Четвер, 18.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Гостьова книга

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 4 5 »
Показано 1-15 з 65 повідомлень
65. Володимир   (10.01.2018 20:37)
~Місто: Vladivovstok
Христос народився!
Випадково натрапив на Ваш сайт і не можу натішится. Розкішний матеріал про наших Богів, про коріння з якого виріс наш народ. А ще побачив прізвище автора ВІРУВАННЯ ПРАВОСЛАВНИХ «ЯЗИЧНИКІВ» - СТАРИЙ ЗАВІТ ХРИСТИЯНСТВА. (ЧАСТИНА 4 – ЛІТНІ СВЯТА) - Г.Когут, то ще більше зрадів, бо колись у 1975-6 в Турківському ТУ-3 був у мене викладач А. Когут, здається з Розлуча, який по доброму згадався, як багато хто з тих, хто там працював. Цілий рік між школою і університетом я з моїми друзіми їздив до Турки і років 10-ь тому привозив із Владивостоку, куди потрапив за розподілом вже майже 40-к років тому, своїх дітей.
Думаю, ще багато цікавого зможу у Вас почитати.

Дуже Вам дякую.

З повагою,
Володимир

64. Вадим   (17.01.2016 13:36)
~Місто: Львів
Шановна Наталіє Михайлівно!

Хочеться вірити,що зайнявши таку відповідальну посаду в районі,ви,чесно,по Божій правді будете керувати освітянами. Але у вашій команді є люди,які підривають вашу порядність. Це-Іванна Степанівна. Невже вчорашня студентка,яка прийшла в відділ освіти після 4 курсу,бо її свекор на той час керував районом і наказав Мирону Степановичу “зробити ” місце для невістки,інакше сам позбудеться “крісла ”.М.С. відібрав у Надії Миколаївни 0.50 ставки бібліотекаря і відкрив нову штатну одиницю (незаконно).
Не маючи стажу ні одного проведеного уроку (тільки 3 роки декретної відпустки) Іванна Степанівна стала “великою перевіряючою”, бо вона вміє підлизатися до керівництва і на даний час є вашою подругою. Ми знаємо,що вона бігає до вас і проситься,щоб її послали на перевірку в ту чи іншу школу. Невже це правильно і справедливо?Подумайте над нашими словами. Вчителі не будуть пускати її до себе на уроки ,тому що людина,яка не має (зовсім) педагогічного стажу не може аналізувати вчителя чи давати йому зауваження. Нехай іде в школу і працює трохи. Невже нема кому з працівників відділу освіти їздити на перевірки?Скільки хороших вчителів без роботи,а тут із студентської парти і в перевіряючи.
Якщо не приймете цей лист до уваги, ми звернемося із запитом в обласний департамент освіти.
Бажаємо вам мудрості,розважливості і терпіння.

З повагою вчителі.

63. василь бойко з нижньї апші   (10.08.2015 12:45)
~Місто: апша
доброго дня!!!!!!!! даже незнаю з чого почати......відвідав я ваш фестиваль,а так я їх багато відвідую, і багато чого бачу.Але це не фест це я даже неможу сказати шо, дуже похоже на ярмарку..но даже і там все організованіше ніж тута було.Всі кудись кидаються бігають а толку?, арганізаторшу Галишу перші дні взагалі знайти немона було.початися все повинно було 6 числа.а почалося 8 в суботу.

62. Iva Mamchuk [thisismeiva]   (27.03.2015 16:25)
не можливо поділитись статею в соц мережах при копіюванні силки показує зовсім іншу статтю , при клацанні на значок самої соц мережі те саме  dry
Відповідь адміна:
В яку соцмережу Ви постили ?
таке буває, особливо у Фейсбуці
Треба трохи почекати та перезавантажити компютер

61. Галя Яцейко [Вдячна]   (21.03.2015 15:42)
Віра, слово, вчинок...Що може бути краще в наш неспокійний час,коли кожну справжню українську сім"ю болить серце, болить душа.
Щиро дякуємо за велику героїчну роботу усім волонтерам України. Хай благословить вас Бог. Особливо вдячні п. Когуту і його всім помічникам з м. Турки за батьківське відношення до синів України- учасників АТО.
З повагою сім"я Здобиляків, сім"я Шкреметків зі
Львова, сім"я Яцейків та сім"я Галича Романа
Федоровича з с. Борині.

60. небайдужий   (14.12.2014 14:23)
юрку прислухайся до чернянського він пройшов піторарічні курси в сізо

59. небайдужий   (14.12.2014 14:21)
громадо міста такі "чесні""порядні" "поважні люди" як ріта гріщенко голова бюджетної комісії міської ради галина мельник головнй бухгалтер міської ради світлана брезецька колишня завідувачка санстанції всі вони проживають в одному будинку і порядний ремонт за рахунок міської ради а ви всі інші малоповажні або взагалі незнаючі в районі люди чекайте коли на вас зійде благословнство трійці( ріти мельнички та касюхнича )

58. Turka_s   (06.11.2013 13:30)
Доброго дня!
Цікавлюся альтернативними джерелами енергії. Бачив ваші статті про будівництво вітрових парків а саме таких об`єктів як Карпатська ВЕС, Смеречанська ВЕС. Наскільки відомо, є ще Сколівська ВЕС. Чому не висвітлюєте рух справ по цим об`єктам?

57. Марія Старий Самбір   (21.10.2013 15:48)
Доброго дня, Чому не можливо почитати вашу газету в інтернеті а тільки якісь незрозумілі каракули.
Відповідь адміна:
Найбільше проблем з відображенням файлів виникає у користувачів ,що користуються браузерами сімейства Mozilla. Для усунення проблем ознайомтеся з інструкціями за посиланням http://support.mozilla.org/ru/kb/otkrytie-pdf-fajla-v-firefox

56. Оксана   (26.09.2013 16:07)
~Місто: LVIV
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка чи є в Турці організація РГО "Фонд розвитку Турківщини"і що спільного цей фонд має з МАУП.Тому що немає ні телефону ні сайту.
Дякую.

55. Іван   (28.07.2013 18:32)
~Місто: москва
Дуже дякую за цікавий сайт мого рідного міста. Зайшов на сайт і був приємно вражений.
Так тримати! Адміністратори молодці !

54. Жителька Уругваю [Жителька:)]   (21.04.2013 16:15)
Мова йшла зовсім не про автоспам.Коли я хочу задати питання будь якому урядовому сайту чи на сайту виконавчої влади ,то в мене просять при реєстрації вказати електронний адрес.Щоб я почула відповідь на своє питання чи звернення.У вас на етапі реєстрації вимагають все,мало що не роздягнутися.Так то, що там пише країна Маврикія, це ще не все,можна перейменувати на Гватемалу. І то що антивірус  дає інформацію що даний ресурс може використовувати ваші дані в особистих цілях.Ви написавши мого провайдера тут же підтвердили цю інформацію.Тому виникає багато питань.Ви впевнені що дуже багато людей з району можуть приймати участь в громадських обговореннях  чи голосуванні онлайн. Чи багато людей зможе взагалі тут зареєструватися.Тепер про ваші правила:Я жодним чином їх не порушувала.В моїх словах не прозвучало ні слова образи ні  в чию  сторону, ані жодного слова ненормативної лексики.Тому мені дуже дивно для чого ви створили такі умови існування цього сайту.Якщо вас образила моя думка,то це ваше право.Я не лялька ,щоб всім подобатись.Але якщо у мене є якесь питання то я хочу почути відповідь,подобається це питання вам чи ні.
Відповідь адміна:
Цитата
Коли я хочу задати питання будь якому урядовому сайту чи на сайту виконавчої влади ,то в мене просять при реєстрації вказати електронний адрес.Щоб я почула відповідь на своє питання чи звернення.

E-mail на сайті являється логіном для входу на сайт. Таким способом авторизації користується більшість сайтів мережі інтернет. До речі , можете пред'явити претензію google.com , youtube.com та багатьом відомим ресурсам smile

Крім того, на цей e-mail ,за Вашим бажанням, можуть надходити повідомлення про нові статті , фото , коментарі на сайті і т.і..

Цитата
У вас на етапі реєстрації вимагають все,мало що не роздягнутися.


І все ж це не завадило Вам вказати при реєстрації неправдиві дані.
Але це не має ніякого значення. Людина представляється на сайті так , як вважає потрібним. Зазвичай , той хто хоче на сайті писати всякі недостойні речі ховається за всякими надуманими даними. До того ж, не всі дані обовязкові при реєстрації.

Цитата
І то що антивірус дає інформацію що даний ресурс може використовувати ваші дані в особистих цілях.Ви написавши мого провайдера тут же підтвердили цю інформацію.


Дуже хороший у Вас антивірус. Саме хороший антивірус зобов'язаний попереджати користувача про контакт з сайтом , який йому невідомий.
Чесно кажучи , мені дуже дивно ,що в наш час серед людей ще гуляє міф про анонімність в інтернеті. Блукаючи просторами мережі Ви щоденно залишаєте "сліди" (у вигляді Вашої ІР-адреси ) на десятках серверів. Для того щоб відправити код сторінки на Ваш комп'ютер, сервер мусить знати Вашу ІР-адресу. Її Ви повідомляєте йому натискаючи на будь-яке посилання. І нікому до того нема діла. Інакше мережа не буде функціонувати smile

Повірте , вже більше 2-х років я не користувався Whois. В цьому випадку дуже вже захотілося дізнатися хто ж це з Маврикія так нещадно мене критикує smile (жарт)

Не розумію , як я можу використати "в особистих цілях" ваше ім'я (Жителька Уругваю), нікнейм (Жителька:)), дату народження чи місце проживання ? Маячня..

Цитата
Ви впевнені що дуже багато людей з району можуть приймати участь в громадських обговореннях чи голосуванні онлайн.


Не впевнений. Але результати голосувань нікого ні до чого не зобов'язують . Можете сприймати їх або ні.

Цитата
Чи багато людей зможе взагалі тут зареєструватися.


Реєстрації для нас не самоціль. Вони потрібні в ,першу чергу, користувачам . Зареєстровані користувачі отримують додаткові зручності , сервіси і т.і. , що забезпечують комфортне користування сайтом.

Цитата
Тепер про ваші правила:Я жодним чином їх не порушувала.


Один пункт все ж порушили. Але я на Вас не гніваюся smile

Цитата
Я не лялька ,щоб всім подобатись.Але якщо у мене є якесь питання то я хочу почути відповідь,подобається це питання вам чи ні.


Своїми запитаннями та участю в обговоренні матеріалів Ви збагатите наш сайт і всі Вам будуть за це вдячні.

53. Жителька Уругваю [Жителька:)]   (20.04.2013 22:37)
Підкажіть мені будь ласка хто тут модератор на цьому сайті?
По перше хочу сказати своє фе    що дуже все під грифом кодів безпеки і вибиває айпі адресу,ви впевнені що ви громадський сайт?У мене виникло враження що я увійшла в сайт не менш ніж СБУ.По друге-опитування-коли я відповідаю ні,чому в архіві збільшується так і навпаки?
Відповідь адміна:
Всі модератори тут http://turka.at.ua/index/0-2

Коди безпеки введені для боротьби з автоспамом. Зареєстровані користувачі кодів безпеки не бачать. Гадаю , якщо Ви знаєте що таке ІР та коди безпеки , то мусите знати що таке автоспам і як з ним , зазвичай, борються.

Про ІР не дуже зрозумів де він у Вас "вибиває".Почитайте матеріали бодай базового рівня про будову www-мережі та про роль ІР-адрес в цій мережі. Хоча, погодьтеся , смішно , коли людина реєструється під прапором Маврикія через мережу українського інтернет-провайдера "Воля"(зокрема його львівського дата-центру).Загляньте в свої реєстраційні дані.

Скрипти опитування працюють нормально. Для уникнення значного навантаження на сервер (це вимога хостера) результати опитувань обновляються через певний час. Іноді для цього достатньо перезавантажити сторінку.

Крім того раджу прочитати це http://turka.at.ua/news/2011-07-19-504

52. ,бабай   (30.03.2013 14:32)
таке неподобство у турківському відділі освіти почалось після звільнення волчанського м а саме на будь яких зборах запускають список на якому записують від якої школи скільки дають грощей потім цей список передають лілі станіславівні що це таке суми збирають різні по 20 50 100 грн все залежить від ініціативної вчительки яка себе вписуе першою і яка є в змові з станіславівною цей раз це була вч из сиглувате здається якщо не точно то парепрошую

51. бабай   (29.03.2013 18:26)
~Місто: turka
турківську райвно відділ освіти в лиці ЛІЛІСТАНІСЛАВІВНОЇ знову сьогодні 29 березня збирав гроші на зборах учителів по 20 грн це зафільмовано і буде в інтернеті доки таке буде продовжуватись що за наглість коли вона наїстся
Відповідь адміна:
Дайте відео події


Им'я *:
Email:
ICQ:
Місто:
Всі смайли
Код *:
Якщо,погано видно код,натисніть на картинку,вона обновиться