Четвер, 18.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Фонд допомоги малозабезпеченим сім'ям та сім'ям учасників АТО
Сортувати по : Переглядах·Коментарях·Рейтингу·Даті

27.03.2017 (21:33)

Вже після Великодня планується чергова поїздка до захисників на фронт волонтерів «Фонду допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» Турківського району.

Як і під час минулих поїздок, ми закликаємо усіх небайдужих мешканців району допомагати продуктами, засобами особистої гігієни та одягом для бійців.

Категорія: Фонд допомоги малозабезпеченим сім'ям та сім'ям учасників АТО | Переглядів: 923 | Додав: Хомин_В_М | Дата: 27.03.2017 | Коментарі (0)


29.12.2016 (19:05)
ЗВІТ
про проведену роботу благодійної організації "Фонд допомоги малозабезпеченим сімям та сім'ям учасників АТО "

Робота Фонду полягає в допомозі учасникам АТО та їх родинам, а також тим, хто потребує подолати життєві труднощі. Свою діяльність у Турківському районі фонд розпочав з червня поточного року. Засновником та головою правління є Саврук Володимир, співзасновниками фонду стали Ганна Страшевська та Володимир Хомин.16.11.2016 (13:34)
   АКТУАЛЬНО ! ( Коментарів-6 !)

Нещодавно силами благодійної організації «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» разом з небайдужими мешканцями Турківщини було організовано поїздку до населеного пункту Сартана, що біля Маріуполя, в частину прикордонників, де проходять службу хлопці з м. Турки та Турківського району.

Волонтери: Марія Коноваленко, Оксана Безкоровайна, Галина Ключковська, керівник фонду у Турківському районі Ганна Страшевська, та керівник фонду у м.Турка Володимир Хомин доклали чимало зусиль аби зібрати все необхідне та організували захід, де усі небайдужі наліпили багато вареників для наших воїнів.09.11.2016 (11:23)


Восьмого листопада голова Львівської ОДА Олександр Ганущин нагородив засновника «Фонду допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» Володимира Саврука ПОДЯКОЮ за благодійність, активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та всесторонню співпрацю у справі підтримки воїнів АТО.

«Дана відзнака – це результат роботи нашої команди. Фонд безперервно працює майже рік з однією метою - зробити все можливе задля підтримки сімей наших бійців та малозабезпечених родин», – зазначив голова правління Володимир Саврук.08.09.2016 (14:10)

У благодійній організації «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» вміють чути потребуючих.

Рік тому у сім’ю п. Марії, що проживає у Турківському районі в селі Верхнє Висоцьке, прийшло щастя. У неї народилася маленька донечка Мілана. Та з’явилося на світ це маленьке янголятко з вадами, які в народі називають: «заяча губа» та «вовча паща».

Мама дівчинки десять місяців оббивала пороги різних установ у пошуках допомоги. Адже коштів аби оплатити операцію дівчинці у п. Марії не було.

«Дуже тішимося, що можемо допомогти таким особливим сім’ям та всім, хто приходить у Фонд за поміччю та підтримкою. На сьогодні операція проведена успішно. Мілана почувається добре», - зауважив засновник Фонду Володимир Саврук.