Вівторок, 17.10.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Матеріали конкурсу

Головна » Матеріали конкурсу » Офіційні матеріали

ПОСТАНОВА організаційного комітету XV Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска
20.12.2012, 18:10

ПОСТАНОВА

організаційного комітету XV Бойківського літературно-краєзнавчого

конкурсу імені Мирона Утриска

від 30 серпня 2011р. м. Турка.

В XV Бойківському літературно-краєзнавчому конкурсі ім. Мирона Утриска, який тривав з 30 серпня 2010р. по 10 серпня 2011р. прийняли участь 137 конкурсантів. Подано на розгляд журі 189 робіт. 12 серпня 2011р. засідали 3 журі та організаційний комітет. Склад журі:

ЛІТЕРАТУРНОГО:

Голова: Коцур Ярослав Степанович

Секретар: Семків Ганна Ільківна

Члени:

Гоголевська Катерина Василівна

Ладанай Богдан Антонович

Лесик Дарія Львівна

Писанчин Кароліна Степанівна.

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОГО:

Голова: Вагіль Михайло Семенович

Секретар: Михайлишин Марія Михайлівна

Члени:

Жидик Богдан Григорович

Комарницький Василь Йосипович

Павлик Михайло Григорович

Сисін Ігор Федорович

МИСТЕЦТВА:

Голова: Федорко Ірина Михайлівна

Секретар: Яворська Лілія Іванівна

Члени:

Бриндак Степан Васильович

Фідик Іван Григорович

Підсумки роботи журі розглянув організаційний комітет в такому складі:

Голова: Бончук Віра Олексіївна

Заступник голови: Вагіль Михайло Семенович

Секретар: Вовчанчин Руслана Ярославівна

Члени:

Дума Іван Михайлович

Жидик Богдан Григорович

Коцур Ярослав Степанович

Ладанай Богдан Антонович

Врахувавши оцінки журі, організаційний комітет постановляє:

1. Лауреатами XV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:

- Марія Гелитович (м.Львів) - за книгу «Ікони Старосамбірщини XIV-XVI ст.»;

- Мирослав Калагурський (м. Львів) - за книги «Ніхто не хоче умирати», «Воля, як Воля», «Земля просить допомоги», «Адвокат»;

- Богдан Мельничук (м.Тернопіль) - за книги «Суд без суду», «Зек, вождь і Гарсіа Лорка», «Сад любові» та як співавтор книг «Від Маківки до Стрипи», «Жива легенда», «Весела сімейка»;

- Іван Паламар (м.Львів) - як упорядник книги «Володимир Шагала. Вибране»;

- Роман Паньків (м.Самбір Львівської обл.) - за книгу «Моя Вкраїно тополина, не вигасне твоя зоря»;

- Дарія Петречко (м. Івано-Франківськ) - за книгу «Втрачені українські села. Чорна»;

- Марія Прокопець (м. Добромиль Старосамбірського р-ну Львівської обл.) - за книги «Небо не мовчатиме»... та «Слово про Нижанковичі».

2. Дипломантами I ступеня XV конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

- Михайло Базар (м.Дрогобич Львівської обл.) - упорядник альманаху «Гомін Підгір'я»;

- Богдан Василів, Микола Петрів, Степан Василів, Марія Василів-Паращак, Марія Василів (Калуський р-н., Івано-Франківська обл.) - за книгу «Добровляни крізь століття»;

- Омелян Вишневський (м.Дрогобич Львівської обл.) - за книгу «На роздоріжжях минулого»;

- Зеновій Данів (с.Крушельниця Сколівського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Словник бойківських діалектизмів»;

- Ігор Дах (м.Червоноград Львівської обл.) - як упорядник альманахів «Третій горизонт» та «Літературний Червоноград»;

- Григорій Дем'ян (м.Львів)- за книгу «Грабовець»;

- Параска Дмитришин (с.Крушельниця Сколівського р-ну Львівської обл.) - (посмертно) за книгу «Ой то я си заспіваю»;

- Роман Жеплинський (м.Новояворівськ Львівської обл.) - (посмертно) за книгу «Мої дороги» Кн.2;

- Роман Залокоцький (м.Самбір Львівської обл.) - за книги «Вікторія», «Буковинско-прикарпатская тема»;

- Марія Іванишин (м.Львів) - за книгу «По білому яйці воскові взори»;

- Богдан Ладанай (с.Містковичі Самбірського р-ну Львівської обл.)- за серію статей «Таланти рідного бойківського краю»;

- Степан Лепех (с.Лосинець Турківського р-ну Львівської обл.)-за пісенні тексти на дисках «Бойківські фестини» та «З світів, українці, поверніться»;

- Оксана Маковець (Сіфорд, Вірджінія, США) - за книги «Вічність у по-рах року», «...А калина цвіте»;

- Василь Мельницький (м.Кіцмань Чернівецької обл.) - як упорядник книги «Вічні акорди життя»;

- Іван Ніточко (м.Одеса) - за книгу «Остання депортація»;

- Ніна Полив'яна (м.Прилуки, Чернігівська обл.) - за книгу «Від Прилук до Турки»;

- Микола Сенейко (м.Самбір,Львівська обл.) - за книгу «Покара»;

- Кузьма Смаль (м.Кіцмань Чернівецької обл.) - за книги «Заграй нам трембітонько», «Ой у горах смерекових», «Над Прутом у лузі»;

- Ігор Смуток (м. Дрогобич Львівської обл.) - за книгу «Вступ до генеа-логії шляхти Самбірського повіту XVI-поч.XVIIcт.»;

- Роман Тарнавський (м. Борислав Львівської обл.) - за книгу «Мразни-ця»;

- Микола Турківський (м. Прилуки Чернігівської обл.) - за книги «У вічному квіті», «Тобі, кохана»;

- Ігор Цар (м.Львів) - за книги «Останні будуть першими», «Жиймо так, щоб разом бути в небі»;

- Микола Юрійчук (посмертно) (м.Вашківці Вижницького р-ну Чернівецької обл.) - за поезії в книзі «Його зустріла вічність»;

- Ольга Яворська (с.Тур'є Старосамбірського р-ну Львівської обл.) - за книги «Зранене стебло», «Обширом серця», «Спогади про Івана Гнатюка»;

- Любомир Яким (смт. Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за книгу «Моя пісня»;

- Світлана Ярема (м.Вижниця Чернівецької обл.) - за книги «Любов і гріх», «Господи, сило моя», «Творім добро», «Господньою стежиною»;

- Михайло Яремків (м.Самбір Львівської обл.) - за книгу «Силует рідного міста: на перетині історії і культури».

3. Дипломантами II ступеня XV конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

- Лідія Вовк (м. Калуш, Івано-Франківська обл.) - за книгу «У Любові, тільки у Любові»;

- Анна Лимич (м.Рівне) - за книги для дітей «Мишенята», «Під мухомором»;

- Мирон Гавришкевич (м.Сокаль Львівської обл.) - за книги «Поклик во-лі», «Чорна долина»;

- Михайло Галевич (м.Старий Самбір, Львівської обл.) - за повість «...ні хліба, ні води»;

- Василь Ганущак (м.Калуш Івано-Франківської обл.) - за книгу «На бурунах часу»;

- Сергій Грицанюк (м.Калуш, Івано-Франківської обл.) - за дослідження «Застиглі миті краси української»;

- Андрій Грущак (м.Борислав, Львівської обл.) - за книгу «Перевесло»;

- Ольга Демків (с. Мостище, Калуського р-ну, Івано-Франківської обл.)- за дослідження «Екологія Калущини крізь призму історичних реалій»;

- Олександр Дорошенко (м.Хирів, Старосамбірського р-ну, Львівської обл.) - за дослідження історії міста Хирова;

- Петро Зборовський (м.Турка, Львівська обл.) - за фотовиставку «Церкви Турківщини»;

- Євген Зозуляк (м.Тернопіль) - за книги «Материзна», «Невільницький плач»;

- Гафія Ковбаснюк (с.Кваси Рахівського р-ну Закарпатської обл.) - за книги «Кваси мої рідні», «Квіти розмаїті»;

- Оксана Кондра (с.Озеряни Борщівського р-ну Тернопільської обл.) - за книгу «В полум'ї свічі»;

- Мирослава Кот, Леся Савка, Світлана Конопко (м.Дрогобич Львівської обл.) - за книгу «Вишивка Дрогобиччини в рушниках»;

- Ярослав Кузик (с.Карапчів Вижницького р-ну Чернівецької обл.) - за дослідження творчості Дмитра Загула;

- Ганна Кузьмак (с.Доброчин Сокальського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Дорога до себе»;

- Марія Лавер (с.Кіндратів Турківського р-ну Львівської обл.)- за книгу «Вишиванка життя»;

- Марія Лобай (с.Опільське Сокальського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Одкровення»;

- Ольга Лукаш (м.Прилуки Чернігівської обл.) - за книгу «Таємниці прилуцьких вулиць»;

- Василина Малиш(смт.Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької обл.)- за книги «Люби ближнього твого»; «Візерунки»;

- Галина Матвіїшин (м. Чернівці) - за дослідження культури і мистецтва Чернівців;

- Микола Мись (м.Красноярськ Московської обл., Росія) - за книгу «Немного о многом»;

- Ростислав Михайловський (с.Негівці Калуського р-ну,Івано-Франківської обл.) - за книги «На жорнах часу», «Перехрестя семи вітрів»;

- Надія Олемар (м.Червоноград Львівської обл.) - за книгу «Перо жар-птиці»;

- Микола Пишкович (м.Борислав Львівської обл.) - за книгу «Правдиві життєві історії»;

- Ярослав Пишкович (с.Смільна Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за книгу «Правда, в яку важко повірити»;

- Софія Пікунець (смт. Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за книги «Пастирське служіння отця Іоана Альмеса», «А слово Боже живе й діяльне»;

- Олександра Приходько-Возняк (смт. Глибока Чернівецької обл.) - за книги «Світло чистої зорі», «Криниці життя»;

- Оксана Сподар (м. Долина Івано-Франківської обл.) - за книгу «Палітра ілюзій»;

- Ярослава Сторонська (м.Самбір Львівської обл.) - за книгу «Слово у пісні розцвіло»;

- Орест Стронський (с.Бистриця Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за книги «Діти веселки», «Учень сопілки та інші казки»;

- Розалія Тарнавська (м. Львів) - за книгу «Надвечір'я моє»;

- Дарія Тисовська -Васютик (м. Самбір Львівської обл.) - за книгу «А молодість не вернеться»»;

- Іван Труш (м.Кіцмань Чернівецької обл.)- за переклад на італійську поезій Івана Франка;

- Йосип Фиштик, Юлія Фиштик (м. Дрогобич Львівської обл.) - за книгу «Квітка на вершечку»;

- Володимир Хом'як (м.Тернопіль) - за книги «Дивограї серця»; «Трояндою любов цвіте»; «На прузі леза»;

- Лілія Цінкевич (м. Дебальцево Донецької обл.) - за книги «Різдво в Карпатах»; «Джерела натхнення»;

- Ігор Чудійович (м.Сколе Львівської обл.) - за книгу «До історії мисливства та рибальства»;

4. Дипломантами III ступеня XV конкурсу ім.Мирона Утриска визнані наступні учасники:

- Іван Бедек (м.Хуст Закарпатської обл.) - за книгу «Храм на горі Колесаревій»;

- Ілля Богданюк (с.Шипинці Кіцманського р-ну Чернівецької обл.) - за книгу «Україно моя»;

- Марія Буришин-Ледчак (с.Репинне Міжгірського р-ну Закарпатської обл.) - за збірник «Бойківські коломийки»;

- Петро Вербоватий (м.Самбір Львівської обл.) - за книгу «Автобіографія правди мого українського народу»;

- Оксана Винницька (с.Нагуєвичі Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за книгу «Вічність одного слова»;

- Ольга Височанська (с.В.Висоцько Турківського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Для душі проти іміджу»;

- Петро Волошанівський (м.Самбір Львівської обл.) - за книги «Любов у серці - земний рай»;

- Орест Гаврилів (с.Уличне Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за книгу «Дещо про славних бойків»;

- Ярослав Геврич (м.Львів) - за дослідження «Він був для всіх світилом»;

- Микола Демків (с.Мостище Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) - за дослідження «Із когорти громадсько-культурних світочів Мостища»;

- Марія Деленко (м.Старий Самбір Львівської обл.) - за книгу «Гороби-нове намисто»; «Мишка шукала книжку»;

- Наталя Кічун (м.Сокаль Львівської обл.) - за книгу «Ціна кожної миті»;

- Валентина Коміна (м.Лисичанськ Луганської обл.) - за книгу «В долонях небо»;

- Роман Кузь (посмертно) (с.Томашівці Калуського р-ну Івано-Франківської обл.)- за книгу «З ранкової тиші»;

- Ганна Лисенко (с.Мирне Тельманівського р-ну Донецької обл.) - за пі-дбірку «Відлуння небайдужої душі»;

- Марія Маринець (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.) - за спогади «Із днів життя»;

- Степан Муряш (с.Біличі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) - за серію карикатур «Криве дзеркало»;

- Марта Ониськів (м.Калуш Івано-Франківської обл.) - за дослідження «Політика Степана Баторія» та «Кревська унія»;

- Йосип Палятинський (м.Кіцмань Чернівецької обл.) - за дослідження та творчість 2010-2011р.;

- Віталій Писарюк (м.Вижниця Чернівецької обл.) - за книгу «Моя галерея»;

- Дарія Півторак (с.Середнє Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) - за дослідження «Данило Галицький: концепція творення образу»;

- Віра Політаєва (м.Самбір Львівської обл.) - за творчість 2010-2011рр.;

- Петро Попадинець (м.Хуст Львівської обл.) - за книгу «Послідниця»;

- Володимир Прийма (с.Куровичі Золочівського р-ну Львівської обл.) - за книгу «В сім'ї вольній, новій»;

- Євген Рейцен (м.Київ) - за книгу «Поэтическая тетрадь»;

- Олексій Ровенко (с.Горохолино Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл.) - за серію статей про діячів мистецтва та культури;

- Олена Сивирин (смт.Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької обл.) - за книгу «Неспокоє, свята моя твердине»;

- Катерина Шпак-Ворожбит (м.Червоноград Львівської обл.) - за книгу «Одна-єдина вічна мить»;

- Зеновія Шульга (м.Львів) - за книгу «Різдво у Львові».

5. Грамотами XV конкурсу ім.Мирона Утриска за участь в конкурсі нагороджені:

- Марія Баліцька (м.Тернопіль);

- Марія Бойчук (м.Долина Івано-Франківської обл.);

- Надія Вільчинська (м.Турка Львівської обл.);

- Анастасія Гмиря (м.Теплодар Одеської обл.);

- Ольга Голузинець (м.Червоноград Львівської обл.);

- Галина Жубіль-Книш (м.Дрогобич Львівської обл.);

- Василь Касперевич (с.Стрільбичі,Ст.Самбірський р-н, Львівської обл.);

- Іван Костюк (смт.Міжгір'я Закарпатської обл.);

- Ганна Крейс (с.Залокоть Дрогобицького р-ну Львівської обл.);

- Юлія Круть (м.Теплодар Одеської обл.);

- Микола Куривчак (с.Зміївка Бериславського р-ну Херсонської обл.);

- Іван Левицький (м.Стрий Львівської обл.);

- Юрій Мартинюк (с.Боб'ятин Сокальського р-ну Львівської обл.);

- Надія Марцинюк (м.Червоноград Львівської обл.);

- Галина Могильницька (м.Одеса);

- Олеся Николин (с.Уличне Дрогобицького р-ну Львівської обл.);

- Богдан Оробець (м.Вижниця Чернівецької обл.);

- Юрій Остафійчук (м.Кіцмань Чернівецької обл.);

- Іван Петруляк (смт.Міжгір'я Закарпатської обл.);

- Валентина Пісарцова (с.Петродолинське Одеської обл.);

- Ярослав Пузич (м.Славута Хмельницької обл.);

- Людмила Ржегак (м.Червоноград Львівської обл.);

- Любов Рибак (с.Угринів Сокальського р-ну Львівської обл.);

- Василь Сигерич (м.Старий Самбір Львівської обл.);

- Йосиф Сірка (м.Торонто, Канада);

- Володимир Сірко (м.Сокаль Львівської обл.);

- Володимир Старушкевич (м.Самбір Львівської обл.);

- Іван Фідик (м.Старий Самбір Львівської обл.);

- Марія Яворська (м.Турка Львівської обл.);

- Мирон Яким (м.Дрогобич Львівської обл.);

6. Вручити лауреатам та дипломантам XV конкурсу ім.Мирона Утриска (п.1-4) дипломи, а згідно п.5 - грамоти.

7. Представлені на конкурс твори популяризувати через Вісник XV конкурсу ім. М. Утриска «З вершин і низин» та інші видання, а також усно.

8. XVI конкурс ім. М.Утриска провести 30 серпня 2012р. Строк прийому робіт до 10.08.2012р.

Голова оргкомітету: Віра Бончук

Секретар: Руслана Вовчанчин

Переходів: 0 | Додав: Ruslan_Bonchuk | Рейтинг: 5.0/1 | Теги: історія, етнографія, література, конкурс імені Мирона Утриска, краєзнавство, Віра Бончук, Турка, поезія, Мирон Утриско, Бойківщина
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.