Середа, 16.01.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Січень » 28 » Дикі качки в центрі міста
28.01.2011 (01:51)

   Дикі качки в центрі міста

В центрі міста Турка уже 4-й рік зимують дикі качки в ріках Літмир та р. Яблунька.

Наші річки облюбували пернаті завдяки їх бистрій течії що не дозволяє їм повністю замерзати. На річках завжди залишаються промоїни в яких комфортно почувають себе дикі качки маючи можливість перезимувати в наших суворих умовах.

Місцеві жителі бережно ставляться до цієї природної аномалії і час від часу підгодовують пернатих друзів. А скільки радощів у малечі ,яка щоденно спостерігає за життям цих птахів.

Цей виводок на даний час налічує більше 20 качок . Весною пернаті друзі переміщуються на р. Стрий в район вище ГЕСу біля правого берега . Тут для них справжній пташиний рай. Густі зарослі очерету , багата пожива, відносна віддаленість житла створює сприятливі умови для їх існування та вирощування потомства.

Трепетність з якою турківчани ставляться до цих маленьких беззахисних створінь - гарний приклад гармонійного співіснування дикої природи і homo sapiens .

satturka

Відео по темі тут http://turka-ua.net/video/vip/87/

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1202 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (30.10.2017 08:30)
Сьогодні зранку на річці вже були перші «зимові» качки, які тут звикли зимувати. ПРОХАННЯ до голодних: не беріть «качок на гачок», займіться краще іншим видом охоти (полювання).

«Зустрілися три мисливці. Один каже: «Ідеш довкола озера, бачиш – качка летить, ти її бац з рушниці – ось це охота». Другий: «Ідеш по лісі, бачиш – заєць біжить, ти його бац – ось це охота». Третій: «Ідеш по вулиці, бачиш – іде симпатична кубіта. Тобі охота, їй охота – ось це охота»».

0
1 Victor   (29.10.2013 10:35)
Скоро зима. Дикі качки вже почали переселятися в місто. Сьогодні перший раз побачив двох качок, хоча вони, можливо, вже тут прибули й раніше.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.