Четвер, 18.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Корисні сервіси


Пересилка файлів

Скористайтеся нашим новим сервісом пересилки великих файлів.

Тепер Ви можете без будь яких реєстрацій, авторизацій і т.і. пересилати своїм друзям та знайомим файли розміром до 5 Гб (відеофайли, аудіофайли, великі якісні фотографії та інші файли ,які неможливо переслати електронною поштою)

Для пересилання файлу натисніть на кнопку "Обзор" , виберіть файл на своєму комп'ютері ,потім натисніть кнопку "Загрузить". Почнеться завантаження файла на сервер. Процес завантаження буде відображатися візуально червоною лінією прогресу та цифрами відсотку завантаження. Після завершення у вікні з'явиться два посилання "Ссылка на скачивание" та "Ссылка на удаление". Скопіюйте посилання на скачування та відправте електронною поштою,SMS або іншим способом своїм друзям та знайомим. Перейшовши по цьому посиланню вони зможуть завантажити цей файл на свій комп'ютер.

Якщо файл більше не потрібен на сервері ,його можна видалити скориставшись посиланням на видалення. Скопіюйте посилання на видалення , відкрийте нове вікно браузера та вставивши його в адресну строку перейдіть за посиланням. Файл буде видалено з сервера.

Рекомендую після завантаження Вашого файлу відразу отримати обидва посилання (на скачування та на видалення) та зберегти їх. Видалити файл ви зможете пізніше , коли його завантажать всі , кому він був призначений.Скачування аудіо , відео та інших файлів
Скориставшись сервісом , Ви зможете без будь яких програм та плагінів скачувати відеофайли на свій комп'ютер з різноманітних сайтів , призначених для зберігання та перегляду відеофайлів.

Використання SaveFrom.net робить скачування з інтернету простим і зручним. З нашою допомогою можна безкоштовно завантажити аудіо, відео та інші файли з різних сайтів і соціальних мереж: rapidshare.com, youtube.com, depositfiles.com, vkontakte.ru та інших.

Введіть адресу веб-сторінки у відповідне поле в формі вгорі і натисніть клавішу Отримати посилання. На сторінці , що відкриється після цього , після завантаження вам стануть доступні декілька прямих посилань на скачування файлів в різних форматах.

Перелік сайтів , з яких можливе скачування відеофайлів


Відправка безкоштовних sms та mms

Скориставшись цим сервісом , Ви зможете безкоштовно надіслати sms та mms-повідомлення своїм близьким та знайомим. Повідомлення можна надіслати абонентам мереж більше 30 операторів різних країн.

Перейшовши на сторінку сервісу у випадаючому меню необхідно вибрати оператора мобільного звязку. Далі заповнити відповідні поля та надіслати повідомлення.

Порада: при написанні тексту повідомлення в кінці додавайте підпис , щоб отримувач знав від кого воно надіслане.


ON-LINE TV

В цьому розділі Ви зможете переглянути більше ,ніж 1200 телеканалів з 106 країн світу.

Після того ,як Ви перейдете на сторінку сервісу відкриється вікно ТОП-300 з графічними посиланнями на 300 найпопулярніших каналів світу та кнопки навігації. Клікнувши на одне з посилань Ви потрапите на сторінку обраного каналу.

Натиснувши на кнопку "НАВИГАЦИЯ" Ви отримаєте можливість отримати списків каналів за категоріями чи за країнами.

Натиснувши ,відповідно, на кнопки "КАТЕГОРИИ" або "СТРАНЫ" виотримаєте списки категорій та країн. Клікнувши на один із пунктів Ви перейдете до списків телеканалів.

Якщо виникнуть якісь неполадки перейдіть на сторінку "Настройки".

Тут Ви зможете завантажити необхідні плагіни для комфортного перегляду обраного телеканалу


Website counter