Неділя, 17.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска » 2011 » Серпень » 3 » Бойківський конкурс імені Мирона Утриска
03.08.2011 (00:12)

   Бойківський конкурс імені Мирона Утриска

Бойківський літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска проводиться у м.Турка щорічно з1997 року. Метою конкурсу є збір нових матеріалів про Бойківщину, зустріч творчих особистостей краю, аматорів, сприяння краєзнавчій, дослідницькій роботі пpo Бойківщину, популяризація отриманих матеріалів.

Перше засідання організаційного комітету І конкурсу імені Мирона Утриска відбулося в 1997 році, під час Других бойківських фестин . Кількість учасників - 18 чоловік. На XIV конкурс свої праці представили вже 143 учасники.

З Восьмого конкурсу розпочато видання Вісника "З вершин і низин", який представляє подані конкурсантами праці та знайомить з офіційними матеріалами. В 2011 року Вісник вийшов двома книгами об'ємом більше 900 сторінок.

Якщо Вас зацікавив Бойківський конкурс імені Мирона Утриска і Ви вирішили долучитися до нього, тоді:

- до 10 серпня 2011 року можна надіслати власні дослідження, літературні праці (згідно положення про конкурс) з приміткою «на конкурс» на адресу:

музей «Бойківщина»
м.Турка
Львівська область
Україна
82500;

- свої думки з приводу конкурсу імені Мирона Утриска можна залишати на форумі сайту
http://turka.at.ua/forum/12-13-1 або висилати на електронну адресу konkurs_m.utryska@ukr.net ;

- для фінансової підтримки конкурсу імені Мирона Утриска просимо зараховувати кошти на рахунки WebMoney:

для UAH - U193893844188
для USD - Z355969849353
для EUR - E102320893744
для RUB - R308462081220

або будь-яким банківським переказом на ім’я голови організаційного комітету конкурсу імені Мирона Утриска.



ПОЛОЖЕННЯ
ПРО БОЙКІВСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-КРАЄЗНАВЧИЙ
КОНКУРС ім. МИРОНА УТРИСКА


Затверджене на засіданні оргкомітету
IV конкурсу ім. Мирона Утриска 25.08.2000 р.

1. Назва:
Бойківський літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска- скорочено: конкурс ім. Мирона Утриска. Мирон Утриско (1908-1988) — відомий громадський і політичний діяч, довголітній голова товариства „Бойківщина". Тривалий час жив і працював в м. Турка.
2. Мета:
Збір нових матеріалів про Бойківщину, зустріч творчих особистостей краю, аматорів. Сприяння краєзнавчій, дослідницькій роботі пpo Бойківщину, популяризація отриманих матеріалів.
3. Місце проведення:
Народний музей "Бойківщина", м.Турка, пл.Ринок, 26. Львівська обл. 82500
4. Учасники:
- Від 16 років і старші;
- Вихідці з краю чи його жителі: самодіяльні поети, письменники, композитори Бойківщини;
- Дослідники краю.
5. Періодичність:
Один раз в рік. Дату проведення визначає оргкомітет на презентації попереднього конкурсу.
6. Збір матеріалів:
Для тих, хто приймає участь вперше — тематично підібрані праці за будь-який період. Для учасників попередніх конкурсів — свіжий матеріал з часу останньої участі в даному конкурсі.
7. Форма робіт та види матеріалів:
Друковані чи рукописні збірки, окремі статті чи серії статей, окремі книги. Подані на конкурс роботи залишаються у фонді народного музею "Бойківщина" м.Турки, формуючи бібліотеку конкурсів ім.М.Утриска .
8. Керівництво конкурсу :
Організаційний комітет , представників до якого делегують районні товариства "Бойківщина"
9. Оцінки робіт :
Здійснює журі чергового конкурсу, склад якого обирає організаційний комітет. В журі не входять автори, які подали роботи на конкурс. Журі має секції: історико-краєзнавчу, літературну, етнографічну. Визначає лауреатів та дипломантів трьох ступенів серед учасників, які подали роботи на конкурс.
10. Відзначення переможців :
Дипломи та пам’ятні подарунки. Публікації відомостей у "Віснику конкурсу ім. М.Утриска" , який видається після презентації конкурсу і розсилається всім учасникам та бажаючим його отримати.
11. Фінансування конкурсу :
Добродійні внески та інші дозволені законодавством України надходження.

СКЛАД ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ
XIV КОНКУРСУ ім. МИРОНА УТРИСКА


Голова : Віра Бончук (м.Турка)
Заступник голови : Михайло Вагіль (м.Турка)
Секретар : Руслана Вовчанчин (м.Турка)
Члени :
Марія Войтик (м.Теплодар Одеської обл.)
Іван Дума (м.Львів)
Богдан Жидик (м.Старий Самбір Львівської обл.)
Іван Костюк (смт. Міжгір’я Закарпатської обл.)
Ярослав Коцур (м.Львів)
Богдан Ладанай (м.Самбір Львівської обл.)
Віталій Півторак (м.Калуш Івано-Франківської обл.)
Романна Шиміна (м.Дрогобич Львівської обл.)
ПОСТАНОВА
оргкомітету ХІV бойківського літературно-краєзнавчого
конкурсу імені Мирона Утриска
від 30 серпня 2010 р. м. Турка

В XIV конкурсі ім. Мирона Утриска прийняли участь 143 автори, які представили 197 праць. Роботи розглядали журі в такому складі:

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА СЕКЦІЯ

Голова : Михайло Вагіль

Секретар : Світлана Галяс

Члени :
Богдан Жидик
Василь Комарницький
Богдан Ладанай
Олег Тимчак

ЛІТЕРАТУРНА СЕКЦІЯ

Голова : Ярослав Коцур

Секретар : Гелена Комарницька

Члени :
Катерина Гоголевська
Дарія Лесик
Ганна Смиш

ЕТНОГРАФІЧНА СЕКЦІЯ

Голова : Кароліна Писанчин

Члени :
Ігор Сисін
Іван Фідик

Врахувавши оцінки журі ХІV конкурсу ім. М. Утриска, організаційний комітет постановляє:

1.Лауреатами ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:
− Марія Баліцька (м.Тернопіль) − за книги : "Калинова душа" , "Містична Троянда" , "Їжак на долоні", "Ріка життя Володимира Вихруща"
− Василь Ільницький (м. Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Дрогобицька округа ОУН : структура і керівний склад ( 1945-52 рр.)"
− Наталя Кляшторна (м. Київ) − за книги : "Акція-51. Книга пам"яті."; "Під Нибесний"; "Байка про бойка"
− Михайло Кріль (м.Львів) − за книгу "Старосамбірщина: історія і культура"
− Леся Любарська (м. Борщів Тернопільської обл.) − як упорядник книги "Краю мій Борщівський, краю стоголосий"
− Олександр Орос (м.Ужгород) − за книгу "Грушівський монастир і початки книгодрукування в Європі"
− Кузьма Смаль (м.Кіцмань Чернівецької обл.) − за книги : "Мамині рушники" ; "Буковино , рідний краю" ; "Ой стелися , барвіночку"
− Іван Хланта (м.Ужгород) − за книги : "Легенди та перекази Міжгірщини" : "Співанки закарпатських гір і долин" , "Народні пісні українців Банату (Румунія)"
− Йосип Фиштик (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Золоте знамено"
− Михайло Яворський (м.Нью Йорк, США) − за книги : "Поцілунок лева" , "Володар"

2.Дипломантами I ступеня ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:
− Габрієла Андял (м.Ужгород) − за книгу : "Закарпатський музей народної архітектури та побуту"
− Михайло Белей (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Прозрівши , не вимрем !"
− Омелян Вишневський (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книги "На шляху реформ" , "Український виховний ідеал і національний характер"
− Орест Гаврилів (с.Уличне Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за книгу "Вірю в силу духа ..."
− Федір Геленко (с.Нижнє Турківського р-ну Львівської обл.) − за дослідження "Моє село"
− Олександр Грех ( м.Хмельницький) − за книгу "Людська Доля"
− Олена Гринник (м.Севастополь) − за книги : "Із Франкової криниці" , "Слава Богу співаємо"
− Зеновій Данів (с.Крушельниця Сколівського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Крушельниця - село над рікою Стрий"
− Любов Долик (м.Львів) − за творчий переклад з угорської мови та редагування творів Ґаала Арона ( книга "У долі твоїй подряпина")
− Богдан Залізняк (м.Львів) − за книгу "Я між вашими любовами"
− Роман Залокоцький (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Звернення до Європейського суду з прав людини"
− Володимир Клим-Грабницький (м.Вижниця Чернівецької обл.) − як співавтор книги "Вашилюк"
− Василь Кобець (м.Вінниця) − як упорядник книги "Ми в дорогу вийшли на світанні"
− Анна Кульчицька (м.Чікаґо, США) − за книгу "Пригоди Дусі"
− Роман Ладанай (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Дрогобич. Місто і дрогобичани"
− Омелян Леськів (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Хрести над куполами"
− Анна Лимич (м.Рівне) − за книгу "У подиху Сонця "
− Галина Матвіїшин (м.Чернівці) − за дослідження "Художнє життя Чернівців" (з книги "Чернівці : історія і сучасність")
− Богдан Мельничук (м.Тернопіль) − за книги : "Зламані мальви" , "Сад любові" , та як співавтор книг : "Симон Петлюра і Тернопільщина" , "Великий українець із Тернопілля"
− Михайло Могорита (м.Ужгород) − за книгу " Поки верховодить недоля"
− Ярослав Николович (м.Львів) − за книгу "Стрільбицькі князі"
− Ольга Пенюк (м.Сокаль Львівської обл.) − за книги "Різдвяні дзвіночки", "У краю барвінковім" , "Черешнева віхола"
− Олександра Приходько-Возняк (смт.Глибока Чернівецької обл.) − за книги : "Чебрецевий цвіт" , "Скарби загадкового птаха" , "Чорнобривці моєї землі " , "Наш любий край" , "Оранжеве диво" , "Витоки"
− Богдан Проць (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Книга пам"яті Самбора"
− Василь Романчук (м.Сколе Львівської обл.) − за книгу "Від Бескидів - до країни хмародерів"
− Марта Рощиняла (Квасневич) (Польща) − за дослідження "Межі Бойківщини" та за дипломну працю "Towarystwo i muzeum "Bojkiwszczyna" i ich dzialność w Samborze w latach 1928-1939 (1954)"
− Марія Сарахман (с.Созань Старосамбірського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Збирає сонечко росу"
− Володимир Сірко (м.Сокаль Львівської обл.) − за книги : "Під сяйвом свободи", "Народ волю здобув" , "Посміхнися , Україно" , "Крокуй , Україно"
− Роман Соловчук (м.Борислав Львівської обл.) − за книгу "Краяни"
− Михайло Софійчук (м.Вижниця Чернівецької обл.) − за книги : "Жовтий князь", "Нескорені" , "Пережите" , "Провісники волі" , "Людські долі" та як співавтор книги "Вашилюк"
− Орест Стронський (с.Бистриця Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за книги: "Пригоди Крихоні у країні Букварії" , "Сонячна королева" , "Крихоня у новому світі" та "Казки"
− Ярослав Тирик (с.Бережок Турківського р-ну Львівської обл.) − за книгу "До світла знань"
− Іван Фідик (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за книгу "Передзим'я" та нарис "Ім'я, що облагороджує душі"
− Юлія Фиштик (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Пригоди копієчки"
− Ігор Цар (м.Львів) − за книгу "Покликаним до свободи"
− Валентина Щеголькова (м.Татарбунари Одеської обл.) − за книги "Квіти любові" , "Веселковий віночок"
− Любомир Яким (смт.Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за книгу "Дзвіночок кличе"
− Світлана Ярема (м.Вижниця Чернівецької обл.) − за книги : "Божий дар", "Чи віру на землі знайду ?", "Візерунки серця" , "Край-дивограй"
− Іван Ярич (м.Долина Івано-Франківської обл.) − за книги : "Базікли" , "Уsміхнені zлидні"

3.Дипломантами II ступеня ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:
− Іван Бедек (м.Хуст Закарпатської обл.) − за книгу "Розвидневий цвіт"
− Світлана Блонська (м.Гнівань Вінницької обл.) − за книгу "Осінній вогонь"
− Петро Вербоватий (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Автобіографія правди мого українського роду, розчавленого комунізмом (1910-2010 р.р.)
− Лідія Вовк (м.Калуш Івано-Франківської обл.) − за книгу "Мені сам Бог Натхнення засіває"
− Мирон Гавришкевич (м.Сокаль Львівської обл.) − за книгу "Криваві роки"
− Михайло Галевич (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за книгу "Таємниці сивого каменя"
− Іраїда Галелюк(Комлєва) (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Мамина зоря"
− Ірина Гармасій (м.Ужгород) − за книгу "Обрії"
− Микола Демків (с.Мостище Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за дослідження "Ольга Кішко-громадський діяч Бойківщини"
− Дербак І.С. та Тюх Ю.Ю. (смт. Міжгір'я Закарпатської обл.) − за книгу "Дивовижний край легенд"
− Степан Долик (с.Ставчани Пустомитівського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Акорди осені"
− Галина Жубіль-Книш (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книги : "Сучасне весілля по-українськи" , "Білим по білому" , "Великодній дарунок" , "Розсипане намисто"
− Іван Ісаєвич (с.Хижа Виноградівського р-ну Закарпатської обл.) − за книгу "Оповідки дідуся Яна"
− Сідонія Ковалюк-Орлецька (смт.Лужани Кіцманського р-ну Чернівецької обл.) − за книгу "Сповідуюсь перед тобою, Україно"
− Оксана Кондра (с.Озерне Борщівського р-ну Тернопільської обл.) − за книги : "Я нивою батька іду" , "Дарунок від долі"
− Ігор Котик (м.Калуш Івано-Франківської обл.) − за книгу "Слобода під Чорним лісом"
− Ігор Кубрак (с.Підмихайля Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за книгу "Невигадані історії"
− Василь Лаба (м.Львів) − за книгу "Історія села Ільник від найдавніших часів до 1939 року"
− Надія Матвіїв-Таранова (м.Сокаль Львівської обл.) − за поетичну підбірку "Маленький козачок"
− Галина Могильницька (м.Одеса) − за книгу "Міфотворчість як обґрунтування історичного мародерства"
− Йосип Палятинський (м.Кіцмань Чернівецькогї обл.) − за книгу "Співай , наш краю! " та публікації : "Будьмо людьми!" , "Будьмо величним український народом!" , "Кожному світ милий"
− Миколай Пишкович (м.Борислав Львівської обл.) − за книгу "Смільна - моє рідне село"
− Віра Політаєва (м.Самбір Львівської обл.) − за книги : "Rozmaitosci z humorem", "На струнах душі" , "Будеш ти моєю весною" , "Збірка віршів для дітей"
− Ніна Полив'яна (м.Прилуки Чернігівської обл. ) − за книгу "Їжачок-мандрівничок" та тексти пісень
− Дмитро Попадюк (с.Жилівка Новоселицького р-ну Чернівецької обл.) − за книги: "Жилівка на палітрі років", "Учитель"
− Володимир Прийма (с.Куровичі Золочівського р-ну Львівської обл.) − за книги: "Я звинувачую…" , "Гнів у віршах"
− Марія Руснак (м.Чернівці) − за книгу "Зітчу я біле полотно"
− Ігор Сисін (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "З творчого доробку"
− Василь Сторонський (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Іду до Тебе"
− Ярослава Сторонська (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Цінуй мить життя"
− Йосиф Сушинський (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Лісівники"
− Євген Титикайло (м.Борислав Львівської обл.) − за книгу "Часослов"
− Іван Ткачик (м.Калуш Івано-Франківської обл.) − за книгу "Мовою душі і серця"
− Микола Турківський (м.Прилуки Чернігівської обл.) − за книги: "У музиці - його життя і доля" , "Хрещата доля" та як співавтор книги "Оповідки баби Гальки"
− Василь Федько (смт.Оброшино Пустомитівського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Крок за кроком"
− Лілія Цінкевич (м.Дебальцеве Донецької обл.) − за книгу "Карпатська феєрія"
− Микола Шевчик (посмертно) (с.Містковичі Самбірського р-ну Львівської обл.) − за книгу "Село Містковичі у спогадах"
− Мирон Яким (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книги : "Професор Гаврило Федорович Шило" , "Професор Мар'ян Тимофійович Демський"
− Степан Яким (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Момент істини"

4.Дипломантами III ступеня ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска визнані наступні учасники:
− Віктор Антонюк (м.Теплодар Одеської обл.) − за підбірку "Мамині рушники"
− Марія Бойчук (м.Долина Івано-Франківської обл.) − за книгу "Суть життя"
− Марія Василів (с.Добровляни Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за книгу "Вийся , віночку ..."
− Ігор Дах (м.Червоноград Львівської обл.) − за книги: "Дощик під парасолькою", "Черевички для літа"
− Тетяна Іваненко (смт. Міжгір'я Закарпатської обл.) − за книгу "На зелёном пламени любви"
− Андрій Ілик (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Сенс життя"
− Василь Касперевич (с.Стрільбичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.) − за дослідження "Древнє село Білич"
− Ігор Крук (м.Дрогобич Львівської обл.) − за книгу "Два кольори"
− Микола Ланьо (м.Самбір Львівської обл.) − за книгу "Та Шевченко хотів би знати…"
− Іван Левицький (м.Стрий Львівської обл.) − за підбірку віршів та бувальщин
− Ганна Лисенко (с.Мирне Тельманівського р-ну Донецької обл.) − за підбірку віршів "Плач бойківчанки"
− Марія Маринець (с.Орява Сколівського р-ну Львівської обл.) − за рукопис "Життя ти, життя"
− Олена Мостова (м.Теплодар Одеської обл.) − за дослідження "Пишу для тебе, Україно"
− Леся Павлюх (м.Дрогобич Львівської обл.) − за підбірку віршів "Білі хризантеми"
− Олексій Півторак (с.Середнє Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за книгу "Відсвіти життєвотворчості Калуша"
− Оксана Півторак та Віталій Півторак (с.Середнє Калуського р-ну Івано-Франківської обл.) − за дослідження "Роль і місце пошуково-дослідницької, аналітичної, інтелектуально-конкурсної діяльності в самореалізаційному процесі юної особистості"
− Софія Пікунець (смт.Підбуж Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за книгу "Співає і танцює "Підбужанка"
− Володимир Пішко (с.Бусовисько Старосамбірського р-ну Львівської обл.) − за цикл сонетів "Провина"
− Юлія Проц (м.Теплодар Одеської обл.) − за дослідження "Шевченко нас єднає з Україною"
− Оксана Сатурська-Кочержук (м.Львів) − за описи : "Бойко-пасічник" , "Тайни бджіл" та "Словник Лецівки"
− Василь Сигерич (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за поетичну підбірку "З гумором веселіше"
− Григорій Сорока (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за дослідження "Храм знань і духовності: нарис історії освіти в Старому Самборі (1799-2010)"
− Оксана Сподар (м.Долина Івано-Франківської обл.) − за книгу "Народження квітки"
− Лілія Стахів (с.Залужани Дрогобицького р-ну Львівської обл.) − за підбірку віршів "Служіння Богові"
− Лілія Суха (м.Дрогобич) − за книгу "Сяйво душі"
− Розалія Тарнавська (м.Львів) − за книгу "Старе гніздо"
− Максим Терлецький (м.Хирів Старосамбірського р-ну Львівської обл.) − за дослідження "Мій рід"
− Ярослав Шехович та Ігор Бованько (м.Старий Самбір Львівської обл.) − за книгу "Нарис історії ветеринарної медицини Старосамбірського району Львівської області"
− Марія Яворська (м.Турка Львівської обл.) − за есе , байки : "Вогник надії".

5.Грамотами ХІV конкурсу ім. Мирона Утриска за участь у конкурсі нагороджені :
− Василь Береза (с.Чаплі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)
− Надія Бондарчук (с.Дубляни Самбірського р-ну Львівської обл.)
− Марія Буришин (с.Репинне Міжгірського р-ну Закарпатської обл.)
− Марія Войтик (м.Теплодар Одеської обл.)
− Павло Войтик (м.Теплодар Одеської обл.)
− Ярослав Геврич (м.Львів)
− Юрій Граб (с.Сойми Міжгірського р-ну Закарпатської обл.)
− Ольга Клевець (м.Теплодар Одеської обл.)
− Дмитро Ковбашин (с.Присліп Міжгірського р-ну Закарпатської обл.)
− Іван Костюк (смт.Міжгір'я Закарпатської обл.)
− Наталія Криванич (смт.Міжгір'я Закарпатської обл.)
− Катерина Кріль (с.Комаровичі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)
− Лях О. (м.Старий Самбір Львівської обл.)
− Прендота І. (м.Старий Самбір Львівської обл.)
− Маньо О.В. (с.Сойми Міжгірського р-ну Закарпатської обл.)
− Степан Муряш (с.Біличі Старосамбірського р-ну Львівської обл.)
− Михайло Николин (м.Старий Самбір Львівської обл.)
− Іван Петруляк (смт.Міжгір'я Закарпатської обл.)
− Ярослав Пузич (м.Славута Хмельницької обл.)
− Олексій Ровенко (с.Горохолина Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл.)
− Йосиф Сірка (Онтаріо, Канада)
− Іван Труш (м.Кіцмань Чернівецької обл.)
− Галина Утриско (м.Філядельфія , США)
− Анастасія Шевченко (м.Теплодар Одеської обл.)

6. Вручити лауреатам та дипломантам дипломи XIV конкурсу ім. Мирона Утриска та згідно п. 5 даної постанови — грамоти учасникам конкурсу.

7. Представлені на конкурс твори та їх авторів популяризувати через Вісник XIV конкурсу ім. Мирона Утриска "З вершин і низин" та інші видання масової інформації, а також усно.

8. XV конкурс ім. Мирона Утриска провести 30 серпня 2011 року. Роботи на конкурс приймати до 10 серпня 2011 року.

Голова оргкомітету Віра Бончук

Секретар Руслана Вовчанчин





Теги:  література, конкурс ім. Мирона Утриска

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска | Переглядів: 6689 | Додав: Admin | Теги: література, конкурс ім. Мирона Утриска | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Strelba(Ostapets-Strelby)   (01.03.2012 14:50)
Не дочекався відповіді на своє повідомлення в темі про коментарі до конкурсу.
Вирішив відписату тут.
Вважаю присвоєння премії ім. Мирона Утриска Ярославу Николовичу (справжнє ім`я Ярослав-Микола Гнатів) за книжку "Стрільбицькі князі" знущанням та наругою над історією села Стрільбичі. Свої міркування з цього приводу виклав на історичних форумах - http://uht.org.ua/forum/viewtopic.php?f=27&t=1515 (Тема: Книга, за яку соромно).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.