П'ятниця, 20.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Останні поступлення (50)
Сортувати по : Переглядах·Коментарях·Рейтингу·Даті
1 2 3 4 »

Сьогодні (14:52)

Заступник голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Іван Собко покинув займану в комісії посаду. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Таке рішення він прийняв після голосування питання про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету, згідно з яким 2,5 млн грн виділили на дофінансування КП ЛОР "Галсільліс" та 18 млн грн на премії для працівників Львівської обласної державної адміністрації.

Переглядів: 20 | Додав: Admin | Дата: Сьогодні | Коментарі (0)


Сьогодні (14:34)

На звернення Турківської РДА та районної ради щодо повернення на маршрут приміського електропоїзда №6023/6024 сполученням Львів–Сянки–Львів надійшла відповідь керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» за підписами в.о. першого заступника директора регіональної філії Я.А. Федака та начальника служби приміських перевезень С.В. Перерви такого змісту:

Переглядів: 102 | Додав: Admin | Дата: Сьогодні | Коментарі (0)


Сьогодні (06:30)

Як капелан (військовий священик) я більше 30 разів бувала в зоні АТО. Я спілкуюсь там і тут, на мирній території, із ветеранами війни. Тема, яку я хочу розкрити: порозуміння демобілізованих із суспільством. Я хочу трішки розповісти про них, аби ви зрозуміли, як вони мислять, чому вони такі “дивні”, агресивні, чому у ЗМІ так багато пригод за участі учасників АТО.

Трішки статистики. 58 тисяч американців загинули у в’єтнамській війні. Згідно з різними джерелами, протягом наступних 10 років 60 тисяч демобілізованих вчинили “суїцид”.

50% ветеранів різних війн, в яких брали участь американці, які повернулися, мають алкогольну та наркотичну залежність, 25% – вчинили суїцид, і лише 25% вливаються в суспільство, тобто це люди, які можуть соціалізуватися. І це при тому, що там такий соцпакет, така повага до ветеранів! По Україні поки що немає статистики, але вже зараз відомо більше як про 500 фактів суїциду військових, що брали участь в АТО. Кожне 10 подружжя – розлучається.

Переглядів: 87 | Додав: Admin | Дата: Сьогодні | Коментарі (0)


17.04.2018 (09:13)
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації створив серію соціальних роликів "Безпека на дорозі".

Героєм третьої серії ролику став учасник АТО Микола Маланич.

Воїн АТО наголошує: "Де б я не був, я завжди пам'ятаю – мене чекають вдома". Відтак, закликає мешканців Львівщини не перевищувати швидкості на автошляхах.

Категорія: Новини | Переглядів: 178 | Додав: Today | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)


17.04.2018 (00:43)

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», п.13 рішення сесії Турківської районної ради № 67 від 31 березня 2016 року «Про делегування повноважень Турківської районної державної адміністрації» та розпорядження голови Турківської районної державної адміністрації від 26 березня 2018 року №80 «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії Турківської райдержадміністрації з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні»:

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ОГОЛОШУЄ конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.

Переглядів: 382 | Додав: Admin | Дата: 17.04.2018 | Коментарі (0)


16.04.2018 (20:45)
   АКТУАЛЬНО ! ( Коментарів-5 !)
Село неначе погоріло!
Неначе люди подуріли!
(Тарас Шевченко)

Поганий дядько висить на шибениці, а добрі дядьки б'ють його батогами!

Це не сцена із Середньовіччя, а майбутнє у Сколе на Львівщині, де міський голова вирішив поновити стару добру традицію — публічні покарання!

Мер м.Сколе пропонує в центрі міста встановити шибеницю за допомогою якої каратимуть корупціонерів.

Боже збав від такого мера... :(

Переглядів: 273 | Додав: Admin | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (5)


16.04.2018 (20:32)
Сьогодні влада навмисне затягує процес передачі земель об’єднаним територіальним громадам, необхідні законопроекти у парламенті не ухвалюються.

«Ситуація з розглядом земельних законопроектів, які передають землю територіальним громадам у розпорядження, доволі заплутана. Хоча актуальність цього питання — очевидна», – зазначив народний депутат Вадим Івченко під час зустрічі з представниками Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Категорія: Новини | Переглядів: 213 | Додав: Today | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (0)


16.04.2018 (17:14)

На Турківщині правоохоронці встановлюють особу водія та розшукують транспортний засіб, яким було скоєно наїзд на пішохода. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівсько області.

Дорожньо-транспортна пригода сталась 15 квітня. Близько 06.30 до поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Нижнє Висоцьке Турківського району на проїзній частині виявлено чоловіка з тілесними ушкодженнями. У лікарні медики поставили йому діагноз «перелом ключиці, переломи ребер, відкрита черепно-мозкова травма, травматичний шок». Чоловік перебуває у комі.

Переглядів: 635 | Додав: Admin | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (2)


15.04.2018 (16:08)

За минулу добу горіння сухої трави зафіксували у Яворівському, Пустомитівському, Турківському, Радехівському, Старосамбірському, Кам’янка-Бузькому, Дрогобицькому районах та у Львові.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області.

Переглядів: 275 | Додав: Admin | Дата: 15.04.2018 | Коментарі (0)


15.04.2018 (15:55)

Стан доріг на Рівненщині – тема не нова: про цю проблему пишуть, говорять, знімають сюжети, проте, покращення на автошляхах поки не спостерігається.

Більше того, обурюються навіть депутати облради, нарікаючи на роботу Служби автомобільних доріг, “Рівнеоблавтодору” та недобросовісних підрядників.

Переглядів: 433 | Додав: Admin | Дата: 15.04.2018 | Коментарі (0)


14.04.2018 (18:37)

Цієї неділі 15 квітня 2018 року відбудеться щорічний матч пам'яті присвячений нашому колезі, приятелю та просто хорошому другові - Ігнацевичу Руслану Івановичу.

Руслан ще в зовсім молодому віці покинув нас та в наших серцях він залишиться назавжди.

В пам'ять про нього ми і започаткували цей матч, щоб кожного року вшановувати його пам'ять.

Переглядів: 348 | Додав: Admin | Дата: 14.04.2018 | Коментарі (0)


14.04.2018 (18:16)
Село неначе погоріло!
Неначе люди подуріли!
(Тарас Шевченко)

«Є люди, а є людища» - так в наших селах кажуть старші люди. Ці особи - «людища» нічого спільного морального з людьми не мають! Не допомагають ні рейди поліції й пожежників, ні заклики священників у храмах, ні просвітницька робота в школах - палять все живе!!!

Переглядів: 548 | Додав: Admin | Дата: 14.04.2018 | Коментарі (1)


11.04.2018 (21:33)

Чиновники Міністерства освіти, захищаючи дискримінаційний проект наказу про зарахування дітей до першого класу за «пропискою», апелюють до нового закону «Про освіту» й говорять про територіальну доступність шкіл. Але тут же підміняють поняття, бо забирають у людей свободу вибору.

Бюрократи тепер вказують батькам, що в сусідню з будинком школу віддавати першокласника не можна, якщо немає реєстрації чи нотаріально завіреного договору оренди житла (або ще якогось документи з переліку проекту Наказу). І в такому випадку треба подавати заявки до десяти шкіл й сподіватися, що хоча б в одну з них дитина потрапить по так званій другій черзі. Й школа ця буде зовсім не біля дому, а в іншому мікрорайоні, районі, або навіть в іншому кінці міста.

Переглядів: 415 | Додав: Admin | Дата: 11.04.2018 | Коментарі (0)


11.04.2018 (20:45)

Депутати Турківської районної ради підтримали рішення про використання революційного прапора ОУН на території району.

Відповідне рішення підтримано на останньому засіданні сесії районної ради. Про це повідомили у Турківській районній раді.

Підтриманим рішенням рекомендовано підняття біля адміністративного будинку Турківської районної ради революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком.

Переглядів: 424 | Додав: Admin | Дата: 11.04.2018 | Коментарі (0)


10.04.2018 (21:46)