Четвер, 18.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Довідка » 2011 » Липень » 19 » Правила спілкування на cайті turka.at.ua (turka-ua.net)
19.07.2011 (23:36)

   Правила спілкування на cайті turka.at.ua (turka-ua.net)

На щастя , не так часто , але трапляються на нашому сайті прикрі випадки , коли люди , знехтувавши нормами моралі , у відкритих коментарях дозволяють собі ображати інших , застосовувати грубу ненормативну лексику і т.і.

Деякі з таких повідомлень видалялися, декілька я відредагував. Звичайно, такі дії викликають негативну реакцію авторів цих коментарів.

А недавно мене звинуватили в цензурі. На жаль , дехто розуміє свободу слова як вседозволеність...

Такі неприємні випадки ,які іноді трапляються , є наслідком ігнорування правил спілкування на сайті. Гадаю, Ви не знайдете тут чогось надто нового та оригінального , але нагадати все ж варто...

Правила спілкування на cайті turka.at.ua (turka-ua.net)

З часу виникнення інтернету виникла необхідність регулювання інтерактивного спілкування. На даний час на сотнях тисяч сайтів діють загальноприйняті правила спілкування. Наші правила по своїй суті нічим не відрізняються від загальноприйнятих.

Ми запрошуємо Вас висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі до наших статей, новин, фото, у форумі і т.і.. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли, щоб Ви дотримувались наступних пунктів, зберігаючи доброзичливу обстановку для всіх наших відвідувачів .

Ви маєте право коментувати будь які матеріали сайту ( крім матеріалів рекламного характеру)

Ми не модеруємо коментарі, але, все ж, залишаємо за собою право видаляти і редагувати опублікований контент ,що суперечить цим правилам..

1. Поважайте один одного. Дебати - це чудово, але агресія - ні. Будь ласка утримайтеся від образливих, грубих або загрозливих коментарів. Якщо ви нападаєте на іншого користувача або автора, ваш коментар і відповіді до цього коментаря можуть бути видалені з обговорення. Атаки створюють неприємну атмосферу і відбивають бажання до обговорення. Ви несете повну відповідальність за наклеп і персональну образу.

2. Нетерпимість не буде заохочуватися. Расизму, гомофобії, сексизму, міжрелігійній та міжнаціональній ворожнечі або будь-який інший формі нетерпимості та дискримінації немає місця на нашому сайті.

3. Заборонені будь які публікації, що порушують Конституцію України.

4. Слідкуйте за виразами. Вульгарні коментарі можуть зачепити інших читачів. Наші фільтри дуже толерантні, ми за яскравість і невимушеність, але надто багато ненормативної лексики може стати перешкодою для публікації коментаря. Зверніть увагу, що коментарі можуть бути відредаговані модератором з різних причин, включаючи лайки.

5. Не ухиляйтеся від теми. Коментарі повинні бути пов'язані з темою, яка обговорюється в статті . Коментарі, що не мають відношення до теми обговорення, будуть видалятися або редагуватися.

6. Не видавайте себе за іншу особу. Ви не можете використовувати невірну поштову адресу, видавати себе за іншу особу в пості або копіювати чийсь пост.

7. Спам, флуд, флейм, троллінг та комерційний контент буде видалено. Ми не вітаємо коментарі і Контент, що використовуються для комерційних цілей або для збору грошей. Якщо ми виявимо такі коментарі або Контент, ми залишаємо за собою право їх видаляти.

8. Користувачі можуть повідомляти про свої невдоволення з приводу коментарів або постів інших користувачів на наш e-mail: turka@at.ua або через форми зворотного зв'язку або написавши скаргу на коментар. Якщо один з читачів поскаржився на іншого, модератор розгляне скаргу при першій можливості. Це може зайняти кілька днів, хоча ми сподіваємося, що перевірка буде проходити швидше. Ми не видаляємо кожен коментар, на який надійшла скарга і ми не можемо особисто відповідати на кожну скаргу.

9. Загальноприйнятою в інтернеті є заборона обговорення дій адміністрації у відкритих коментарях. Для цього існує e-mail: turka@at.ua або форми зворотного зв'язку.

10. Зупиніться і подумайте перш ніж прокоментувати. Ми не будемо видаляти коментарі, якщо читач чи автор шкодує про його написання. Будь ласка пам'ятайте, що у кожного коментаря є своє посилання та історія в інтернеті.

11. Не надавайте свої особисті дані в коментарях. Ми категорично проти того, щоб наші користувачі залишали свої особисті дані (адресу, телефон, місце роботи) і можемо видалити будь-який коментар в якому ми знайдемо особисті дані інших людей, інакше це порушує право на приватність.

12. Ваш коментар може бути використаний в інших матеріалах. Ми можемо поставити цитату з вашого коментаря в будь-який інший розділ на сайті.

13. Порушення наших рекомендацій можуть призвести до блокування, видалення з числа користувачів і т.і.

14. Якщо Ви вважаєте, що вас забанили помилково ,звертайтеся до адміністрації на наш e-mail: turka@at.ua або через форми зворотного зв'язку.

Admin


Теги:  правила, спілкування

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Довідка | Переглядів: 4088 | Додав: Admin | Теги: правила, спілкування | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0