Неділя, 24.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2010 » Грудень » 15 » Чи буде в Борині зелений туризм ?
15.12.2010 (21:17)

   Чи буде в Борині зелений туризм ?

10-12 грудня у Львові відбувся Форум волонтерів розвитку туристичної інфраструктури Львівської області. Участь у ньому взяли представники різних напрямків туристичної діяльності.

Про це повідомила директор Львівського обласного молодіжного центру праці Леся Довганик

"Мета проведення Форуму – об’єднання зусиль волонтерів для розробки та впровадження якісного туристичного продукту Львівщини. Під час Форуму учасники спробували об’єднати розрізнені напрями роботи для створення якісного туристичного продукту", - зазначила Леся Довганик.

Зі слів начальника управління розвитку туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Вікторії Слатвінської, управління буде підтримувати прогресивні напрямки щодо розвитку туризму у Львівській області, а власне волонтери часто їх і пропонують.

Як розповіла Леся Довганик, під час Форуму презентувалися волонтерські напрацювання за 8 років, мова йшла про волонтерські загони, про акції збереження замків Львівщини. За 2002-2010 роки у волонтерських таборах проведених Львівським обласним молодіжним центром праці працювало понад 3,5 тис волонтерів.

Про один з видів волонтерської допомоги розповів Дмитро Вархоляк, що разом з іншими волонтерами у с. Бориня Турківського району на основі 10 садиб розробили проекти їхнього озеленення та облаштування. Відтак, охочі власники садиб, завдяки матеріальній підтримці міжнародної благодійної фундації "Хайфер" (що зобов’язалася придбати матеріали для покращення садиби) та розробленим волонтерами проектом, матимуть добрий початок для екологічного туризму в районі.

Організатори Форуму волонтерів: Львівський обласний молодіжний центр праці, Львівська обласна молодіжна костел-асоціація за підтримки управління розвитку та курортів Львівської облдержадміністрації. Форум проходив на базі Львівського екологічного коледжу.

zaxid.net

Теги:  Бориня, туризм

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1330 | Додав: Admin | Теги: Бориня, туризм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Наталя   (19.12.2010 21:52)
Еко- туризм дійсно вважаю найперспективнішим напрямком зеленого туризму на Турківщині.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.