмо людьми!" , "Будьмо величним український народом!" , "Кожному світ милий"

− Миколай Пишкович (м.Борислав Львівської обл.) − за книгу "Смільна - моє рідне село"

− Віра Політаєва (м.Самбір Львівської обл.) − за книги : "Rozmaitosci z humorem", "На струнах душі" , "Будеш ти моєю весною" , "Збірка віршів для дітей"

− Ніна Полив'яна (м.Прилуки Чернігівської обл. ) − за книгу "Їжачок-мандрівничок" та тексти пісень

− Дмитро Попадюк (с.Жилівка Новоселицького р-ну Чернівецької обл.) − за книги: "Жилівка на палітрі років", "Учитель"

− Володимир Прийма (с.Куровичі Золочівського р-ну Львівської обл.) − за книги: "Я звинувачую…" , "Гнів у віршах"

− Марія Руснак (м.Чернівці) − за книгу "Зітчу я біле полотно"

− Ігор Сисін (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "З творчого доробку"

− Василь Сторонський (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Іду до Тебе"

− Ярослава Сторонська (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Цінуй мить життя"

− Йосиф Сушинський (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Лісівники"

− Євген Титикайло (м.Борислав Львівської обл.) − за книгу "Часослов"

− Іван Ткачик (м.Калуш Івано-Франківської обл.) − за книгу "Мовою душі і серця"

− Микола Турківський (м.Прилуки Чернігівської обл.) − за книги: "У музиці - його життя і доля" , "Хрещата доля" та як співавтор книги "Оповідки баби Гальки"

− Василь Федько (смт.Оброшино Пустомитівського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Крок за кроком"

− Лілія Цінкевич (м.Дебальцеве Донецької обл.) − за книгу "Карпатська феєрія"

− Микола Шевчик (посмертно) (с.Містковичі Самбірського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Село Містковичі у спогадах"

− Мирон Яким (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книги : "Професор Гаврило Федорович Шило" , "Професор Мар'ян Тимофійович Демський"

− Степан Яким (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Момент істини"

4. Дипломантами III ступеня ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:

− Віктор Антонюк (м.Теплодар Одеської обл.) − за підбірку "Мамині рушники"

− Марія Бойчук (м.Долина Івано-Франківської обл.) − за книгу "Суть життя"

− Марія Василів (с.Добровляни Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за книгу "Вийся , віночку ..."

− Ігор Дах (м.Червоноград Львівської обл.) − за книги: "Дощик під парасолькою", "Черевички для літа"

− Тетяна Іваненко (смт. Міжгір'я Закарпатської обл.) − за книгу "На зелёном пламени любви"

− Андрій Ілик (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Сенс життя"

− Василь Касперевич (с.Стрільбичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) − за дослідження "Древнє село Білич"

− Ігор Крук (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Два кольори"

− Микола Ланьо (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Та Шевченко хотів би знати…"

− Іван Левицький (м.Стрий Львівської обл.) − за підбірку віршів та бувальщин

− Ганна Лисенко (с.Мирне Тельманівського р-ну Донецької обл.) − за підбірку віршів "Плач бойківчанки"

− Марія Маринець (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.) − за рукопис "Життя ти, життя"

− Олена Мостова (м.Теплодар Одеської обл.) − за дослідження "Пишу для тебе, Україно"

− Леся Павлюх (м.Дрогобич Львівської обл.) − за підбірку віршів "Білі хризантеми"

− Олексій Півторак (с.Середнє Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за книгу "Відсвіти життєвотворчості Калуша"

− Оксана Півторак та Віталій Півторак (с.Середнє Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за дослідження "Роль і місце пошуково-дослідницької, аналітичної, інтелектуально-конкурсної діяльності в самореалізаційному процесі юної особистості"

− Софія Пікунець (смт.Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за книгу "Співає і танцює "Підбужанка"

− Володимир Пішко (с.Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.) − за цикл сонетів "Провина"

− Юлія Проц (м.Теплодар Одеської обл.) − за дослідження "Шевченко нас єднає з Україною"

− Оксана Сатурська-Кочержук (м.Львів) − за описи : "Бойко-пасічник" , "Тайни бджіл" та "Словник Лецівки"

− Василь Сигерич (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за поетичну підбірку "З гумором веселіше"

− Григорій Сорока (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за дослідження "Храм знань і духовності: нарис історії освіти в Старому Самборі (1799-2010)"

− Оксана Сподар (м.Долина Івано-Франківської обл.) − за книгу "Народження квітки"

− Лілія Стахів (с.Залужани Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за підбірку віршів "Служіння Богові"

− Лілія Суха (м.Дрогобич) − за книгу "Сяйво душі"

− Розалія Тарнавська (м.Львів) − за книгу "Старе гніздо"

− Максим Терлецький (м.Хирів Старосамбірського р-ну Львівської обл.) − за дослідження "Мій рід"

− Ярослав Шехович та Ігор Бованько (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за книгу "Нарис історії ветеринарної медицини Старосамбірського району Львівської області"

− Марія Яворська (м.Турка Львівської обл.) − за есе , байки : "Вогник надії".

5. Грамотами ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска за участь у конкурсі нагороджені :

− Василь Береза (с.Чаплі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)

− Надія Бондарчук (с.Дубляни Самбірського р-ну Львівської обл.)

− Марія Буришин (с.Репинне Міжгірського р-ну Закарпатської обл.)

− Марія Войтик (м.Теплодар Одеської обл.)

− Павло Войтик (м.Теплодар Одеської обл.)

− Ярослав Геврич (м.Львів)

− Юрій Граб (с.Сойми Міжгірського р-ну Закарпатської обл.)

− Ольга Клевець (м.Теплодар Одеської обл.)

− Дмитро Ковбашин (с.Присліп Міжгірського р-ну Закарпатської обл.)

− Іван Костюк (смт.Міжгір'я Закарпатської обл.)

− Наталія Криванич (смт.Міжгір'я Закарпатської обл.)

− Катерина Кріль (с.Комаровичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)

− Лях О. (м.Старий Самбір Львівської обл.)

− Прендота І. (м.Старий Самбір Львівської обл.)

− Маньо О.В. (с.Сойми Міжгірського р-ну Закарпатської обл.)

− Степан Муряш (с.Біличі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)

− Михайло Николин (м.Старий Самбір Львівської обл.)

− Іван Петруляк (смт.Міжгір'я Закарпатської обл.)

− Ярослав Пузич (м.Славута Хмельницької обл.)

− Олексій Ровенко (с.Горохолина Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл.)

− Йосиф Сірка (Онтаріо, Канада)

− Іван Труш (м.Кіцмань Чернівецької обл.)

− Галина Утриско (м.Філядельфія , США)

− Анастасія Шевченко (м.Теплодар Одеської обл.)

6. Вручити лауреатам та дипломантам дипломи XIV конкурсу ім. Мирона Утриска та згідно п. 5 даної постанови — грамоти учасникам конкурсу.

7. Представлені на конкурс твори та їх авторів популяризувати через Вісник XIV конкурсу ім. Мирона Утриска "З вершин і низин" та інші видання масової інформації, а також усно.

8. XV конкурс ім. Мирона Утриска провести 30 серпня 2011 року. Роботи на конкурс приймати до 10 серпня 2011 року.

Голова оргкомітету Віра Бончук

Секретар Руслана Вовчанчин

Переходів: 0 | Додав: Ruslan_Bonchuk | Рейтинг: 5.0/2 | Теги: історія, етнографія, література, конкурс імені Мирона Утриска, краєзнавство, Віра Бончук, Турка, поезія, Мирон Утриско, Бойківщина
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.