Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Листопад » 12 » У Турківському районі запрацювала перша вітрова електростанція
12.11.2011 (14:38)

   У Турківському районі запрацювала перша вітрова електростанція

У гірському с. Мельничне Завадівської сільської ради Турківського району Львівської області запрацювала перша екологічно чиста та економічно вигідна вітрова електростанція, споруджена українською фірмою спільно з австрійськими партнерами-інвесторами.

Тут вже відкрито 4 нових робочих місць. Це поки що пробний проект.

Загалом на території Завадівської сільської ради заплановано спорудити 15 вітрових установок потужністю понад 100 МВт. З цією метою вчора представники української компанії взяли участь у роботі тутешньої сесії, на якій розглядалося питання про виділення під монтаж та встановлення вітрових установок понад 400 гектарів землі.

Сільські депутати з розуміння поставилися до цієї проблеми. Вирішили питання виділення фірмі під будівництво на них вітрових електростанцій обговорити на сходах чотирьох територіальних громад, які входять до складу сільради, а потім їх результати затвердити на сесії.

У свою чергу, фірма зобов’язується надати відповідну допомогу сільраді. Вона за свої кошти, зокрема, розробить генеральний план забудови населених пунктів, спорудить під’їзні дороги тощо.

zik.ua

Теги:  вітроенергетика, Турківщина

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1830 | Додав: Admin | Теги: вітроенергетика, Турківщина | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 7
0
6 Олег   (16.11.2011 13:58)
На жаль моя майбутня професія не журналіст, але на скільки я знаю, їх в нас в районі має бути достатньо в майбутньому. Дуже б хотілося щоб мої коментарі сприймалися, як конструктивна критика, і стимулювали працювати краще!!
Не мав на меті нікого образити!

0
7 KRAYANYN   (16.11.2011 15:57)
Ніхто не образився!!! Конструктивна критика повинна максимально враховувати всі аспекти. Якщо уважно прочитати про сайт то можна зрозуміти, що основна мета сайту не освітлення новин, а трошки глобальніша. Чим і продовжуємо займатися. Від наявності власного журналіста новини не зміняться. Вони будуть такі самі як на шпальтах місцевої газети, тільки по іншому подані. Що загалом ніяк не вплине на ситуацію в районі. "Бойківщину" в оригіналі викладаємо на прохання земляків які покинули наш край, і це для них єдина можливість почитати саму газету, і зокрема новини в ній. Якщо з’являється якась новина про наш край в ZIK, то чому її не викласти на сайті, щоб знову ж таки земляки мали змогу прочитати.
Рідному краю можна допомогти незалежно від професії. В любому випадку чекаємо на Ваші коментарі. Ми і надалі будемо старатися працювати краще і краще. Запрошуємо до плідної співпраці і Вас. Тільки завдяки активності населення можна змінити ситуацію на краще!

0
4 Олег   (15.11.2011 18:03)
А чи є тоді в цього сайту якісь журналісти? Бо інформація в них або така, як в Бойківщині, або Zikу.Причому слово в слово.Печально що в нас відсутній сайт, в якому б дійсно висвітлювались проблеми району, бо ctrl+c і ctrl+v всі можуть!!

1
5 KRAYANYN   (15.11.2011 21:30)
Дуже радий що Ви осилили ctrl+c і ctrl+v. Ще більше зрадію коли Ви зробите для нашого району трошки більше як робить цей сайт. Ніхто не заважає зробити сайт, за відсутності якого Вам печально.

0
3 Таня   (15.11.2011 11:10)
Ця інформація взагалі - неправда. В Мельничному відкрили всього-навсього вітровимірювальну станцію. Так казали по радіо. Потім, може, там і справді поставлять ВЕС... і 400 га їм ніхто не дасть, в сільраді наразі думають про 30 га в Мельничнолму і 59 - в Лосинці.

0
2 Олег   (15.11.2011 02:03)
Не розумію 15 вітрових установок на 400 га, а не закруто. то що буде продане все село? Будуть побудовані дачі, що матимуть автономне електропостачання від станції , ще й підїзну дорогу, а ви радуйтеся тепер не своїй землі, а тим 15*4=60(це яка частина працездатного населення Завадівки?) робочим місцям?

0
1 Юлій Цезар   (13.11.2011 16:39)
Найперше потрібно забрати смітник з Вільховаьої.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.