Вівторок, 18.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2010 » Листопад » 24 » ТУРКІВЧАНИ ПІДТРИМАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ
24.11.2010 (15:05)  

   ТУРКІВЧАНИ ПІДТРИМАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ
Доповнено 24.11.2010 р (Наші в Києві+Акції тривають,тривоги наростають…)
Повідомляємо подробиці...

16 листопада, з 11 до 15 години, на майдані Шевченка в Турці, пройшла акція протесту проти наміру запровадити в Україні новий (кабальний для малого і середнього бізнесу) Податковий Кодекс. Пройшла вона у підтримку Всеукраїнської акції протесту і пікетування Верховної Ради України, організованої конфедерацією вільних профспілок України (голова Михайло Волинець).

У нашому райцентрі організатором акції непокори виступила рада районної організації роботодавців Турківщини (голова Оксана Кузьмич). Всього на це зібрання зійшлися понад 200 приватних підприємців нашого краю.

Вступним словом акцію протесту відкрила Оксана Кузьмич, яка сказала: "Сьогодні ми зібралися тут, щоб заявити своє категоричне "ні" намаганням тих, хто своїми необдуманими діями (прийняттям нового Податкового Кодексу ) ще у зародку хоче задушити малий та середній бізнес - замість його всесторонньої підтримки. У знак протесту проти прийняття Верховною Радою цього Закону ми проводимо попереджувальний страйк і припиняємо у райцентрі на чотири години роботу підприємств малого та середнього бізнесу, за що просимо вибачення за створені незручності у покупців. Донесуть про це депутатам найвищого законодавчого органу нашої держави представники і нашої області, які у складі пікетувальників виїхали до столиці".

Оксана Василівна закликала учасників акції висловити стосовно цього свої думки і бути виваженими у діях, згуртованими.

— Якщо Ви надумали доказати владі свою правоту і протистояти прийняттю Верховною Радою нового Податкового Кодексу, то у першу чергу слід виробити конструктивний план дій, -сказав депутат районної ради від ВО " Батьківщина " Степан Костів. — І у цей важливий момент будьте, як ніколи, дружні, мобільні, виважені у кожному слові і вчинку. Не бійтеся ніяких залякувань. Не піддавайтеся жодному підкупу. І якщо влада бачитиме Вашу згуртованість і непохитність духу, обов'язково врахує усі Ваші побажання !

Підтримав хороші наміри турківських підприємців і голова вільних профспілок працівників освіти і науки України, член президії конфедерації вільних профспілок України Володимир Фундовний, який зателефонував на мобільний телефон Степана Костіва і побажав пікетувальникам згуртованості та чіткості дій. І порадив оперативно утворити своє дружне громадське об'єднання, яке завжди буде стояти на захисті прав і свобод підприємців Турківщини.

Учасники акції протесту прийняли рішення надіслати листи Президентові України, Кабінетові Міністрів України та Верховній Раді України, у яких заявлено категоричний протест проти прийняття Верховною Радою України нового Податкового Кодексу.

Володимир БАБИЧ.

Газета "Бойківщина" №47,2010
19.11.2010


Доповнено 24.11.2010 р

Наші в Києві

Підприємці м. Турка взяли участь в акції протесту на майдані Незалежності проти прийняття Податкового кодексу.

..
..
..
..

ФОТО Любомира ЯворськогоАкції тривають,тривоги наростають…

Наше місто Самбір не стало винятком у загальноукраїнських акціях протесту проти ухвалення Верховною Радою Податкового Кодексу України. Сотні самбірчан вранці в понеділок 22.11.2010 р. зібрались біля міської ради.

Послухати гнівні слова представників дрібного бізнесу в адрес законодавців ,вийшов новообраний мер міста Тарас Копиляк. Потім громада підприємців попрямувала до адмінбудівлі, де розміщена райдержадміністрація та районна рада. Геннадій Дейниченко, який призначений представником Президента України на Самбірщині та днями обраний головою райради ,запевнив протестувальників, що негайно відправить телеграму на ім’’я В.Ф. Януковича з вимогою накласти вето на цей документ. За його словами ,на сесії райради, яка має відбутись у цю середу, рекомендуватиме районним депутатам також прийняти відповідне рішення.

Характерно, що акції носили абсолютно мирний характер, хоч і відчувалась тривога мітингуючих у наступі на їх права чесною працею заробляти на шматок хліба для своїх сімей. Дуже прикро, що у верхніх ешелонах влади вирішили посилити адміністративний і правовий вплив саме на малий і середній бізнес, а не навпаки- великий з грошовим обігом у десятки мільйонів та мільярди гривень. Не зле було б, якщо б в процесі наведення порядку у державі на першому плані була б боротьба з корупцією серед чиновників та їх покровителів.

Хвиля людського невдоволення докотилась і до гірського містечка Турки, де горяни також висували свої справедливі докори щодо утиску низових бізнесових структур.

Антон Рогач, Самбір- Турка.

Теги:  мітинг, підприємці

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1323 | Додав: kostyamal | Теги: мітинг, підприємці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.