Діти в гріху - Форум-Діти в гріху - Форум
Четвер, 08.12.2016 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians
Bookmark and Share

Діти в гріху - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Victor, admin_Lan64 
Форум » Форум сайту » Релігійне життя бойківщини » Діти в гріху
Діти в гріху
AdminДата: Середа, 22.02.2012, 17:53 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Нагороди: 5
Репутація: 2
Статус: Offline

А що Ви думаєте стосовно піднятих в цьому кліпі проблем ?

VictorДата: Вівторок, 28.02.2012, 10:18 | Повідомлення # 2
Християнин
Група: Модератор форума
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
Проблема молоді – це завжди проблема старших. Старші створюють умови, в яких розвивається все, що завгодно – від поведінки святого, до поведінки диявола. Дана дискусія має характер осуду одних одними, але не висвітлює головного.

Дитина сприймає настанови не на рівні розсудку, як нам чомусь це здається, а на енергійному рівні. Вона внутрішньо відчуває фальш збоку вчителів моралі. В Священному Писанні народ справедливо завважив, що Христос навчав не так як книжники та фарисеї, а так як той, хто має владу, тобто Його слово не розходилося ні з ділом, ні з внутрішнім устроєм. В дискусії, збоку церковних людей, прозвучала думка: силою насаджувати мораль. Це від невігластва, від відсутності духовного досвіду. Силою я можу насаджувати мораль лишень в собі самім, тобто акумулювати всі свої сили для боротьби з гріхом. Та боротьба ця завжди буде марною, оскільки я воюю з гріхом поза Богом, без Його допомоги. Я повинен призвати на поміч Бога, але щоб зробити це, я повинен визнати, переконатися на духовному досвіді, що «без Бога ні до порога». А це вже смирення й початок внутрішнього виздоровлювання.

На сьогоднішній день люди не особливо напружуються відносно внутрішньою роботи. Вся енергія людської природи задіяна на розвиток розсудку, котрий, будучи наповнений великими пластами інформації, не здатен в цьому хаосі угледіти основного. Стан розсудку сьогоднішньої людини – це біснування розсудку, не зв’язаного духовним законом, котрий постійно рухається в пошуках блаженств, для нього це характерно, оскільки являється одною з його властивостей. Замість Євангельських блаженств: «Блаженні нищі духом… і т.д.», він вибирає насолоду в страстях, потьмарює себе, спотворює світогляд й приводить свого власника до вічної погибелі.

В темі звучало питання проведення уроків релігії в світських школах. Особисто я проти. Мені довелося, чисто випадково, бути свідком того, як священник проводив урок в недільній школі. Нехай Бог милує, щоб мої діти попали в його руки. Чому? Якщо ми в духовних школах готуємо пастирів, котрі були б здатні викладати в школах, то повинні ввести в курс навчання, курс християнської педагогіки, інакше все це обернеться маразмом. На сьогоднішній день священників-пастирів, священників-педагогів, психологів, дуже й дуже мало, тому питання уроків релігії в світських школах не повинно й близько стояти. Достатньо почитати деяких авторів про те, як священники викладали Закон Божий в дореволюційний період. Так, були й великі педагоги, але в свої більшості цю науку вкладали в голови різкою й буком. На державному рівні те ж саме, тому коли прийшов час більшовицькому безумству, народ з полегшенням зітхнув, скинувши церковні кайдани й надівши на себе кайдани матеріалістичного безумства. Те, що маємо сьогодні, плоди людського світогляду поза Богом. Як вийти з цього? Просто. Виконувати закон. В виконанні закону повинні бути закладені основи внутрішнього оздоровлення, оскільки злочин – це плід душевної хвороби. Без Церкви не обійтись, але Церква повинна сконцентрувати свої сили, увагу, енергії на внутрішні людині, а не на обрядовій пишноті, це вже потім, як показних пишноти внутрішньої, наразі ми маємо душу в рам’ї, а тіло в пишноті, ну прямо тобі гроби вибілені зверху, а з середини наповнені кістками. Господи, спаси і сохрани нас від такої моралі.

Форум » Форум сайту » Релігійне життя бойківщини » Діти в гріху
Сторінка 1 з 11
Пошук:

[РЕЄСТРАЦІЯ]

[ВХІД]