Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Березень » 26 » ДЕПУТАТИ МАТИМУТЬ ПОМІЧНИКІВ
26.03.2011 (12:31)

   ДЕПУТАТИ МАТИМУТЬ ПОМІЧНИКІВ

У четвер на черговому засіданні зібралися депутати Турківської районної ради й обговорили ряд злободенних питань.

Зокрема про виконання бюджету Турківського району за 2010 рік доповідав начальник фінансового управління РДА Володимир Юси-пович, про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2010 рік, та про таку ж програму на 2011 рік, розповів депутатам начальник управління економіки РДА Володимир Петришак.

Багато запитань у присутніх було до начальників шляхових організацій Євстахія Павловича та Миколи Яворського, які звітували про роботу їхніх виробничих підрозділів у зимовий період. Ситуація тут справді складна: через відсутність фінансування, практично не проводяться ремонти автошляхів, які є вкрай занедбані. Викликає стурбованість той факт, що протягом 25 останніх років у районі не зроблено жодного кілометра капітального ремонту дороги. Виходячи з такої складної ситуації, на пропозицію депутата Богдана Бегея, було вирішено прийняти звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України та начальника служби автомобільних доріг України з проханням виділити бодай якісь кошти на ремонти автошляхів, в іншому випадку - проїзд до багатьох населених пунктів може бути паралізовано.

Депутати також розглянули питання про Програму розвитку місцевого самоврядування на 2011 рік, про внесення змін та доповнень до регламенту Турківської районної ради про делегування повноважень Турківській РДА, встановили батьківську плату за харчування дітей у навчально-виховних комплексах району. Зокрема в Турківському НВК - 50 відсотків від вартості харчування однієї дитини, в Боринському, Верхньояблунському та Ільницькому НВК - по ЗО відсотків. Батьківська плата у Турківській школі-інтернаті встановлена в розмірі 20 відсотків середньомісячного сукупного доходу на члена сім'ї за утримання одного вихованця.

Також депутати затвердили зразок посвідчення помічника-консультанта районної ради. Згідно Закону, кожен депутат може мати їх не більше п'яти.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №13,2011

Теги:  Районна рада, депутати

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1276 | Додав: Admin | Теги: Районна рада, депутати | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 lyusya   (04.04.2011 17:45)
що тут коментувати,за такi грошi нема чого та й кого шкодувати

0
4 Оксана   (02.04.2011 18:40)
Люди, та кого Ви шкодуєте!!!!! За мільйон гривень - не шкода нікого .
Прочитайте всю правду в коментарях на Зіку.
Трясти банду до останнього і на нари!!!!!

0
3 Степко   (02.04.2011 18:37)
http://zik.com.ua/ua/news/2011/04/02/280421
Голова Турківської РДА вимагав $ 120 тис. за 2 га землі у Карпатах
Стали відомі подробиці затримання управлінням ДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області злочинної групи хабарників. -AAA+У її складі голова Турківської районної державної адміністрації Львівської області, начальник Турківського районного відділу ДП «Центр державного земельного кадастру».

Вони за попередньою змовою із посередником в отриманні хабара – гр.М. вимагали від приватного підприємця м.Львова хабар у сумі 120 тис. доларів США (960 тис. грн) за сприяння у підписанні та погодженні документації щодо надання у власність земельної ділянки площею 2 га рекреаційної зони Карпатського регіону Львівської області (розташована поблизу спортивної бази «Тисовець» параолімпійської збірної України) для будівництва готельно-відпочинкового комплексу.

Задокументовано отримання зазначеними посадовими особами першої частини хабара від приватного підприємця в сумі 33 тис.доларів США, з яких у подальшому голова Турківської РДА 15 тис. доларів США залишив собі, а решта коштів були розподілені між іншими учасниками злочинної групи.

Отримання хабара в сумі 33 тис.доларів США, задокументовано із використанням спецхімзасобів для обробки грошових коштів, які передавались в якості хабара та залученням можливостей УОТЗ, УОС ГУМВС України у Львівській області, а також спільно з працівниками ЯФЛ ДНДЕКЦ МВС України та ДДСБЕЗ МВС України.

31 березня 2011 прокуратурою Львівської області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб Турківської РДА та Турківського районного відділу ДП «Центр державного земельного кадастру» за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України.

У процесі обшуку приватного помешкання голови Турківської РДА було виявлено та вилучено грошові кошти 15 тис.доларів США оброблені спецхімпрепаратом, попередньо отриманих від приватного підприємця м.Львова за сприяння у підписанні та погодженні документації щодо надання у власність земельної ділянки, а також ще грошові кошти в сумі 270 тис.грн. та ще 6 тис.доларів США.

На робочому місці начальника Турківського районного відділу ДП «Центр державного земельного кадастру» виявлено та вилучено 17 тис. доларів США оброблені спецхімпрепаратом, які були отримані від приватного підприємця м.Львова.

Як повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, на даний час проводяться оперативно-слідчі заходи зі встановлення інших фактів вимагання та отримання членами злочинної групи хабарів за сприяння з аналогічних питань.

Вирішується питання про затримання фігурантів у порядку ст. 115 КПК України.

Розслідування справи проводить прокуратура Львівської області.


0
2 макс   (02.04.2011 13:52)
а що тут коментувати. ШКОДА ХЛОПА БО ПОГОРІВ ЧЕРЕЗ БАБУ. ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ НОРМАЛЬНИЙ КЕРІВНИК!

0
1 Олег   (02.04.2011 13:14)
Вчора у Турці працівники обласного убозу затримали на хабарі голову адміністрації Чернянського та працівників земельного управління (Голубовську та Юсиповича).
Коментуйте!!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.