Головна архіву новин » » 2011 » Березень » 13 » Турківщина спортивна
13.03.2011 (03:33)

Турківщина спортивна

ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ІВАНА ЗВАРИЧА

6 березня у Вовчому пройшов волейбольний турнір, присвячений пам'яті талановитого місцевого спортсмена Івана Зварича на призи депутата обласної ради Михайла Дзюдзя.

Участь у ньому взяли 9 команд. Перед початком змагань спортсменів тепло привітали і побажали чесної безкомпромісної гри голова РДА Василь Чернянський, заступник голови районної ради Юрій Лило, Вовченський сільський голова Василь Бурич та директор Турківського ФСК " Карпати " Олег Мельник.

Серед молодих спортсменів не було рівних команді Верхньої Яблуньки, яка здобула переконливі перемоги над усіма суперниками. За неї виступали: Петро Шийка, Григорій Пасьович, Юрій Шийка, Микола Шикітка, Василь Пасьович, Микола Шийка та Володимир Голайда.

Друге місце виборола команда з Сянок, третє - " Енергія " з Турки, четверте - с. Вовче. Серед ветеранів перемогу здобула команда райцентру, яка обіграла господарів.

Усі ці команди нагороджені кубками від депутата обласної ради Михайла Дзюдзя та грамотами ФСК " Карпати ".

НАШІ ЛИЖНИКИ -ПРИЗЕРИ!

6 березня у с. Годовиця Пустомитівського району пройшла першість Львівщини серед ДЮСШ " Гарт " та ФСТ " Колос " з лижних перегонів.

Спортивну честь Турківщини захищали вихованці досвідченого тренера з лижних перегонів ДЮСШ "Бескид" Василя Костишака.

Варто наголосити, що, змагаючись у такому представницькому турнірі, участь у якому взяли більше 100 кращих лижників області, наші земляки виступили досить успішно. Так І місце серед дівчат, на дистанції 3 км, виборола Уляна Славич. А друге місце на цій же дистанції посіла Христина Місяйло. На дистанції 2 км. ІІІ місце виборола Мар'яна Шийка. Серед хлопців, на дистанції 5 км, ІІ місце посів Володимир Васьович, ІІІ - Іван Лимар. Вдалими можна назвати і виступи інших наших юних лижників: Василя Цици (5 км.), Павла Василечка (2 км.), які посіли 4-і місця.

ФУТБОЛІСТКИ ТУРКІВЩИНИ - П'ЯТІ В ОБЛАСТІ!

7 березня у Новояворівську пройшли фінальні змагання кращих жіночих футбольних команд ДЮСШ та ДЮСШОР Львівщини з міні - футболу. Участь у них взяли 9 команд. Турківщину на них представляли вихованці тренерів ДЮСШ " Бескид " Івана Кудрича та Віталія Михайлечка.

Порівнюючи із минулорічним успіхом наших дівчат, де вони на такому ж престижному турнірі стали чемпіонами, їхній цьогорічний виступ був гіршим, тепер турківчанки були п'ятими. Спеціалісти обласної федерації футболу відмітили злагоджену гру наших футболісток та великий потенціал нашої команди.

13 березня у Турківському НВК пройдуть змагання з міні - футболу серед дівчат на першість ДЮСШ " Бескид ".