Головна архіву новин » » 2011 » Березень » 6 » Спортивні здобутки турківчан.
06.03.2011 (22:44)

Спортивні здобутки турківчан.

І У ЖОВКВІ СЕРЕД НАЙСИЛЬНІШИХ!

З 22 по 25 лютого у Жовкві пройшов міжнародний турнір з настільного тенісу серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат - у п'яти вікових категоріях. Участь у ньому взяли команди Польщі, Білорусі, Молдови та України.

"Бойківщина" уже неодноразово писала про успішні виступи на такого рівня змаганнях вихованців тренера Турківської ДЮСШ "Юність" Василя Гуя - Сергія Ільницького та Юрія Павлика, учнів міської ЗОШ І - ІІІ ст. № 1. Вони і на цей раз виступали успішно серед спортсменів вікової категорії 1999 року народження і молодших. А всього у цій групі виявили бажання позмагатися 60 юних тенісистів. Розбиті вони були на чотири підгрупи, по 15 чоловік у кожній. Продовжити подальшу боротьбу в 1/ 16 фіналу могли по чотири кращі спортсмени з кожної підгрупи, які зайняли 1 - 4 місця.

Приємно відмітити, що Сергій Ільницький у своїй підгрупі здобув перемогу над усіма суперниками і зайняв І місце. А ось у Юрія Павлика дорога до 1/ 16 фіналу виявилася тернистішою. Програючи один із вирішальних сетів, з рахунком 2:8, наш земляк зумів зібратися з силами і перемогти сильного тенісиста із Києва Владислава Слюзенка - 12 : 10. Це забезпечило йому ІІІ місце в підгрупі і дорогу для подальшої боротьби за місце у першій десятці.

Не знати, як би завершили виступи на міжнародному турнірі наші спортсмени на цей раз, якби, згідно сітки змагань, в 1/8 фіналу, їм не випало грати один проти одного. Сергій переміг Юру. І забезпечив собі право боротися за 1 - 8 місце, а своєму колезі - за 9 - 16 місце. Згодом Юрій Павлик, обігравши усіх своїх суперників, виборов 9 місце. Це - дуже високий результат для юного спортсмена, враховуючи, що він на 2 роки молодший від своїх суперників.

Сергій Ільницький, обігравши у заключному поєдинку рейтингованого тенісиста із Івано-Франківщини Михайла Жолобка, забезпечив собі 5 місце!

Варто наголосити, що, крім їхнього тренера, наші юні, талановиті тенісисти мали на цей раз велику моральну і матеріальну підтримку від своїх батьків - Любомира Павлика та Володимира Ільницького, які за свої кошти забезпечили проїзд, харчування та проживання спортсменів протягом 4 днів.

РОЗПОЧАЛИ СЕЗОН

12 лютого у м. Хирів пройшов відкритий турнір з міні-футболу, у якому взяли участь 16 команд. Турка на ньому була представлена двома командами - вихованцями ДЮСШ "Бескид", яких тренують Михайло Михайлечко та Михайло Федько. Приємно відмітити, що обидві наші команди посіли у своїх підгрупах другі місця.

А 24 лютого у м. Самбір пройшли змагання з міні-футболу серед юнаків 1996 - 1997 років народження та 1998 -1999 років народження.

Тут також Турківщина була представлена двома командами. І теж вихованцями міської ДЮСШ " Бескид ".

Незважаючи на те, що наші юні футболісти були молодші від своїх суперників, продемонстрували високу майстерність та злагоджену гру і посіли ІІІ загальнокомандне місце.

ПОЗМАГАЛИСЯ ГИРЬОВИКИ

27 лютого у спортивному залі Турківської автошколи пройшли районні змагання серед юнаків та дівчат з гирьового спорту. У них змагалася рекордна кількість учасників - 23.

У ваговій категорії до 70 кілограмів, піднімаючи гирю вагою 24 кілограми, із результатом 145 разів, перемогу здобув Василь Джура із Либохори. На другому місці - Іван Чуплак із Лімної ( 97 разів ). На третьому місці - Віталій Кузьо із Турки ( 86 разів ). У ваговій категорії до 80 кілограмів перше місце виборов Віталій Кіра із Лімної, який підняв 24- кілограмову гирю 96 разів. Друге місце посів Василь Поточний із Лімної ( 92 рази ). Третє - Роман Пацкан із Ільника, який підняв гирю 69 разів. А у ваговій категорії понад 80 кілограмів не було рівних Олегу Павлику із Завадівки, який на Всесвітніх бойківських фестинах виборов титул найсильнішого бойка. На цей раз Олег 32-кілограмову гирю зумів підняти 95 разів. Друге місце, із результатом 75 разів, посів лімнянин Володимир Гнилянський. Третє - радичанин Олександр Ільницький (56 разів).

У дівчат переконливу перемогу здобула лімнянка Наталія Кіра - учасниця минулорічних Всеукраїнських змагань з гирьового спорту у м. Скадовськ, яка тоді захищала честь Львівщини. 16 - кілограмову гирю вона зуміла підняти 65 разів. Друге місце виборола комарничанка Галина Комарницька.

Усі спортсмени, які зайняли І - ІІІ місця, нагороджені медалями та грамотами відділу фізичної культури та спорту РДА, які вручили Володимир Кулаєв та Олег Мельник.

Із числа найкращих гирьовиків Турківщини відібрано збірну команду району, яка візьме участь в обласних змаганнях з гирьового спорту, які пройдуть на початку квітня у Городку. Торік на таких змаганнях наші спортсмени посіли третє місце серед 20 районів Львівщини.

ТУРКІВСЬКІ ВЕТЕРАНИ -ПЕРШІ!

27 лютого спортивні дружини Турківщини взяли участь у волейбольному турнірі, який проходив у Волосянці (Закарпаття ).

Серед ветеранів не було рівних нашим землякам, які посіли перше місце. Друге - В. Березного, третє -Волосянки.

А серед юнацьких складів представники Турківщини посіли друге місце.