Понеділок, 26.06.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Матеріали конкурсу

Головна » Матеріали конкурсу » Офіційні матеріали

ПОСТАНОВА організаційного комітету XVI Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска
21.12.2012, 15:55

ПОСТАНОВА

організаційного комітету XVI Бойківського літературно-краєзнавчого

конкурсу імені Мирона Утриска

від 30 серпня 2012р. м. Турка.

В XVI Бойківському літературно-краєзнавчому конкурсі імені Мирона Утриска, який тривав з 30 серпня 2011р. по 10 серпня 2012р. прийняли участь 124 автори. Подано на розгляд журі 171 робота.

10 серпня 2012р. журі засідало в такому складі:

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА СЕКЦІЯ:

Голова: Комарницький Василь Йосипович

Секретар: Михайлишин Марія Михайлівна

Члени: Бриндак Степан Васильович

Порада Теодор Михайлович

ЛІТЕРАТУРНА СЕКЦІЯ:

Голова: Коцур Ярослав Степанович

Секретар: Гоголевська Катерина Василівна

Члени: Яким Мирон Богданович

Лесик Дарія Львівна

Ладанай Богдан Антонович

ЕТНОГРАФІЧНА СЕКЦІЯ:

Голова: Сисін Ігор Федорович

Секретар: Писанчин Кароліна Степанівна.

Врахувавши оцінки журі, організаційний комітет

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Лауреатами XVI конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

- Андрій Грущак (м.Борислав Львівської обл.)- за книгу «Суголосся часу: критика і публіцистика»;

- Юлія Драгун (с.Новоселиця Тячівського р-ну Закарпатської обл.)- за книги для дітей «Посміхайтесь добрим людям», «Зернятка мудрості», «Горнятко доброти», «Хто раніше всіх встає?»;

- Іван Дума (м.Львів)- за книгу-фотоальбом «Дивосвіт Сколівщини»;

- Іван Іванцюра (м.Ноттінґгам, Великобританія)- за книгу «Два брати- дві долі»;

- Мирослава Кот (м.Дрогобич Львівської обл.)- за книгу- фотоальбом «Вишивка Мирослави Кот»;

- Богдан Мельничук (м.Тернопіль)- за книги «Дорога до себе», «Слова від серця» (в 2-х т.), «Соломія Крушельницька»;

- Марта Починайко(Бойко) (м.Львів)- за книги «Затихлі кроки», «Твоя дорога поряд», «Поріг смирення», «Квіти сліз»;

- Ігор Сисін (м.Самбір Львівської обл.)- за книгу «Минуле постає переді мною»;

- Іван Хланта (м.Ужгород)- за книгу «Рідна мова – дар Божий».

2. Дипломантами I ступеня XVI конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

- Михайло Базар (м.Дрогобич Львівської обл.)- за упорядкування альманаху «Гомін Підгір'я»XVII вип.;

- Василь Білич (м.Хуст Закарпатської обл.)- за книги «Двобій», «По фен-шую», «За першим порухом душі», «Метаморфози почуттів», «Dum spiro, spero»;

- Світлана Бугрій (м.Долина Івано-Франківської обл.)- за фотоальбоми «Вільне королівське місто Долина» та «Долинщина»;

- Лідія Вовк (м.Калуш Івано-Франківської обл.)- за книгу «Моє серце любов’ю палає»;

- Любов Галай (м.Старий Самбір Львівської обл.)- за дослідження «Незабутні події, славетні постаті»;

- Ірина Гармасій (м.Ужгород)- за книгу «Бароковий напій» та за дослідження «Ярема Юрійович Селянський»;

- Марія Гулей (с.Банилів-Підгірний Сторожинецького р-ну Чернівецької обл.)- за книги «Живу любов’ю», «Поетична азбука», «Кінь червоний», «Пам’ять у словах», «Квіти на морозі», «Краю мій рідний»;

- Стефанія Гвоздевич (м.Львів)- за книгу «Традиційне бондарство українців Карпат»;

- Ігор Дах (м.Червоноград Львівської обл.)- за книги «Супроти долі», «Крізь роки»;

- Володимир Демків (м.Борислав Львівської обл.)- як упорядник і редактор книги Івана Іванцюри «Два брати- дві долі»;

- Ірина Дибко-Филипчак (Потомак, США)- за книгу «У саді думок»;

- Мирослав Калагурський (м.Львів)- за книги «Без права на помилку» та «Іду у світи»;

- Наталя Кляшторна (м.Київ)- за книги «Бойківське сузір’я», «1000 джерел про бойків»;

- Василь Кобець (м.Вінниця)- як упорядник, редактор та спонсор видання «Стельмах М.П. Тому і став я сіячем»;

- Лідія Ковалець (м.Чернівці)- за книгу «Юрій Федькович»;

- Любов Коваль (с.Михайлевичі Дрогобицького р-ну Львівської обл.)- за книгу «Михайлевичі- колиска роду нашого»;

- Василь Кузан (с.Довге Іршавського р-ну Закарпатської обл.)- за книги «Смерековий камінь зачарованої долини», «Duosсвіт», «Ваба», «Вагітна муза»;

- Борис Кушнір (м.Ужгород)- за упорядження книги «І рідна Верховина, і вся Україна, і цілий світ»;

- Зіновія Лисак (м.Львів)- за книгу «Стежину долі вистелило листя»;

- Софія Малильо (м.Мукачево Закарпатської обл.)- за книги «А душа її – жива», «Надія», «Від Тиси до Дінця»;

- Дмитро Мись, Михайло Мись (с.Ясениця Турківського р-ну Львівської обл.)- за книгу «Благословенна будь, школо наша»;

- Лідія Мілкіна, Анатолій Дейнека, Василь Приндак (м.Львів)- за книгу «Національний природний парк «Сколівські Бескиди»;

- Олена Пекар (м.Ужгород)- за книги «Каруселі любові», «У долонях сивих гір» та книги для дітей;

- о. Миколай Пишкович (м.Борислав Львівської обл.)- за книги «Моліться і любіть Україну», «Роль греко-католицької церкви у збереженні українства»;

- Софія Пікунець (смт. Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.)- як упорядник вісників «Світлиця» (№№1, 2, 3);

- Володимир Пішко (с. Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.)- за книгу «Сторожня»;

- Йосиф Сушинський (м.Самбір Львівської обл.)- як упорядник книги «Співає хор «Повстанець»;

- Ігор Сандурський(посмертно) (м.Львів)- за книгу «Іван Франко про психологію творчості»;

- Микола Турківський (м.Прилуки Чернігівської обл.)- за книги «Жниво» та «Батьківська хата»;

- Марія Федяй (с.Ісаї Турківського р-ну Львівської обл.)- за книгу «Село на семи пагорбах»;

- Віра Фесенко (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.)- за книгу «Батуринський шлях»;

- Віра Шаромова (м.Львів)- як автор-укладач книг «Українські фізики та астрономи» та «Позакласні заходи з фізики та астрономії в школі»;

- Євгенія Шудря (м.Київ)- за книги «Мирослава Кот: Краса і талант» та «Дослідники народного мистецтва»;

- Мирон Яким (м.Дрогобич Львівської обл.)- за книгу «Моя Воля».

3. Дипломантами II ступеня XVI конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

- Віктор Антонюк (м. Теплодар Одеської обл.)- за книгу «Той шелест трав»;

- Іван Бедек (м.Хуст Закарпатської обл.)- за книгу «Червоні калини»;

- Михайло Белей (м.Трускавець Львівської обл.)- за книгу «Холод – наш друг»;

- Василь Береза (с.Чаплі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)- за дослідження «Про історію села Чаплі»;

- Дарія Бібик (с.В.Тур'я Долинського р-ну Івано-Франківської обл.)- за дослідження «Пізнай свій рід – пізнаєш світ», «Звитяга Витвицьких» та «Історію творили й у нас»;

- Степан Василів, Микола Петрів, Мирослав Василів, Ігор Петрів, Богдан Василів (с.Добровляни Калуського р-ну Івано-Франківської обл.)- за книгу «Пам'ятай свій рід»;

- Валерій Височанський (Верега) (м.Варшава, Польща)- за книгу «Eternitas et efimeritas»;

- Ярослав Геврич (м.Львів)- за дослідження «До історії діяльності Товариства «Взаємна Поміч

Українського Вчительства»;

- Сергій Гейшев, Василь Сторонський (м.Дрогобич Львівської обл.)- за книгу «Таємниця планети Шкереберть»;

- Олександр Глінка (м.Львів)- за книгу «Місто з минулого»;

- Євген Горошко (с.Нижня Стинава Стрийського р-ну Львівської обл.)- за книгу «З Бандерою- через Норільськ»;

- Марія Деленко (с.Нижня Вовча Старосамбірського р-ну Львівської обл.)- за книгу «На долонях в мальви золотої»;

- Надія Дичка (м.Долина Івано-Франківської обл.)- за книгу «Перехрестя»;

- Віталій Аксьонов, Роман Залокоцький (м.Самбір Львівської обл.)- за книгу «Віддалення»;

- Василь Касперевич (с.Стрільбичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)- за дослідження «Стрільбицькі топоніми»;

- Михайло Кінаш (с.Ралівка Самбірського р-ну Львівської обл.)- за книгу «Любов і надра»;

- Гафія Ковбаснюк (с.Кваси Рахівського р-ну Закарпатської обл.)- за книгу «Вінок синьоокій Гуцулії»;

- Ганна Костик (м.Борислав Львівської обл.)- за книгу «Відлуння любові»;

- Анна Кульчицька (м.Чікаґо, США)- за книгу «Ая»;

- Роман Любко (м.Долина Івано-Франківської обл.)- за книгу «Шляхом озоріння»;

- Мірча Мінтенко (с.Михальча Сторожинецького р-ну Чернівецької обл.)- за книгу «Чисті джерела натхнення»;

- Дарія Півторак (с.Середнє Калуського р-ну Івано-Франківської обл.)- за дослідження «Регіональна специфіка розвитку промисловості Калуша»;

- Володимир Прийма (посмертно) (с.Куровичі Золочівського р-ну Львівської обл.)- за книгу «Така наша доля і недоля»;

- Олександра Приходько-Возняк (смт. Глибока Чернівецької обл.)- за книгу «На груні»;

- Ярослав Пузич (м.Славута Хмельницької обл.)- за дослідження «Нетрадиційна медицина Бойківщини»;

- Любов Рудавська-Вовк (м.Самбір Львівської обл.)- за книги «Мелодії любові», «Діти фантазують»;

- Маріанна Салай-Пак (с.Великі Лази Ужгородського р-ну Закарпатської обл.)- за книги «Щастя земного нитка тонка», «Ностальгія», «Золотопад»;

- Ярослава Сторонська (м.Самбір Львівської обл.)- за книгу «Життєві історії та непізнаний світ»;

- Розалія Тарнавська (м.Львів)- за книгу «Сумовитий звук трембіти»;

- Василь Федько (смт. Оброшино Пустомитівського р-ну Львівської обл.)- за книгу «Життя за сонцем»;

- Наталія Шкоропаняк (с.Середнє Калуського р-ну Івано-Франківської обл.)- за дослідження «Творча скарбничка Збори»;

- Світлана Ярема (м.Вижниця Чернівецької обл.)- за книги «Зорі ніжності», «А ви- і сонце, і мороз», «Ісус Христос перед тобою»;

4. Дипломантами III ступеня XVI конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

- Роман Бабій (смт. Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.)- за книгу «Сіяв дощик аж сім днів»;

- Марія Буришин-Ледчак (с.Репинне Міжгірського р-ну Львівської обл.)- за підбірку «Бойківські закарпатські коломийки»;

- Петро Вербоватий (м.Самбір Львівської обл.)- за книгу «Чому нам так тяжко вилазити з московської клітки розбрату української нації»;

- Петро Волошанівський (м.Самбір Львівської обл.)- за книгу «Все починається з любові»;

- Орест Гаврилів (с.Уличне Дрогобицького р-ну Львівської обл.)- за книгу «Перехресні стежки»;

- Мирон Гавришкевич (м.Сокаль Львівської обл.)- за книгу «Втрачені мрії»;

- Ольга Голузинець (м. Червоноград Львівської обл.)- за книгу «Усе, що в серці маю…»;

- Оксана Гентош (м.Львів)- за дослідження «Дата в історії української культури»;

- Володимир Гнатюк (м.Борислав Львівської обл.)- за книгу «Вічність духу»;

- Марія Купарь (м.Ужгород)- за дослідження «Спільні та відмінні риси народного вбрання гуцулів, бойків та лемків»;

- Омелян Леськів (м.Самбір Львівської обл.)- за книгу «Нас об’єднав футбол”;

- Марія Маринець (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.)- за дослідження «Село моє, для мене ти єдине»;

- Наталія Мишко (м.Самбір Львівської обл.)- за книгу «Закохана в життя»;

- Микола Мись (м.Красногорськ, Росія)- за книгу «По мотивам старых сказок и души»;

- Олеся Николин (с.Уличне Дрогобицького р-ну Львівської обл.)- за книгу «Пустіть мене, дерева, в свої сни»;

- Оксана Паплик (с. Біличі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)- за підбірку віршів «Отче, я дякую Тобі»;

- Віра Політаєва (м.Самбір Львівської обл.)- за книгу «Оповідання, вірші для дітей»;

- Вікторія Стасів (м.Львів)- за книгу «Моє дитинство струнами бринить»;

- Володимир Шова (посмертно) (с.Тереблече Глибоцького р-ну Чернівецької обл.)- за книги «Осенние цветы», «Пахарь под секирой палача»;

- Маріанна Шутко (м.Ужгород)- за книгу «Феєверк багряної шипшини»;

- Марія Яворська (м.Турка Львівської обл.)- за книгу «Перший світанок».

5. Грамотами XVI конкурсу ім. М.Утриска за участь в конкурсі нагороджені:

- Галина Батько (с.Комарники Турківського р-ну Львівської обл.);

- Богдан Будник (м.Мукачево Закарпатської обл.);

- Вікторія Гарбадин (м.Старий Самбір Львівської обл.);

- Василь Гірчак (м.Дрогобич Львівської обл.);

- Іван Ісаєвич (с.Хижа Виноградівського р-ну Закарпатської обл.);

- Іван Костюк (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.);

- Наталія Криванич (с.Репинне Міжгірськолго р-ну Закарпатської обл.);

- Василь Кривляк (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.);

- Степан Муряш (с.Біличі Старосамбірського р-ну Львівської обл.);

- Оксана Павлик (м.Турка Львівської обл.);

- Оксана Сатурська-Кочержук (м.Львів);

- Василь Сигерич (м.Старий Самбір Львівської обл.);

- Йосип Палятинський (м.Кіцмань Чернівецької обл.);

- Михайло Тарабій (м.Копичинці Тернопільської обл.);

- Володимир Титар (с.Лопушанка Старосамбірського р-ну Львівської обл.);

- Ніна Фіалко (м.Тернопіль);

- Іван Фідик (м.Старий Самбір Львівської обл.);

- Ігор Чудійович (м.Сколе Львівської обл.);

- Любомир Яким (смт. Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.).

6. Вручити лауреатам та дипломантам XVІ конкурсу імені Мирона Утриска (п.1-4) дипломи, а згідно п.5 - грамоти.

7. Представлені на конкурс твори популяризувати через Вісник XVІ конкурсу імені Мирона Утриска «З вершин і низин» та інші видання, а також усно.

8. Строк прийому робіт до 10.08.2013р. XVIІ конкурс імені Мирона Утриска провести 30 серпня 2013 року.

Голова оргкомітету: Віра Бончук

Секретар: Руслана Вовчанчин

Переходів: 0 | Додав: Ruslan_Bonchuk | Рейтинг: 5.0/1 | Теги: історія, конкурс імені Мирона Утриска, література, Віра Бончук, краєзнавство, Мирон Утриско, поезія, Турка, Бойківщина, етнографія
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.