П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Обговорюємо матеріали Бойківського конкурсу імені М. Утриска - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум сайту » Бойківський конкурс імені Мирона Утриска » Обговорюємо матеріали Бойківського конкурсу імені М. Утриска
Обговорюємо матеріали Бойківського конкурсу імені М. Утриска
AdminДата: Неділя, 03.07.2011, 12:58 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 55
Нагороди: 5
Репутація: 2
Статус: Offline
Тут будемо обговорювати всі питання ,пов'язані з Бойківським конкурсом імені Мирона Утриска

 
Strelba(Ostapets-Strelby)Дата: Четвер, 04.08.2011, 23:26 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
До участі в конкурсі на здобуття премії в номінації: "2.Дипломантами I ступеня ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска" визнані наступні учасники: .... "− Ярослав Николович (м.Львів) − за книгу "Стрільбицькі князі".

Я, Остапець Віктор, представник роду Стрільбицьких, вже 20-ть років займаюсь дослідженням родоводу Стрільбицьких і маю цю книжку в своїй бібліотеці.
Деякі з моїх генеалогічних знахідок можна переглянути в інтернеті - http://uht.org.ua/forum/viewtopic.php?f=20&t=65&start=10 , або тут - http://forum.vgd.ru/253....oqkdhb4 , але повернемося до книги, що номінована на премію.
В цій книзі є дуже корисні та важлива з точки зору краєзнавства та генеалогії інформація , та напрцювання. Автор проробив колосальну роботу, віднайшов цікаві джерела та документи, використав напрацювання інших істориків (подавши посилання на джерела) і все б було дуже гарно, і можна б було пишатись цим твором, як би не одне НО!
В книзі зроблена недолуга спроба вивести (привязати) родовід місцевих рільників - Фурдичків до князівсько-війтівського роду Стрільбицьких.
Ким би не були замовники цього твору (Орест та Андрій Фурдички), але мені, як потомку роду Стрільбицьких дуже прикро, що саме такий твір про історію села Стрільбичі та його мешканців вийшов в світ.
Надіюсь, що автор дослухається до моїх зауважень і самостійно зніме цей твір з конкурсу.
Розцінюю популірізацію цього твору серед мешканців Бойківщини, як посягання на крадіжку родового імені.
З повагою, член "Українського шляхетського товариства" (про товариство - http://turka.at.ua/publ/1-1-0-280#ixzz1OKzLqTiB ) - Віктор Остапець-Стрільбицький.


Повідомлення відредактував Strelba - Четвер, 04.08.2011, 23:33
 
Форум » Форум сайту » Бойківський конкурс імені Мирона Утриска » Обговорюємо матеріали Бойківського конкурсу імені М. Утриска
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:[РЕЄСТРАЦІЯ]

[ВХІД]