П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Березень » 6 » Петро Писарчук відвідав Турківщину
06.03.2011 (02:13)

   Петро Писарчук відвідав Турківщину

Уже не вперше наш район відвідує депутат Верховної Ради України Петро Писарчук. Днями, під час чергового візиту, як уже повідомлялося, він взяв участь у звітно - виборчій конференції районної організації Партії регіонів. У цей же день депутат також зустрівся й обговорив цілий ряд проблем нашого краю з головою райдержадміністрації Василем Чернянським та головою районної ради Василем Дреботом.

Очільники району попросили Петра Івановича вийти з пропозицією на Кабінет Міністрів України щодо зміни 168 статті Податкового Кодексу, де йдеться про сплату фізичними особами прибуткового податку. У теперішній редакції ця стаття передбачає сплату даного податку з громадян за місцем розташування відокремленого структурного підрозділу, де працює людина, та й лише в тому випадку, коли є на це добра воля керівника. А в клопотанні зазначається, що краще було б, принаймі для Турківщини, якби працюючі сплачували прибутковий податок за місцем проживання. В такому випадку, за попередніми підрахунками, зведений бюджет нашого району міг би поповнюватися додатково ще, як мінімум, одним мільйоном гривень. А це , зрозуміло, вкрай необхідні кошти для ремонту доріг, будівництва та реконструкції ФАПів, клубів, інших закладів соціально - культурної сфери. Втім, чи вдасться пролобіювати депутату таку законодавчу норму - сьогодні говорити важко.

Під час зустрічі Петра Івановича з головою Всеукраїнського товариства «Бойківщина - ХХІ століття» Петром Косачевичем було обговорено проблемні питання проведення на Турківщині п'ятих, ювілейних, Всесвітніх Бойківських фестин, зокрема в частині фінансового забезпечення, які відбудуться в 2012 році. Нардеп пообіцяв вкласти й свою лепту в проведення цього фольклорного свята.

Також депутат Верховної Ради зустрівся з Розлуцьким сільським головою Романом Савчаком. Йшлося про завершення будівництва культурно - медичного центру в центрі села. На даний час на об'єкті уже освоєно 1млн. 140 тис.гривень , а для завершення і здачі будівлі в експлуатацію потрібно ще 1млн. 400 тис. гривень на оздоблювальні роботи та благоустрій прилеглої території. Враховуючи те, що бюджетних коштів на ці потреби не передбачається, було вирішено, за сприяння Петра Івановича, направити лист - клопотання за підписами керівництва району голові Партії регіонів Миколі Азарову, з тим щоб він взяв під особистий контроль цей об'єкт й допоміг до святкування 500-річчя Розлуча, яке планують організувати влітку, справити тут новосілля. Пообіцяв допомогти депутат і сім'ї Кожан із села Явора, яка нещодавно потерпіла від пожежі ( вогнем повністю знищено житловий будинок та речі домашнього вжитку), а також явірській церковній громаді УПЦ КП в ремонті храму. Клопотав про це місцевий парох о. Василь. Очевидно, надійде матеріальна допомога й громаді УАПЦ м. Турка на будівництво дзвіниці та благоустрій території поблизу нещодавно збудованого храму на вулиці Івана Франка. Принаймні таку обіцянку дав Петро Іванович голові церковного комітету Степанові Зубовичу, який також побував на прийомі.

Під час зустрічі було порушено й ряд інших питань церковного та світського характеру.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №10,2011

Теги:  Петро Писарчук, Турківщина

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1408 | Додав: Admin | Теги: Петро Писарчук, Турківщина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.