Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Квітень » 2 » Був хабар ??? Чи ,може , ні...
02.04.2011 (18:56)

   Був хабар ??? Чи ,може , ні...

Нещодавно деякі інтернет-ЗМІ поширили сенсаційну інформацію про затримання посадових осіб Турківської РДА що підозрюються в отриманні хабаря $ 120 тис. за 2 га землі у Карпатах.

Існують різні версії цієї події


Стали відомі подробиці затримання управлінням ДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області злочинної групи хабарників.

У її складі голова Турківської районної державної адміністрації Львівської області, начальник Турківського районного відділу ДП «Центр державного земельного кадастру».

Вони за попередньою змовою із посередником в отриманні хабара – гр.М. вимагали від приватного підприємця м.Львова хабар у сумі 120 тис. доларів США (960 тис. грн) за сприяння у підписанні та погодженні документації щодо надання у власність земельної ділянки площею 2 га рекреаційної зони Карпатського регіону Львівської області (розташована поблизу спортивної бази «Тисовець» параолімпійської збірної України) для будівництва готельно-відпочинкового комплексу.

Задокументовано отримання зазначеними посадовими особами першої частини хабара від приватного підприємця в сумі 33 тис.доларів США, з яких у подальшому голова Турківської РДА 15 тис. доларів США залишив собі, а решта коштів були розподілені між іншими учасниками злочинної групи.

Отримання хабара в сумі 33 тис.доларів США, задокументовано із використанням спецхімзасобів для обробки грошових коштів, які передавались в якості хабара та залученням можливостей УОТЗ, УОС ГУМВС України у Львівській області, а також спільно з працівниками ЯФЛ ДНДЕКЦ МВС України та ДДСБЕЗ МВС України.

31 березня 2011 прокуратурою Львівської області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб Турківської РДА та Турківського районного відділу ДП «Центр державного земельного кадастру» за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України.

У процесі обшуку приватного помешкання голови Турківської РДА було виявлено та вилучено грошові кошти 15 тис.доларів США оброблені спецхімпрепаратом, попередньо отриманих від приватного підприємця м.Львова за сприяння у підписанні та погодженні документації щодо надання у власність земельної ділянки, а також ще грошові кошти в сумі 270 тис.грн. та ще 6 тис.доларів США.

На робочому місці начальника Турківського районного відділу ДП «Центр державного земельного кадастру» виявлено та вилучено 17 тис. доларів США оброблені спецхімпрепаратом, які були отримані від приватного підприємця м.Львова.

Як повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, на даний час проводяться оперативно-слідчі заходи зі встановлення інших фактів вимагання та отримання членами злочинної групи хабарів за сприяння з аналогічних питань.

Вирішується питання про затримання фігурантів у порядку ст. 115 КПК України.

Розслідування справи проводить прокуратура Львівської області.

zik.com.ua


Хабар в $120 тисяч в ПР вважають провокацією

Політрада Турківської районної організації Партії регіонів розповсюдила заяву з приводу затримання голови Турківської районної держадміністрації Василя Чернянського, в якій стверджується, що це затримання є «провокацією та замовленням опонентів»

«Голова Турківської районної державної адміністрації Василь Чернянський не вимагав і не отримував хабарів. Підставою відкриття справи проти голови Турківської РДА стала його непоступливість корумпованим структурам», - заявили в ПР.

«Затримання голови Турківської РДА є провокацією та замовленням опонентів. Це намагання опонентів Чернянського очорнити успішного керівника Турківщини, аби очолити перспективний район, який є одним з базових, де влада планує будувати об’єкти спортивної та туристичної інфраструктури при підготовці до Зимової Олімпіади 2022 року», - сказано в заяві.

Також в ПР нагадали, що під час Президентських та місцевих виборів саме Турківський район віддав рекордну для Львівщини кількість голосів за Віктора Януковича та Партію регіонів. В окремих населених пунктах Турківщини за Януковича та Партію регіонів проголосувало до 50% виборців, а середній показник по району становив понад 14%.

Цей результат в ПР вважають заслугою саме Василя Чернянського.

«Тому не виключаємо, що голову Турківської РДА «замовили» політичні опоненти та заздрісники, які не змогли пробачити Чернянському успішні виборчі кампанії на користь Президента Віктора Януковича та Партії регіонів», - сказано в заяві.

Нагадаємо, сьогодні в ЗМІ з посиланням на начальника Відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області Дениса Харчука з`явилася інформація, що голову Турківської районної державної адміністрації затримано під час одержання хабара. За словами Харчука, голова РДА вимагав хабар у розмірі 120 тис. дол. за вирішення «земельного питання». Посадовця було затримано вчора, 1 квітня, «на гарячому». Крім того, разом із головою Турківської РДА було затримано ще ряд посадовців цієї райдержадміністрації.

Джерело: «Львівський портал»

ua.politics.comments.ua


Голова Турківської РДА не вимагав і не брав хабарів, – заява РО Партії регіонів

Голова Турківської районної державної адміністрації Василь Чернянський не вимагав і не отримував хабарів. Підставою відкриття справи проти голови Турківської РДА стала його непоступливість корумпованим структурам.

Про це йдеться у заяві політради Турківської районної організації Партії регіонів, надісланій ЗІКу.

«Затримання голови Турківської РДА є провокацією та замовленням опонентів. Це намагання опонентів В. Чернянського очорнити успішного керівника Турківщини, аби очолити перспективний район, який є одним з базових, де влада планує будувати об’єкти спортивної та туристичної інфраструктури при підготовці до Зимової Олімпіади 2022 року.

Хочемо нагадати, що під час Президентських та місцевих виборів саме Турківський район віддав рекордну для Львівщини кількість голосів за Віктора Януковича та Партію регіонів. В окремих населених пунктах Турківщини за В.Януковича та Партію регіонів проголосувало до 50% виборців, а середній показник по району становив понад 14%. Це було заслугою саме Василя Чернянського, який продемонстрував місцевому населенню якісну роботу та власними діями і рішеннями зміг суттєво підвищити авторитет і рейтинг Партії регіонів та її лідера В. Януковича на теренах Турківщини. Тому не виключаємо, що голову Турківської РДА «замовили» політичні опоненти та заздрісники, які не змогли пробачити В. Чернянському успішні виборчі кампанії на користь Президента Віктора Януковича та Партії регіонів.

Під керівництвом чинного голови Турківської районної держадміністрації В. Чернянського Турківщина почала динамічно розвиватися, вдалося вирішити низку проблем, які роками не вирішувались, налагодити співпрацю із інвесторами, які почали вкладати кошти в район.

Саме тому голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк в інтерв’ю газеті «Суботня пошта» від 10 березня 2011 року (№ 26 (1058) відзначив роботу голови Турківської РДА. «Відвідав уже більшість районів. На своєму місці керівники у Сколівському, Турківському, Старосамбірському та Городоцькому районах», – зазначив Михайло Цимбалюк в інтерв’ю.

Жителі Турківщини характеризують голову РДА як хорошого керівника. Адже йому вдалося досягти домовленостей з австрійською компанією щодо будівництва на Турківщині вітрової електростанції потужністю 20 МВт, відкрити низку дитячих садків та груп у вже існуючих ДНЗ, облаштувати дитячі майданчики, розпочати ремонт багатьох доріг у районі, залучити у бюджет району 5 мільйонів гривень субвенції з держбюджету для каналізування Турки тощо.

Окрім цього, у Турківському районі успішно ведеться будівництво Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. В перспективі має бути побудовано інфраструктуру для прийому спортсменів та туристів на 1000 ліжкомісць. Потужності центру будуть давати можливість проводити всеукраїнські і міжнародні змагання як для паралімпійців так і для звичайних спортсменів. Цей центр має можливість приймати туристів та спортсменів під час проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року та Зимових олімпійських ігор 2022 року.

Ще раз наголошуємо, що затримання В. Чернянського є провокацією корумпованих структур проти керівника Турківщини, щоб «посунути» з посади неугодного місцевим олігархам керівника», – йдеться у заяві політради Турківської районної організації Партії регіонів.

zik.com.ua


Під інфрачервоним світлом на купюрах проступило слово «хабар»…

Мічені гроші правоохоронці виявили у приватній оселі голови Турківської райдержадміністрації, члена Партії регіонів Василя Чернянського

Гучніше весняного грому прокотилася по турківських Карпатах шокуюча новина: голову районної державної адміністрації, члена Партії регіонів Василя Чернянського затримали на хабарі у 33 тисячі доларів. Це був перший аванс, чверть з тієї суми, якою приватний підприємець зі Львова збирався віддячити турківським можновладцям за виділення двох гектарів землі у курортній зоні поблизу спортбази «Тисовець». Всього мав передати 120 тисяч «зелених». Інцидент з першою особою району стався у День сміху, 1 квітня, тому у нього мало хто повірив...

Затримували намісника району працівники державної служби боротьби з економічними злочинами. Вони кажуть про діяльність цілої злочинної групи, в складі якої, крім голови Турківської РДА, фігурувала начальник районного «Центру державного земельного кадастру» Іванна Голубовська, інші посадовці. Правоохоронці кажуть, що 15 тисяч доларів, помічених спеціальною фарбою, виявлено у приватній оселі Василя Чернянського. Голові РДА доведеться пояснювати і походження 6 тис. доларів та 270 тис. грн., які також знайдено у його помешканні.

У робочому кабінеті пані Голубовської міліція знайшла 17 тисяч доларів, на яких під світлом інфрачервоних променів теж з’явився напис «хабар». Цю суму Чернянський начебто передав іншим змовникам, щоб вони поділилися між собою за прокручене дільце...

Порушено кримінальну справу, її розслідування проводить обласна прокуратура. Оперативники перевіряють інформацію про вимагання хабарів від інших заявників, які зверталися в райдержадміністрацію за вирішенням земельних питань.

Поки рядові жителі району «переварюють» несподівану новину, з оперативною заявою виступив районний осередок Партії регіонів, членом якого є Василь Чернянський. Там кажуть, що голова РДА не міг вимагати і отримувати хабарів. Партійці назвали затримання свого колеги спробою «політичних опонентів і заздрісників» очорнити ефективного державного менеджера. У заслугу пану Чернянському ставлять будівництво реабілітаційно-спортивного центру для паралімпійців, відкриття дитячих садочків, ремонт доріг, залучення коштів для проведення каналізації у райцентрі, пошук іноземних інвесторів для спорудження вітрової електростанції. Саме підприємливістю нинішнього голови РДА пояснюють той факт, що на минулих президентських і місцевих виборах за Партію регіонів виборці Турківщини віддали 14% голосів. Були гірські села, де підтримка ПР становила понад 50%... Соратники пана Чернянського кажуть, що у деяких політичних силах ревнували через такі високі показники, і тому, мовляв, замовили провокацію.

Кореспондент «Високого Замку» розмовляв з представниками «помаранчевих» партій у Турці, зокрема з членами «Нашої України». Свого імені називати вони не хотіли, але зазначали: роботою Василя Чернянського у районі задоволені. Вирішував усі проблемні питання. Ділова співпраця у нього була з райрадою, якою керує член «НУ». «Чернянський є господарем, – сказав нам один з державних службовців. – Він створив фірму, яка успішно працює – лайдак такого не зробить».

Василю Чернянському у жовтні буде 51 рік. Має сільськогосподарську освіту, працював у комунальному підприємстві, райагробуді. 15 червня 2010 року президент Віктор Янукович призначив його головою Турківської РДА. Це та інші призначення у районах відбулися за рекомендацією народного депутата Петра Писарчука. У день підписання указів він сказав: «Я знаю тих людей, вони працювали зі мною. Пишаюся тим, що вони зайняли такі посади. Вони заслуговують на довіру». Високу оцінку Василю Чернянському давав і нинішній губернатор Михайло Цимбалюк, називав його серед тих людей, які «перебувають на своїх місцях».

Свого часу Василь Чернянський заснував у Турці дві приватні фірми – «Скорпіон» і «Чертур». За інформацією «ВЗ», саме у приміщенні останньої правоохоронці затримали його при отриманні хабара.

Нинішній випадок – другий на Львівщині, коли у вимаганні грошей за землю затримують керівників райдержадміністрацій. У часи президентства Віктора Ющенка корупційний земельний скандал стався у Пустомитівському районі.

Коментар для «ВЗ»

Іван СІЧАК, заступник голови Турківської РДА з гуманітарних питань

Це повідомлення для мене – як сніг на голову. Почув його тільки у суботу від людей на базарі. У п’ятницю, 1 квітня, о 17.10, я йшов з роботи, а машина нашого голови стояла під приміщенням райдержадміністрації, він ще працював. Не хочу вірити у те, що чую, бо знаю Василя Івановича давно, ми з ним не на одних виборах працювали. Це якась провокація. Голова нашої РДА – безкорислива людина. Ще коли не був при владі, за кошти своєї приватної фірми допоміг збудувати спортивний майданчик зі штучним покриттям у Верхній Яблуньці. 150 «кубів» щебеню, гравію завіз під нульовий цикл. А скільком церквам допоміг! Не пам’ятаю, щоб він комусь відмовив.

На президентських і на місцевих виборах наша районна організація Партії регіонів показувала найвищий рейтинг в області. Може, саме це комусь не сподобалося…

Іван ФАРІОН

Газета "Високий замок" wz.lviv.ua


Як у Турківському районі землею торгували
Хабарі керівник району називав «інвестиціями в інфраструктуру»

Прокуратура Львівської області вважає винесений вирок Апеляційного суду Львівської області, яким до трьох років позбавлення волі засудили колишнього голову Турківської райдержадміністрації Василя Чернянського, надто м’яким. Прокурор області скерував відповідну касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду. У касації вказано, що голова РДА визнаний апеляційним судом винним у вимаганні та отриманні 25 тисяч доларів. Отож мав би провести за ґратами, як це передбачає ч.2 ст. 368 ККУ – “одержання хабара”, від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Василь Чернянський став першим засудженим на Львівщині головою райдержадміністрації. До цього випадку у правосуддя руки були закороткі для арешту чиновників такого рангу. А почалася ця історія далеко від лісів Турківщини, з випадкового знайомства у Львові...

Наприкінці зими минулого року львівський таксист Ростислав підвозив з площі Митної до залізничного вокзалу якусь жіночку. Дорогою водій та пасажирка розговорилися, жінка, яку звали Іванною Волубовською, зізналася, що працює в Турці керівником районного відділу регіональної філії центру Державного земельного кадастру. Ростислав у відповідь зауважив, що має друзів у столиці, які мріють придбати в Карпатах два гектари землі, щоб збудувати там відпочинково-розважальний комплекс. Волубовська одразу зауважила, що земельна площа такого розміру у Турківському районі “коштує” 120 тисяч доларів. Та таксист відповів, що його столичні друзі спроможні заплатити за ділянку лише 30 тисяч “зелених”. Таксист та його пасажирка обмінялися номерами телефонів та домовилися про подальші зустрічі.

Повернувшись до Турки, пані Іванна почала діяти. Вона зустрілася з місцевим приватним підприємцем Мироном Ванчаком, який дружив з головою райдержадміністрації. Підприємець пообіцяв “пролонгувати” земельне питання зі своїм високоповажним товаришем. Невдовзі пані Іванна та Мирон Ванчак зустрілися вдруге. Підприємець розповів, що голова РДА “зацікавився розвитком інфраструктури району та залученням інвестицій”. Він готовий підписати розпорядження щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою. Та для прискорення розгляду цього питання киянам слід заплатити 10 тисяч доларів “авансу”.

Пані Іванна розповіла про свої перемовини Ростиславу. Бувалий таксист, добре знаючи людську природу, запідозрив, що посередниця хоче й собі щось “заробити”. Отож став наполягати на особистій зустрічі з головою райдержадміністрації. Подальший хід цих “переговорів” проходив під контролем співробітників Державної служби боротьби з економічними злочинами ГУ МВСУ у Львівській області.

Маючи на руках всі представницькі папери від киян, Ростислав приїхав у Турку. Там його зустріли Іванна Волубовська та Мирон Ванчак. Утрьох вони поїхали до готельного комплексу “Чертур”, де чекав голова райдержадміністрації. При особистій зустрічі Ростислав показав голові району проект готельно-розважального комплексу, який кияни планували звести на Турківщині. Після цього Ростислав та посередники поїхали до смт Борині, щоб оглянути землі, які незабаром мали перейти у власність інвесторів. Там, в салоні автомобіля, Ростислав передав посередникам 30 тисяч доларів та отримав в обмін на них дозвіл на розроблення проектної документації на відведення земельної ділянки. Після цього Ванчак поїхав назад до “Чертуру”. Та перед тим дав Іванні 5 тисяч “зелених” за сприяння в оборудці. Повернувшись до готелю, він передав отримані гроші районному “папіку”, після чого голова РДА та його посередники були затримані.

На суді вина Чернянського у вимаганні та одержанні 25 тисяч доларів хабара була повністю доведена. Його позбавили волі на три роки. За 5 тисяч доларів “винагороди” посередницю Іванну Волубовську суд покарав штрафом у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Другий посередник, підприємець Мирон Ванчак, потрапив під амністію.

Омар УЗАРАШВІЛІ 29.07.2012

archive.wz.lviv.ua

Теги:  Чернянський, кримінал, Хабар

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 3966 | Додав: Admin | Теги: Чернянський, кримінал, Хабар | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 24
0
24 KRAYANYN   (14.04.2011 11:27)
Газета яка досі виходить чорно-білим бойовим листком може боротися з мафією???

0
23 Михайло Лісоземельний, м. Турка.   (11.04.2011 12:36)
Боїмось "тіні"?..
Чимало засобів масової інформації держави не обійшли мовчанкою факт затримання на "гарячому" зграї хабарників на Турківщині в складі якої був і голова райдержадміністрації Василь Чернянський. 8 квітня Президент України видав Указ звільнити його за порушення Присяги державного службовця . Місцевій газеті "Бойківщина" пасувало б донести це до широкого загалу. Натомість в часописі за 9 квітня і далі йдеться про "одного із голів районної державної адміністрації ..."
Така "оперативність "і абстрактність може засвідчувати, що боїмось " тіні" вчорашнього запуги . Це слід врахувати колегам по фаху у подальшій практичній роботі. На цьому наголошуємо бо питання боротьби із проявами хабарництва, зловживання службовим станом, з ознаками наявності земельнолісової мафії у гірському краї, залишається актуальною.

0
18 Admin   (06.04.2011 19:00)
Quote (Не розумію... )
Гроші знайшли в Чернянського дома і в Голубовської на роботі - це факт! По-вашому, їх туди хтось підкинув - і в кабінет, і в хату???

В наш час це робиться елементарно smile
Quote (Не розумію... )
До того ж, Харчук повідомляв, що взяли їх "на гарячому", тобто під час отримання другої частини хабара.

В повідомленні йдеться про першу частину. Чи мала бути друга або третя частини невідомо deal
«Підстава»- це діяльність або бездіяльність одної людини або групи людей з метою дискредитації або усунення іншої людини

0
22 KRAYANYN   (09.04.2011 12:03)
Визначення переконливе. Напевне правди ми так і не дізнаємося. На небі розсудять. Шкода що так сталося. Бо розпочалася хочаб якась активність в районі. І все так безславно і швидко закінчилося.

-1
17 satturka(П_Рурич)   (04.04.2011 21:04)
То що показали в новинах http://www.ictv.ua/ua/video/1983/1196323/

0
19 Admin   (06.04.2011 19:04)
Там навіть прізвище переплутали ,не кажучи вже про якусь конкретику.
"Топорно" зроблено biggrin

0
21 satturka(П_Рурич)   (07.04.2011 13:22)
Але не я редактор відео, я даю ссилку на відео файл, а то що преса зняла і як подала то вже її нехай буде на професіоналізмі.

0
16 Не розумію...   (04.04.2011 10:56)
Та й заява районних регіонщиків до сліз смішна - наші люди добре знають, шо дороги не ремонтують, майданчиків дитячих, як не було, так і нема.., за садочки Чернянський береться за гроші відділу освіти тільки томиу, шо то вигідно його фірмі, а паралімпійський центр в верхньому будує національний олімпійський комітет за кошти з державного бюджету... Та й ніяких обєктів олімпіади в Турці і районі будувати ніхто не збирався - почитайте проект "Оліипійська надія 2022" - будують у Львові, Моршині, Трускавці, Дублянах і на Сколівщині...

0
15 Не розумію...   (04.04.2011 10:51)
От поясніть мені, шо таке, у вашому розумінні, "підстава"??? Гроші знайшли в Чернянського дома і в Голубовської на роботі - це факт! По-вашому, їх туди хтось підкинув - і в кабінет, і в хату??? Це смішно... До того ж, Харчук повідомляв, що взяли їх "на гарячому", тобто під час отримання другої частини хабара. Це теж підстава???

-1
14 макс   (04.04.2011 08:51)
йому давали а вын не хотыв брати

0
12 Admin   (03.04.2011 16:24)
Мені роблять закиди щодо недоречності заголовка до матеріалу. Він виражає , всього лиш , ставлення до інформації опублікованої в інтернеті і , тим паче, до анонімних коментарів на ZIKу.
Гадаю , посадовці МВС не мали права розповсюджувати службову інформацію і таємницю слідства та називати імена звинувачуваних до рішення суду.
Всі крапки над "і" має розставити слідство та суд ( якщо до нього дійде...). А ми , законопослушні громадяни , зобовязані його з повагою сприйняти.
Моя думка-це чиста "підстава". Дуже вже гарно співпадають всі "зачіпки".
З повагою відношуся до думок всіх учасників дискусії і дякую за толерантність та відсутність ненормативної лексики.

0
13 KRAYANYN   (03.04.2011 23:39)
Що Ви вкладаєте в поняття підстави?

0
20 Admin   (06.04.2011 19:05)
«Підстава»- це діяльність або бездіяльність одної людини або групи людей з метою дискредитації або усунення іншої людини

0
11 макс   (03.04.2011 15:58)
ХТО ТІШИТЬСЯ З ЧУЖОГО ГОРЯ ТОГО БОГ КАРАЄ!

0
9 Береза   (02.04.2011 22:40)
Хто наступний? Добре, що нас читають. Інформація подана із ЗІку. Турківчанам вартувало б її доповнювати конкретними фактами. З бандою треба боротись всіма доступними засобами. Тоді може розв,яжеться мішок злочинів.

0
8 макс   (02.04.2011 22:23)
Зайшли! Підкинули!Забрали!

0
7 Турка   (02.04.2011 22:04)
Максе, почитай офіційний сайт ГУМВС у Львівській області, офіційно дав роз"яснення журналістам Денис Харчук, почитай новини УНІАН, подивися повтор новин на 5 каналі!!!! Роззуй очі!!!
Спитай хоч когось з району які вони хабарі валили Іванці і Васі за довідки та за прийом на роботу!!! Людей жаль, бо натерпілися. А ті морди - в тюрму!!!

0
6 макс   (02.04.2011 22:00)
в інтернеті пишуть, що Ісус Христос українець то хіба можна такому вірити.
Інтернет це помийна яма, а буде досудове слідство і суд о тоді і побачимо, що з цього вийде.

0
10 KRAYANYN   (03.04.2011 13:34)
Правова система також залишає бажати кращого. При такій "об’єктивності" силових структур і юстиції ми правди ніколи не дізнаємося. Та Бог з ним, з цим хабарем. Глобальніше гляньте – край занепадає. А таку бездіяльність осудять наші нащадки. Перед ними стидно!

0
5 Турка   (02.04.2011 21:55)
Люди, та кого Ви шкодуєте!!!!! За мільйон гривень - не шкода нікого .
Прочитайте всю правду в коментарях на Зіку.
Трясти банду до останнього і на нари!!!!!
І нема жодних ІНШИХ версій. Де ви таке взяли?
Є одна - ОФІЦІЙНА!!!
А все інше - плітки!

0
4 Олег   (02.04.2011 21:51)
Що за тупа назва для статті???
Звичайно, що хабар БУВ!!!!
Почитайте офіційні новини і не відволікайте людей!
Давно нари за ними плачуть!!!

0
3 Оксана   (02.04.2011 21:47)
НЕ пишіть "РІЗНІ" версії - це просто окозамилювання. Є офіційна версія і ФАКТИ!!! ФАКТИ!!!
А ще почитайте коментарі на ЗІКУ!!! І Ви переконаєтеся, що в нашому рідному краї за НЕлюди керують! Почитайте коментарі про медицину, школи, суди, прокуратуру....
А Іванці давно місце на нарах, разом із Василем. І не треба відмазуватися!!! Не треба!!! Досить знущатися!!

0
2 макс   (02.04.2011 21:40)
100 % -ні!

0
1 Павло   (02.04.2011 20:16)
До чого тут різні версії, є офіційна інформація на сайті Міністерства внутрішніх справ України та Льіівського обласного управління МВС. Це не версії, а факти.
А районній організації ПР зараз нічого іншого не залишається як відмазувати боса (який цю організацію і очолює). Тому й пишуть "брєд" всякий, який не має відношення до справи.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.