Четвер, 23.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Березень » 23 » Львівські депутати вирішуватимуть, чи закривати лікарню у Борині
23.03.2011 (16:03)

   Львівські депутати вирішуватимуть, чи закривати лікарню у Борині

25 березня відбудеться виїзне засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Львівської обласної ради у смт. Бориня Турківського району з метою врегулювання ситуації, яка склалася у Боринській комунальній міській лікарні, повідомила прес-служба Львівської облради.

Таке рішення депутати прийняли на розширеному засіданні комісії з головами комісій з питань охорони здоров’я та соціального захисту районних рад та міських рад міст обласного значення. На цьому засіданні голова профільної комісії Турківської районної ради Мирослава Павлик звернулася до депутатів Львівської обласної ради з проханням вирішити ситуацію, яка склалася із лікарнею у смт. Бориня Турківського району. Вона наголосила, що зараз стоїть питання про закриття цієї лікарні, чого категорично робити не можна. «Відбулися збори трудового колективу, громадські слухання з цього питання. Закривають поки бухгалтерію лікарні, однак насправді справа піде далі, оскільки вже двічі намагалися забрати печатку лікарні, були заблоковані рахунки», – розповіла Мирослава Павлик.

Невеликі районні лікарні Львівщини можуть стати жертвами оптимізації в рамках проведення медичної реформи. Такі побоювання висловили сьогодні, 4 березня, під час розширеного засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту голови відповідних комісій районних рад області.

Як розповів головний лікар Белзької районної лікарні , голова комісії охорони здоров’я Сокальської районної ради Сергій Касян, у районах немає жодного чіткого плану, яким чином проходитиме оптимізація лікарень, як створюватимуть госпітальні округи, які відділення у лікарнях залишаться, які доведеться скоротити.

«Якщо оптимізувати малі лікарні, це може призвести до великого соціального вибуху. У нас є районна лікарня, де наповненість терапевтичного відділення становить 120 % на рік. Це переважно люди старшого віку. вони не зможуть добратися до госпітальних округів і просто помиратимуть вдома», – сказав він.

Його підтримав голова комісії Яворівської районної ради Петро Стемпіцький. «У нас хотіли оптимізувати Немирівську районну лікарню на 25 ліжок. Однак, виїхала комісія на місце і з’ясувала, що лікарня таки потрібна. До неї звертаються мешканці 30 населених пунктів, це 9 тисяч людей. Відтак, питання було знято», – каже він.

Голова постійної комісії Львівської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Богдан Чечотка своєю чергою закликав голів районних комісій активно долучатися до обговорення медичної реформи, надсилати свої пропозиції.

«Як зазначила заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова, головне завдання медичної реформи – у межах наявного фінансування покращити якість надання послуг. У нас, як бачите, немає тотального «одобрямсу» намірів влади, тому подавайте свої пропозиції. На сайті Головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА є всі документи, які стосуються медичної реформи», – сказав він.

zaxid.net

Теги:  лікарня, Бориня

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1912 | Додав: Admin | Теги: лікарня, Бориня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Adriana(I_Voloshyna)   (26.03.2011 17:16)
Про те, я чула теж вже не одноразово, будучи навіть далеко від Борині.

0
3 Admin   (26.03.2011 17:10)
Про це я десь читав 2 місяці тому

0
2 макс   (26.03.2011 17:07)
Перший раз чую, що в Борині хотіли закривати лікарню

0
1 Adriana(I_Voloshyna)   (26.03.2011 17:03)
angry Шкода, що "прес-служба Львівської облради" не повідомила, кому саме приглянулась Боринська лікарня під готель...
Або: Хто саме "вже двічі намагалися забрати печатку лікарні, були заблоковані рахунки»
«Якщо оптимізувати малі лікарні,... " - не така вона вже й мала!
Для більшості сільського населення це єдиний притулок! Адже в селах залишились найменш захищені, старі люди, яким найбільше потрібний соціальний захист та діти.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.