Середа, 24.05.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Матеріали конкурсу

Головна » Матеріали конкурсу » Офіційні матеріали

ПОСТАНОВА організаційного комітету XVIІ Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска
31.08.2013, 14:47

ПОСТАНОВА

організаційного комітету XVIІ Бойківського літературно-краєзнавчого

конкурсу імені Мирона Утриска

від 30 серпня 2013р. м. Турка.

В XVIІ Бойківському літературно-краєзнавчому конкурсі імені Мирона Утриска, який тривав з 30 серпня 2012р. по 10 серпня 2013р. прийняли участь 146 авторів. Подано на розгляд журі 214 книг, авторських підбірок, досліджень.

13 серпня 2013р. журі засідало в такому складі:

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА СЕКЦІЯ:

Голова:

Футала Василь Петрович – доктор історичних наук, доцент, м.Дрогобич Львівської обл.;

Секретар:

Касперевич Василь Миколайович – журналіст, м.Старий Самбір Львівської обл.;

Члени:

Михайлишин Марія Михайлівна – вчитель, м.Турка Львівської обл.;

Порада Теодор Михайлович – кандидат с/г наук, м.Турка Львівської обл.

ЛІТЕРАТУРНА СЕКЦІЯ:

Голова:

Коцур Ярослав Степанович – кандидат педагогічних наук, директор обласної бібліотеки для юнацтва, м.Львів;

Секретар:

Гоголевська Катерина Василівна – вчитель української мови та літератури, м.Турка Львівської обл.;

Члени:

Зубрицька Марія Іванівна – кандидат філологічних наук, доцент, м.Дрогобич Львівської обл.;

Ладанай Богдан Антонович – журналіст, м.Самбір Львівської обл.;

Лесик Дарія Львівна – вчителька, член президії ВГТ «Бойківщина XXI століття», м.Турка Львівської обл.;

Писанчин Кароліна Степанівна – голова Союзу українок, м.Турка Львівської обл.;

Тимчак Олег Гаврилович – вчитель, м.Самбір Львівської обл.;

Яким Мирон Богданович - кандидат філологічних наук, доцент, м.Дрогобич Львівської обл.;

ЕТНОГРАФІЧНА СЕКЦІЯ:

Голова:

Бриндак Степан Васильович – вчитель, художник, м.Турка Львівської обл.;

Секретар:

Павлик Оксана Василівна – лікар-ентомолог, член робочої групи Світового конґресу бойків, м.Турка Львівської обл.

Врахувавши оцінки журі, організаційний комітет

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Лауреатами XVІI конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

Петро Вербоватий (м.Самбір Львівської обл.) - за книги національно-патріотичної тематики;

Роксоляна Данчин (м.Самбір Львівської обл.) – як упорядник книг «Літопис Бойківщини»;

Мирослав Калагурський (м.Львів) - за книги «Оленчина доля.Дві Ірини.Слава борцям» та «Рада»;

Наталя Кляшторна (м.Київ) - за книги «Слово про бойка» та «Розсіяні в степах»;

Юрій Леськів (м.Самбір Львівської обл.) – як головний редактор книги «Альманах. 100-ліття «Пласту» та автор статей з історії «Пласту»;

Оксана Маковець (Вірджінія, США) - за книги «Вірші особливого літа», «А калина цвіте…», «Вічність у порах року»;

Ярослава Павличко (м.Львів) - за книги «Хоругви днів непроминальних», «Титла і мідь», «Вибране»;

Іван Паламар (м.Львів) - за книги «О.Юрій Кміт», «Юрій Кміт і сучасність», «Отець Северіян Гнатюк, василіянин»;

Марія Прокопець (м.Добромиль Старосамбірського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Світло душі родини Левицьких»;

Василь Сторонський (м.Дрогобич Львівської обл.) - за книги «Музика літа», «Другий поверх» та «Поховайте мене в вишиванці»;

Оксана Тебешевська (с.Голинь Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) - за книги «Розлуння», «Любові цілюще джерело», «Про що мовчить Михайлова скрипка»;

- Іван Чонка (м.Тернопіль) – за книгу «Коли я приїжджаю в Карпати».

2. Дипломантами I ступеня XVІI конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

Михайло Арендач (с.Плав’є Сколівського р-ну Львівської обл.) – за книгу «Село Плав’є: погляд крізь віки»;

- Йосип Білик (м.Самбір Львівської обл.) - за книги «Сонячні терени»;

Василь Білич (м.Хуст Закарпатської обл.) - за книгу «Земне долаючи тяжіння»;

Галина Верес (м.Стрий Львівської обл.) – як упорядник книги «Стрий: дати, події, факти, імена»;

- Валерій Височанський (м.Варшава Польща) – як автор пісенної підбірки «Де Дністра вітає Стрий»;

- Ігор Дах (м.Червоноград Львівської обл.) - за книги «Чар-зілля», «На струнах Душі»;

Григорій Дем’ян (посмертно) (м.Львів) - за книгу «Український повстанський фольклор»;

Світлана Дицьо (м.Самбір Львівської обл.) - за книгу «Камертон»;

Мирослав Дочинець (м.Мукачеве Закарпатської обл.) - за книги «Многії літа. Благії літа»;

Олесь Дудин (м.Ходорів Львівської обл.) - за книгу «Всевишній Космос»;

Роман Залокоцький (м.Самбір Львівської обл.), Олексій Угнівенко (м.Волноваха Донецької обл.) - за книгу «Фортуна»;

Петро Зборовський (м.Турка Львівської обл.) - за книгу «Бойківські латканки»;

Петро Кицун (м.Стара Синява Хмельницької обл.) - за книгу «Штрихи життя і роздуми»;

Володимир Криськів (посмертно) (м.Стрий Львівської обл.) – за книгу «Служба безпеки ОУН-УПА»;

Василь Лаба (м.Львів) - за книгу «Історія села Берестяни»;

Богдан Ладанай (м.Самбір Львівської обл.) - за книгу «Вікторини плюс…»;

Зіновія Лисак (м.Львів) - за книгу «У пошуках Світла»;

Галина Лісовецька-Пановик (м.Львів) - за книги «Падолист», «Розкрилля»;

Леся Любарська (м.Борщів Тернопільської обл.) - за книги «Причастя», «Інакше жити він не вмів», «Ангел кохання»;

Зеновій-Тарас Масний (м.Львів) - за книгу «Чудовий світ. А ми ?..»;

Петро Матій, Василь Білич (м.Хуст Закарпатської обл.) - за книгу «Палай, любове, без кінця»;

Ігор Нижник (м.Борислав Львівської обл.) - за книги «Ліра», «Дзвін», «Свіча» ;

Марта Ониськів, Ганна Книш, Дарія Мельник (м.Калуш Івано-Франківської обл.) - за книгу «Пісні бойківського села Петранка»;

Стефанія Пахольчук (с.Страшевичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Боришківці мої»;

Дарія Петречко (м.Івано-Франківськ) - за книгу «Вишивані скарби Бойківщини»;

Олег Підківка (м.Самбір Львівської обл.) – за книги «Після довгих років забуття», «Пам’яті митців», «Євген Вахняк»;

Володимир Пішко (с.Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Відкарбоване»;

Ніна Полив’яна (м. Прилуки Чернігівської обл.) – за книгу «Кумедна плутаниночка від Ніни Полив’яної;

Любов Рудавська-Вовк (м.Самбір Львівської обл.) – як упорядник книги «Зоряне суцвіття»;

Марія Сербін (м.Калуш Івано-Франківської обл.) - за книгу «Зі мною»;

Оксана Шалак (м. Київ) - за книгу «Сім високих небес», «Молитва про сад»;

Михайло Швед (м.Київ) – за книгу «Спаський та Лаврівський монастирі – осередки духовності й культури в Галичині»;

- Ольга Яворська (с. Тур’є Старосамбірського р-ну Львівської обл.) - за книги «Відлуння: щоденникові записи, поезія».

3. Дипломантами II ступеня XVIІ конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

Іван Бедек (м.Хуст Закарпатської обл.) - за книгу «Пісні світанкових гір»;

Марія Буришин-Ледчак (с.Репинне Міжгірського р-ну Закарпатської обл.) - за книгу «Бескиде зелений»;

Володимир Бухонок (с.Кожичі Яворівського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Сум’яття почуттів»;

Микола Бучко (м.Чернівці) - за книгу «Пророк або остання ніч Тараса Шевченка»;

Марія Ващишин (посмертно) (м.Стрий Львівської обл.) – як упорядник книги «Лука Данкевич»;

Уляна Вовчанчин (м.Старий Самбір Львівської обл.) - за поетичну підбірку «Мереживо миттєвостей»;

Юрій Гарник (с.Раневичі Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за книгу «І радість, і журба»;

Оксана Гентош (м.Львів) - за серію статей історико-краєзнавчої тематики;

Ярина Головецька (м.Самбір Львівської обл.) - за книги «З Ісусом в серці» та «Презентація картин»;

Марія Гриник (с.Медвежа Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за книгу «А спогади – мов застиглі сльозини»;

Андрій Грущак (м.Борислав Львівської обл.) - за книги «Трафунки», «Сірко»;

Галина Жубіль-Книш (м.Дрогобич Львівської обл.) - за книгу «Узагальнювальні асоціативні схеми на уроках мови»;

Ольга Кіс (с.Ясенівці Золочівського р-ну Львівської обл.) - за книги «Спів німої хористки», «Тривання таїни»;

Володимир Ковалик (м.Чікаго США) - за книгу «Любов і хрест – тернові квіти»;

Наталія Корнута (с.Дубове-Михальча Сторожинецького р-ну Чернівецької обл.) - за підбірку поезій «Пресвята Українонька»;

Віра Копчак, Юрій Копчак (м.Трускавець Львівської обл.) – як упорядники книги «Старосамбірщина – край історичних пам’яток та мальовничої природи»;

Юліана Ярема (м.Старий Самбір Львівської обл.) - за дослідження «Стара Самбірляндія»;

Тетяна Лемешко (м.Українка Київської обл.) - за книгу «Душа замість мене» та «Полиновий сон»;

Омелян Леськів (м.Самбір Львівської обл.) - за книгу «Каденція»;

Роман Любко (м.Долина Івано-Франківської обл.) - за книгу «Силою молитви»;

Надія Матвіїв-Таранова (м.Сокаль Львівської обл.) - за поетичну підбірку «Найдорожче»;

Дмитро Мись (посмертно) (с.Ясениця Турківського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Дороги-доріженьки»;

Ростислав Михайловський (с.Негівці Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) - за книгу «Дорога до Храму Слова»;

Ростислав Михайловський, Сергій Андрущак (м.Калуш Івано-Франківської обл.) - за книгу «Калуш весняний»;

Ілля Мотреску (посмертно), Марія Гулей (с. Банилів Підгірний Сторожинецького р-ну Чернівецької обл.) - за книгу «Гімн Карпатам»;

Василь Мушка (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.) - за книгу «Твою сльозу вимірюю в каратах»;

Іван Ніточко (м.Одеса) - за книгу «Рідному краю»;

Ольга Пенюк-Водоніс (м.Сокаль Львівської обл.) - за книги «Країна дитинства», «У пошуках веселки»;

Віра Перегіняк (с.Новиця Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) – задослідження історії с.Новиця;

Ірина Перелом (м.Борислав Львівської обл.) - за краєзнавчі дослідження міста Борислав;

Богдан Перун, Наталія Шевчук (м.Самбір Львівської обл.) - за книгу «Історія світу у цікавих фактах»;

Василь Пилипчинець (смт. Міжгір’я Закарпатської обл.) - за книгу «Родзинки глибинки»;

о.Миколай Пишкович (м.Борислав Львівської обл.) - за книги «Щасливе життя з Богом»;

о.Ярослав Пишкович (с.Новий Кропивник Дрогобицького р-ну Львівської обл.) – за книгу «Правда, в яку важко повірити»;

Любомира Підківка (м.Старий Самбір Львівської обл.) – за книгу «Не цурайся пісні»;

Софія Пікунець (смт.Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) – як упорядник книг «Світлиця» та «А слово Боже живе й діяльне»;

Ганна Плечій (с.Головецько), Одарка Скільська (с.Тухолька Сколівського р-ну Львівської обл.) - за книгу «З полум’я – у вогонь…»;

Віра Політаєва (м.Самбір Львівської обл.) – за книги «Нехай свіча любові не згасає», «Очима дитини»;

Олександра Приходько-Возняк (смт.Глибока Чернівецької обл.) – за книгу «Жаринки серця»;

Ярослав Пузич (м.Славута Хмельницької обл.) – за дослідження «Музика – найкращі ліки для душі»;

о.Орест Рубель (с.Плугів Сокальського р-ну Львівської обл.) – за книги «Подарована чаша», «Зцілення ранами Христа»;

Галина Савчин (с.Уличне Дрогобицького р-ну Львівської обл.) – за книгу «Творчий доробок Івана Филипчака як засіб патріотичного виховання школярів»;

Світлана Семанів (с.Хотин Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) – за книгу «Голос Всесвіту»;

Оксана Сирко (смт.Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) – за книгу «Творіть добро»;

Елеонора Скіпор (с. Нижні Петрівці Сторожинецького р-ну Чернівецької обл.) - за книги «Від щирого серця» та «Дивовижний світ поезії»;

Вікторія Стасів (м.Львів) – за книгу «Вірші та витинанки юної львів’янки»;

Вікторія Тереля (м.Ужгород) – за книгу «Йосип Тереля – провідник релігійного дисиденства на Закарпатті»;

Євген Титикайло(посмертно) (м.Борислав Львівської обл.) – за книгу «Часослов – 2»;

Микола Турківський (м.Прилуки Чернігівської обл.) – за книгу «Сузір’я Катерини Білокур»;

Павло Федака (м.Ужгород) – за книгу «Відроджена «Просвіта»: двадцять років на шляху державотворення»;

Василь Федько (смт. Оброшино Львівської обл.) – за книгу «На розкопках пам’яті»;

Іван Фриган (с.Колочава Міжгірського р-ну Закарпатської обл.) – за книгу «Поетичні твори»;

о. Ігор Цар (м.Львів) – за книгу «Нова євангелізація в Україні»;

Лілія Цінкевич (м.Дебальцево Донецької обл.) – за книгу «Пізнаючи білий світ»;

Наталія Шкоропаняк (с.Збора Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) – за дослідження «Житейський іконостас або моє «портретування» минувшини рідної Збори»;

Теодор Шрамко (м.Дрогобич Львівської обл.) – за книгу «Струни поезії мого серця».

4. Дипломантами III ступеня XVIІ конкурсу ім. М.Утриска визнані наступні учасники:

Василь Береза (с. Чаплі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) - за дослідження «З історії села Чаплі»;

Ігор Бованько (м.Старий Самбір Львівської обл.) - за книгу «З вірою у серці»;

Леся Гуняк (с.Медвежа Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за підбірку поезій «З молитвою до України»;

Василь Касперевич (м.Старий Самбір Львівської обл.) - за дослідження «Про що говорить прізвище людини»;

Павло Кобець (м.Вінниця) - за книгу «Любов у стилі ретро»;

Марія Лавер (с.Кіндратів Турківського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Подих осені»;

Емілія Лемко-Писанчин (смт.Бориня Турківського р-ну Львівської обл.) - за книгу «Наша церква»;

Василь Малета (смт.Міжгір’я Закарпатьскої обл.) - за книгу «Кроки до покаяння»;

Василина Малиш (с.Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької обл.) - за поетичні підбірки «Невмирущі творці невмирущої мови»;

Марія Маринець (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.) - за поетичні підбірки «Серце віршами говорить» та «Через терен до зірок»;

Юрій Мартинюк (с.Боб’ятин Сокальського р-ну Львівської обл.) - за поетичну підбірку «Слід на землі»;

Оксана Павлик (м.Турка Львівської обл.) - за книгу «Чар-зілля з Карпат»;

Йосип Палятинський (м.Кіцмань Чернівецької обл.) - за дослідження «Іван Франко: я думав про людське братерство нове…», «Марко Черемшина і Сильвестр Яричевський - однодумці», «Мужня дочка Прометея»;

Василь Сигерич (м.Старий Самбір Львівської обл.) - за підбірку віршів «Нормально»;

Катерина Скипакевич-Хім’як (м.Старий Самбір Львівської обл.) - за дослідження «Кушнірство у Старім Самборі»;

Наталія Сушко (с. Опака Дрогобицького р-ну Львівської обл.) - за підбірку віршів «Жити для людей»;

Іван Тереля (с.Голятин Міжгірського р-ну Львівської обл.) - за дослідження про козаків Голятина;

- Степан Яким (м.Дрогобич Львівської обл. ) - за книгу «Момент істини».

5. Грамотами XVIІ конкурсу ім. М.Утриска за участь в конкурсі нагороджені:

Василь Гірчак (с.Сторона Дрогобицького р-ну Львівської обл.);

Калина Гніпа (посмертно) (Міжгірський р-н Закарпатської обл.);

Христина Дубленич (с.Залокоть Дрогобицького р-ну Львівської обл.);

Аліна Змійовська (с.Матків Турківського р-ну Львівської обл.);

Іван Костюк (смт.Міжгір’я Закарпатської обл.);

Ярина Лапицька (с.Міженець Старосамбірського р-ну Львівської обл.);

Віталій Лужецький (с.Медвежа Дрогобицького р-ну Львівської обл.);

Олег Лужецький (с.Медвежа Дрогобицького р-ну Львівської обл.);

Андрій Нискогуз (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.);

Мар’яна Нискогуз (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.);

Йосиф Сірка (Онтаріо, Канада);

Петро Сов’як (м.Дрогобич Львівської обл.);

Василь Сольчаник (м.Старий Самбір);

Йосиф Сушинський (м.Самбір Львівської обл.);

Юлія Тетерюк (м.Ужгород);

Іван Фідик (м.Старий Самбір Львівської обл.);

Михайло Храпко (м.Старий Самбір Львівської обл.);

Олег Шимін (м.Дрогобич Львівської обл..);

Микола Янів (с.Стрільбичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.);

Віктор Яців (м.Стрий Львівської обл.).

6. Вручити лауреатам та дипломантам XVІІ конкурсу імені Мирона Утриска (п.1-4) дипломи, а згідно п.5 - грамоти.

7.Представлені на конкурс твори популяризувати через Вісник XVІІ конкурсу імені Мирона Утриска «З вершин і низин» та інші видання, а також усно.

8.XVIІІ Бойківський літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска провести 30 серпня 2014 року. Строк прийому робіт – до 10 серпня 2014 року.

9.Праці на XVIІІ конкурс імені Мирона Утриска приймає організаційний комітет за адресою: вул.С.Стрільців 17/1, м.Турка, Львівської області, 82500.

Голова організаційного комітету: Віра Бончук

Переходів: 0 | Додав: Ruslan_Bonchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.