П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Березень » 7 » На Львівщині стартував весняний Марафон актуальних професій
07.03.2011 (00:39)

   На Львівщині стартував весняний Марафон актуальних професій

2 березня, на Львівщині стартував Марафон актуальних професій. Упродовж одинадцяти днів березня у кожному центрі зайнятості відбуватимуться дні тих професій, на які є попит у місцевих працедавців. Для прикладу, у Львові популяризуватимуть професії бармена, офіціанта, електрогазозварника, кухаря та швачки, на Радехівщині – верстатника деревообробних верстатів, пекаря, електрозварника, а на Яворівщині – коваля ручного кування та тракториста, повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості.

У рамках Марафону актуальних професій – цікаві розповіді про історію виникнення ремесла, його еволюцію та видозміни, які підкріплюються переглядом тематичного фільму. А щоб ближче ознайомитися зі специфікою роботи представника того чи іншого фаху, для учасників заходу передбачені професіографічні екскурсії на профільні підприємства. Також організовані Дні відкритих дверей навчальних закладів, у яких можна освоїти теоретичні знання та набути практичних навичок роботи за вподобаною справою.

Під час круглих столів, до участі в яких будуть залучені керівники місцевих відділів освіти, директори шкіл, працедавці, активісти громадських організацій, йтиметься про важливість профорієнтаційної роботи з підростаючим поколінням, залучення до неї безробітних з педагогічною освітою, котрі бажають працювати на громадських роботах. Підніматимуться й інші злободенні питання, вирішення яких допоможе зняти напругу у сфері зайнятості населення певної місцевості.

Першими на марафонну доріжку стали вісімнадцять центрів зайнятості області, фахівці яких презентували професію продавця. Для прикладу, старшокласники Турківської школи-інтернату та їхні батьки відвідали торговельний заклад приватного підприємця В. Чернянської, а також послухали розповіді про особливості роботи у сфері торгівлі представника МВК ПП «Агро» ЛТД і ПП Р. Мельник. Учні та педагогічний колектив Стрілківської школи-інтернату, що на Старосамбірщині, окрім ознайомлення зі змістом професії продавця, довідалися про умови вступу та навчання у Добромильському професійному ліцеї та побували у торговельному закладі приватного підприємця С. Семашко.

3 березня – День будівельних професій. У його рамках на Пустомитівщині презентували фах маляра, а мешканцям Турківського району розповідали про важливість двох суміжних професій – маляра та штукатура

galinfo.com.ua

Теги:  центр зайнятості

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1188 | Додав: Admin | Теги: центр зайнятості | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.