П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Березень » 20 » ПІДТВЕРДЖЕННЯ УСПІХУ
20.03.2011 (02:01)

   ПІДТВЕРДЖЕННЯ УСПІХУ
Знай наших !

На початку року «Бойківщина» та наш сайт в матеріалі "РОМАН НАЗАРІЙ - ЛАУРЕАТ МІЖНА-РОДНОГО КОНКУРСУ" повідомляли про успіх юного музиканта із села Вовче Назарія Романа, який став лауреатом Другого міжнародного конкурсу імені Степана Ганича виконавців на мідних духових та ударних інструментах, посівши почесне третє місце.

Багатьом, хто знав про успіх Назарія, здавалося це випадковістю. І ось три тижні тому Назарій з успіхом підтвердив свій високий виконавський рівень на Всеукраїнському конкурсі «Музична школа - 2011» у м. Київ. До столиці з'їхались талановиті музиканти, співаки, танцюристи з усіх областей України. Конкурсантів було так багато, що тутешня школа мистецтв ім. Стефана Турчака з великими труднощами приймала конкурсантів. У класах, розрахованих на 2-3 особи, розміщалося по 12-15 учасників.

Комісія розділилась на чотири групи, і відбувалось паралельне прослуховування. Коли наш конкурсант відіграв свою програму, голова журі відразу сказав, що цей хлопець буде грати на гала-концерті, в якому беруть участь тільки переможці. Відтак стало зрозуміло, що результат виступу Назарія оцінено дуже високо, адже участь у заключному гала-концерті - необхідний ритуал публічного підтвердження як виконавського рівня учасника, так і фаховості журі.

Гала-концерт відбувався своєрідними пластами: піаністи, скрипалі, майбутні віртуози (духовики та народники) і дитячі колективи. Кожен учасник виконував один твір. Всього - 58 фіналістів. Наш конкурсант Назарій Роман відкривав розділ «Майбутні віртуози» концертом В.Щолокова. Ведучий дуже ефектно представив його: «Розділ «Майбутні віртуози» відкриває представник славного міста Турка-а-а-а, що на Львівщині!»

Назарій гідно представив на державному рівні не тільки Турківську музичну школу, а й усю Львівщину, одержавши звання лауреата і диплом Першого ступеня. Назарію щиро і фахово допомагав концертмейстер Ігор Заканич. А займається впродовж 5 років з Назарієм вчитель-методист вищої категорії, лауреат премії ім. Павла Чубинського, колишній директор Турківської дитячої музичної школи Петро Зборовський.

Хочеться висловити побажання, щоб талант юного музиканта, якому щойно виповнилось 14 років, не пропав у променях здобутих перемог, а розвинувся від учнівського до професійного музикування.

Юному музиканту, його вчителям щиро сприяли в організації і виїзді до Києва районний відділ культури та туризму, керівництво РДА і райради, а також депутат обласної ради Богдан Піх, який забезпечив безкоштовний проїзд учасників конкурсу до Києва і назад.

Іван ІЛЬКІВ, директор Турківської дитячої музичної школи.

Газета "Бойківщина" №12,2011

Теги:  Роман Назарій

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1123 | Додав: Admin | Теги: Роман Назарій | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.