П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Обговорюємо питання увічнення пам'яті о.І.Федевича - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум сайту » Форум для гостей сайту » Обговорюємо питання увічнення пам'яті о.І.Федевича
Обговорюємо питання увічнення пам'яті о.І.Федевича
AdminДата: П'ятниця, 26.08.2011, 00:00 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 55
Нагороди: 5
Репутація: 2
Статус: Offline
Зважаючи на інтерес до постаті о.І.Федевича (особливо в коментарях до статті http://turka.at.ua/publ/2-1-0-296 ) в цій темі будемо обговорювати проблеми увічнення пам'яті про цю видатну людину.

Для початку продублюю останні коментарі з ідеями :
Quote (admin_Lan64)
Ще одним свідченням помилки в даті народження на могилі о.І.Федевича є стаття http://turka.at.ua/publ/1-1-0-305
Треба ,якимось чином, вияснити чи не збереглися церковні книги з реєстрацією поховань.Можливо там знайдемо достовірну інформацію стосовно дати.
п.Борис , чи не допоможете це вияснити ?
Після того ,як отримаємо достовірні дані ,гадаю, варто вияснити хто встановив табличку з помилковим написом та ініціювати заміну таблички. Зробити це треба до майбутніх фестин щоб над нами люди не сміялися.
Крім того ,треба вияснити у старожилів достовірну інформацію де саме в Турці мешкав о.І.Федевич. Непогано було б виступити з клопотанням перед міською радою про встановлення меморіальної дошки. А після отримання такого дозволу організувати збір коштів серед громади Турківщини.
Напевно, можна було б назвати одну з вулиць іменем Федевича , але це вже потребує значних коштів та великого бажання наших депутатів.


Quote (KRAYANYN)
Ідею про меморіальну дошку і назви вулиці виношую вже протягом двох тижнів. Напевне думка стосовно цих речей в нас виникла одночасно. Значить робимо дійсно потрібну справу. Тепер залишається це все втілити в життя. Думаю з вулицею не повинно бути більше проблем як з дошкою. Та вулиця на якій проживав о.Федевич і заслуговує бути названою його іменем. Тим більше технічно це спрощує завдання. На цій вулиці 2-3 будинки, хоча візуально вона досить довга, тобто перекроювати пів міста не прийдеться. Мене давно дивувало чому та вулиця приєднана до вул. В. Стуса. Напевне причина якраз була в малій кількості номерів. Але зараз коли мова йде про вшанування пам’яті такої великої Людини, мала кількість номерів не повинна бути причиною для відмови. І така незручність як зміна адреси дошкулятиме не великій кількості людей. Хоча ради такої справи можна трошки потерпіти. А потім звикнеться. Тобто умови на мій погляд ідеальні. Так що збираємо весь свій бойовий дух, запасаємося терпінням, включаємо бойківську, гнучку впертість (яка не має нічого спільного з першими ознаками тупості) і починаємо робити дуже потрібну справу! Якщо в когось є інші ідеї не баріться, викладайте в коментарях (Тема цікава і обширна. Можливо варто створити окремий форум). Дуже цікаво почути пропозиції. 
Форум » Форум сайту » Форум для гостей сайту » Обговорюємо питання увічнення пам'яті о.І.Федевича
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:[РЕЄСТРАЦІЯ]

[ВХІД]