П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Березень » 6 » У Турці реконструюють очисні споруди
06.03.2011 (02:49)

   У Турці реконструюють очисні споруди

Голова Турківської райдержадміністрації Василь Чернянський, його перший заступник Ігор Токар, в.о. завідувача відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Петро Юдицький, Турківський міський голова Юрій Касюхнич провели робочу зустріч з головним інженером проектів корпорації «Енергоресурс-інвест» О.Головатчиком та начальником відділу вишукань ДП Львівського державного інституту проектування комунального будівництва «Львіівдіпрокомунбут» В.Коником.

Головна мета перемовин – реконструкція очисних споруд, каналізації в м.Турка.

У результаті зустрічі було укладено угоду, згідно з якою проектна фірма розпочне виготовлення проектно-кошторисної документації, яку передасть Турківській міській раді, а ДП Львівський державний інститут проектування комунального будівництва «Львіівдіпрокомунбут» у свою чергу зобов’язується виконати топографічно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування по об’єкту «Реконструкція очисних споруд, каналізації в м.Турка».

Нагадаємо, що в січні цього року Турківський район з державного бюджету отримав п’ять мільйонів гривень. Така додаткова допомога стала можливою завдяки сприянню міністра палива та енергетики України Юрія Бойка, який під час перебування на Бойківщині вивчив реальні умови життя населення гірського краю та його проблеми.

Водночас передбачається, що частково за ці гроші до гірських сіл Шум’яч та Присліп буде прокладено підвідний газопровід.

zik.com.ua

Теги:  забруднення, екологія

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1398 | Додав: Admin | Теги: забруднення, екологія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
0
2 poz   (07.03.2011 13:30)
Касюхнич не приший п,,,ді рукав

0
1 макс   (07.03.2011 00:03)
А ДО ЧОГО ТУТ КАСЮХНИЧ. СВОЮ РОБОТУ ЗРОБИВ КОСАЧЕВИЧ ПЕТРО. ВІН ПРИТЯГНУВ ЦЬОГО БОЙКА У ТУРКУ.
Реконструкція очисних - гроші на вітер! Просто відмиють грошенята, а толку з цього не буде ніякого. ВІЗЬМІТЬ ЧЕШСЬКИЙ ВАРІАНТ - ЛОКАЛЬНІ ОЧИСНІ НА ОДИН ДВА БУДИНКИ ТАЄ Є ПОРЯДОК І КОРИСТЬ.ВСЕ ІНШЕ УТОПІЯ.
ПИТАННЯ ГАЗУ - МОЛОДЦІ.
ДОРОГИ - ЯК ЗАВЖДИ НЕ БУЛО І НЕ БУДЕ.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.