Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2010 » Вересень » 10 » Сільських голів Львівщини покарали за корупцію
10.09.2010 (10:56)

   Сільських голів Львівщини покарали за корупцію

Прокурори Львівської області за 8 місяців склали 33 протоколи про вчинення корупційних діянь відносно посадовців органів місцевого самоврядування.

Про це повідомили 8 вересня у прес-службі прокуратури Львівської області.

Прокурорські перевірки засвідчили поширення в області випадків надання посадовими особами органів місцевого самоврядування недостовірної інформації до органів виконання покарань про відбуття правопорушниками адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт, що сприяє порушникам уникати призначеного покарання.

Так, у ході проведеної прокурором Сокальського району перевірки встановлено, що Скоморохівський сільський голова надала в районну кримінально-виконавчу інспекцію недостовірну інформацію про відбуття громадських робіт особою, на яку це стягнення накладено судом за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. За складеним за даним фактом протоколом про порушення вимог ст.5 ч.1 п.«г» Закону України «Про боротьбу з корупцією», постановою районного суду сільського голову оштрафовано. Такі ж порушення виявлені в діях сільських голів у Турківському, Жовківському, Городоцькому, Старосамбірському, Жидачівському районах, а загалом упродовж року виявлено 11 подібних фактів у 10 районах області.

За фактами надання недостовірної інформації з інших питань складено ще 2 протоколи.

Адміністративно карані корупційні правопорушення виявлені при використанні бюджетних коштів. Зокрема, прокурором Мостиського району складено протокол за ст.5 ч.3 п.«г» Закону України «Про боротьбу з корупцією» відносно Хлиплівського сільського голови, який внаслідок видачі незаконного розпорядження мав намір отримати з бюджету матеріальну допомогу в сумі 2327 грн. До винної особи судом застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу. За фактами корупційних правопорушень, пов’язаних із використанням бюджетних коштів, складено ще 7 протоколів.

Виявлено 8 адміністративно караних порушень при розпорядженні майном територіальних громад та земельними ділянками, що перебувають в комунальній власності. Для прикладу, прокуратурою Жовківського району складено протокол за ст.5 ч.1 п.«а» Закону відносно Замківського сільського голови, який одноособово, без розгляду на сесії сільської ради, з особистої заінтересованості, уклав з приватним підприємцем договір оренди земельної ділянки. Судом винну особу оштрафовано.

За виявленими фактами порушень вимог закону при проведенні тендерних процедур складено 2 протоколи.Робота на вказаному напрямку триває.

www.zik.com.ua

Теги:  Влада, Хабар

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1205 | Додав: Admin | Теги: Влада, Хабар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.