Понеділок, 20.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Грудень » 11 » Відновлено публікацію газети "Бойківщина" на сайті
11.12.2011 (00:58)

   Відновлено публікацію газети "Бойківщина" на сайті

1-2 місяці тому виникли певні технічні та організаційні проблеми з публікацією на сайті газети "Бойківщина" . Публікація декількох номерів була затримана. Відразу ж посипалися звернення відвідувачів з проханнями відновити публікації. Вирішення вказаних проблем залежало від декількох факторів.

Зважаючи на переважаючу більшість голосів в нашому опитуванні відданих Вами на користь публікації газети на сайті та на велику кількість звернень наших відвідувачів було вирішено все ж відновити цю потрібну справу.

Зусиллями команди та зацікавлених осіб редакції газети всі проблеми були вирішені.

Сподіваємося , що надалі газета буде публікуватися регулярно.

Стосовно запитань про затримку свіжих номерів газети , хочу відповісти , що існують певні домовленості з редакцією газети стосовно термінів публікації. З метою уникнення порушень авторського права газета може бути опублікована на сайті після 90-100% доставки газети в районі. Тому й на сайті вона з'являється з кількаденним запізненням.

Переглянути газету можна тут http://turka.at.ua/index/0-84

admin_Lan64

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1437 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0
7 Admin   (01.06.2018 21:02)
Цілком з Вами згоден, п.Вікторе
Але... Маємо те, що маємо  sad
На жаль...

0
6 Victor   (01.06.2018 06:22)
Для мене ця ситуація з газетою «Бойківщина» на сайті, є якоюсь трохи дивною. З одного боку ми, нібито повинні займатися рекламою району, аби пропагувати бойківське життя, особливо столичне (Турка – столиця Бойківщини), з іншого – блокуємо інформацію. Якщо це через критику в коментарях, то вибачте, критику потрібно вчитися приймати без образ і пояснювати народу ситуацію, а не жувати за кутом соплі.

0
5 Admin   (31.05.2018 10:12)
Цитата
До речі, а коли Ви будете копіювати з Фейсбуку і ставити сюди, то Вам також потрібні згоди авторів, адміністраторів, корпорацій, суддів, царів, богів...?


На щастя, колективний розум інтернет-спільноти виявився набагато мудрішим від розуму деяких земних "суддів, царів, богів..."  biggrin  biggrin   biggrin

В інтернеті вже давно навели порядок в цьому питанні.

Сьогодні вже дуже незначна кількість інтернет-ресурсів прямо забороняє передрук та розповсюдження своїх матеріалів, або вимагає дозволу адміністратора. Велика кількість сайтів дозволяє використання своїх матеріалів без всяких умов. Найбільша кількість сайтів дозволяє вільне використання своїх матеріалів при умові публікації активного посилання на джерело. Ви, мабуть, помітили, що у всіх матеріалах нашого сайту є активне посилання на джерело. Саме це посилання і є виконанням умов публікації, яких я завжди дотримуюся.

Про умови використання, зазвичай, на сайтах пишуть в футері (в самій нижній частині сайту). Прокрутіть сторінку будь якого сайту до самого низу і там побачите інформацію про умови використання матеріалів сайту.
Не є винятком і наш сайт. Зокрема, в футері нашого сайту написано "При використанні матеріалів сайту "Турка - перлина Карпат" активне гіперпосилання на www.turka.at.ua є обов'язковим!"

Стосовно Фейсбуку та інших соцмереж, то тут ще простіше.
Тут всі матеріали публікуються на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0

0
4 Victor   (30.05.2018 05:53)
З таким підходом Ви взагалі не мали б на сайті розміщувати будь-яку інформацію з інших сайтів без згоди їхніх адміністраторів: новини, статті і т.д. Це має свою логіку – обмеження інформативної свободи. Трохи нагадує інквізицію, радянщину і посмерджує диктаторством та царським самодержавством. Є тисячі способів скрутити свободу слова в баранячи ріг, але кожна палиця завжди має два кінці: дискусія з паперу переходить у непрогнозовану дискусію на кухні. Про що тут будуть говорити і як воно потім може обернутися, можна тільки здогадуватися. Тепер треба ходити до кожного на поклін, аби дав згоду на публікацію і цим перетворювати його у сусліка-агронома. Комедія тай годі. До речі, а коли Ви будете копіювати з Фейсбуку і ставити сюди, то Вам також потрібні згоди авторів, адміністраторів, корпорацій, суддів, царів, богів...?

0
3 Admin   (29.05.2018 15:34)
п.Віктор, погляньте в самий низ останньої сторінки газети починаючи з №6,2018 :Крім того , мені надійшло "майже офіційне" попередження. На мій запит надійшла відверто хамська відповідь.

Звичайно ж, ця фраза - пряме порушення ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про авторське право і суміжні права" , а саме його Статті 10.
Переважна більшість публікацій в газеті не підпадають під дію цього Закону.
Але, на жаль, у нас панує правовий нігілізм.

Комусь дуже не подобаються публікації на сайті... biggrin

Гадаю , запитання "народу із світу" варто переадресувати редакції газети.

0
2 Victor   (29.05.2018 07:39)
«...на сайті вона з'являється з кількаденним запізненням».

На носі червень, а останній номер газети за початок лютого. Народ із світу запитує, у чому причина затримки публікацій.

0
1 Береза   (14.12.2011 17:23)
Добре, щоб редакція газети ще проділилась з інтернетсайтом хоч частиною бюджентної підтримки.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.