Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2009 » Грудень » 5 » Турківщина успішно бореться з демографічною кризою
05.12.2009 (13:49)

   Турківщина успішно бореться з демографічною кризою

На Львівщині з 90-го року різко знизився рівень народжуваності та збільшилась смертність. Вже з нового століття народжуваність поволі підіймається.

Львів входить у число тих п’яти територій, де позитивний приріст населення, разом з Яворівським, Турківським районами, Дрогобичем та Новим Роздолом. Найнижчі показники народжуваності у Перемишлянському та Жидачівському районі. Проте в загальному по Україні мінусовий приріст населення. Про це сьогодні, 16 травня, під час круглого столу з питань добровільного медичного обстеження осіб, що вступають в шлюб розповів начальник відділу охорони материнства і дитинства управління охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

«Попри поступове підняття народжуваності, у Львівській області знизилась динаміка чисельності дитячого населення за останні роки, а це означає чим менше дітей, тим менша народжуваність. Якщо у 2002 році така динаміка складала 614 тис дітей від 0 до 17 років, то в минулому році 53 тис дітей», – каже Ірина Микичак.

До позитивних змін у Львівській області можна віднести динаміку зниження смертності матерів під час вагітності та при родах. Проте загалом в Україні щороку помирає 700 жінок, і це найгірші показники в Європі. Також знижується число смертності дітей до року. Станом на 1 травня 2007 року таке число становить 8,1 на 1 тис. дітей, по Україні такий показник становить 10,0 на 1тис. дітей.

«Якщо все буде йти так далі, тоді до 2010 року чисельність населення в Україні становитиме 45,5 млн людей», – розповіла начальник відділу охорони материнства і дитинства управління охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

ZIK

Теги:  демографічна криза, Турківщина

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1354 | Додав: Admin | Теги: демографічна криза, Турківщина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.