Четвер, 23.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » МГО «Світовий Конгрес бойків» » 2011 » Березень » 13 » До проведення V Всесвітніх бойківських фестин готуються на найвищому рівні
13.03.2011 (14:04)

   До проведення V Всесвітніх бойківських фестин готуються на найвищому рівні

Міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк пообіцяв сприяти проведенню у 2012 році 5-их Всесвітніх бойківських фестин. Під час зустрічі із головою Всеукраїнського громадського об’єднання «Бойківщина ХХІ ст.» Петром Косачевичем чиновник запевнив, що бойкам допоможуть організувати і провести ювілейне свято на високому рівні.

Результатом цієї та інших зустрічей стало те, що Турківщина вже, за півтора року до проведення фестин, отримала перші мільйони на підготовку цього міжнародного заходу. Зокрема, як повідомлялося раніше, НАК «Нафтогаз Україна», за сприяння міністра Бойка виділив для потреб райцентру 5 млн. грн., а прем’єр-міністр України Микола Азаров, за словами Петра Косачевича, повідомив про позитивне вирішення питань на низових ланках.

Товариством «Бойківщина ХХІ ст.», натомість, вже розроблено план заходів майбутніх фестин та попередній кошторис – усе це, за словами Петра Косачевича, затверджено головою Турківської РДА. Разом з тим голова товариства надсилає листи в інстанції різних рівнів з проханням посприяти в підготовці та проведенні всесвітнього бойківського зібрання. Крім того, пан Косачевич розповів про намір зареєструвати міжнародну організацію «Світовий конгрес бойків», яка також займатиметься підготовкою та проведенням широкомасштабних культурних заходів.

Зважаючи на те, що про свято бойків заговорили саме зараз, коли до часу його проведення залишається більше року, можна сподіватися, що цього разу воно справді пройде на високому рівні і 5-ті Всесвітні бойківські фестини стануть окрасою 2012 року, що вже й так ознаменований проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу та депутатськими виборами.

За інформацією Турківського радіо

turka.com.ua

Теги:  Петро Косачевич, Всесвітні бойківські фестини

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: МГО «Світовий Конгрес бойків» | Переглядів: 1683 | Додав: Admin | Теги: Петро Косачевич, Всесвітні бойківські фестини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 макс   (23.03.2011 20:51)
Що не кажіть, а Петро Йосипович зробив для Турківщини дуже багато!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.