Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2011 » Грудень » 24 » Щира подяка меценатам за дитячу радість
24.12.2011 (04:19)

   Щира подяка меценатам за дитячу радість

Приємним сюрпризом для всіх учнів та колективу Яворівської ЗОШ І-ІІст. став прихід у школу Святого Миколая, якого спорядили з подарунками депутат обласної ради Богдан Піх, підприємці Людмила Фазан та Ганна Горбей, а також церковний комітет.

Щиросердечно - від імені батьків, учнів та педагогів -дякую цим добрим, безкорисливим людям за радість свята. Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров'я, радість від кожного прожитого з користю для людини дня.

З повагою директор Яворівської ЗОШ І-ІІст. Адам Горбей.

***

Радість свята відчули учні Буковинської ЗОШ І-ІІст., адже солодкий Святий Миколай не обминув і їх, прийшовши з подарунками і найкращими побажаннями. А спорядили Святого Миколая з солодкими пакунками депутат Львівської обласної ради Богдан Піх, підприємці Антоніна Комарницька і Михайло Чапаєв. За такий приємний, безкорисливий внесок від імені учнів, батьків і педагогів школи сердечно дякую цим добродійникам і бажаю їм міцного здоров'я, родинного тепла, Божої ласки. Нехай Ваші благородні справи й надалі примножують добро на Землі!

З повагою - директор школи Василь Комарницький.

***

Дирекція, батьківський комітет і учні Боринського НВК щиросердечно дякують за подарунки до Святого Миколая, про які подбав депутат районної ради Володимир Омелянович Лозюк.

Цій добропорядній і щирій людині вони бажають міцного здоров'я, довголіття, світлих і радісних днів, зігрітих людською любов'ю та Божою благодаттю.

***

Цьогоріч до учнів Матківської ЗОШ І-ІІст. завітав щедрий і багатий святий Миколай. А щедрим він був тому, що є на світі добрі люди, які вміють дарувати іншим щастя. Такими благодійниками для нашої малечі були: Богдан Піх - депутат Львівської обласної ради, Анатолій Дейнека - начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Олег Павко - Мохнатський сільський голова та місцевий підприємець В. Созанський.

Особливу подяку складаємо сільському голові Олегу Павку за організацію придбання подарунків.

Шановні меценати, щиро дякуємо Вам за те, що Ви подарували нашим дітям солодке свято. Нехай Господь віддячить Вам за добрі діла сторицею. Бажаємо Вам світлої Господньої радості, миру, здоров'я і благополуччя. Нехай защедрить Вас і Ваші родини Господь своїми щедрими і багатими милостями.

Батьківський комітет Матківської ЗОШ І-ІІст.

***

Дирекція та батьківський комітет Комарницької ЗОШ І-ІІст. висловлює щиру подяку за організацію подарунків учням до Святого Миколая, благородним, щирим, добрим людям, підприємцям Володимиру Євгеновичу Зубрицькому, Зеновії Іванівні Краківській, Михайлу Омеляновичу Красівському, Ігорю Мироновичу Леньові, Мирону Йосиповичу Матківському, Богдану Івановичу Зубрицькому, Марії Данилівні Комарницькій, Володимиру Васильовичу Яворському і бажають їм та їхнім родинам міцного здоров'я, у щасті та радості зустріти Новорічні та Різдвяні свята, Божої опіки у житті.

***

Дирекція та батьківський комітет Верхньогусиненської зОш І-ІІІ ст. сердечно дякують за 112 подарунків, які отримали до дня Святого Миколая всі учні школи, добродійникам - депутату Львівської обласної ради Богдану Піху, підприємцю Катерині Гусак, благодійному фонду Андрія Лопушанського, ТзОВ «Аквілоненерго», а також депутату районної ради Івану Дуді та сільському голові Івану Ільницькому, які допомогли в організації подарунків. Усім цим щирим та безкорисливим людям Господь воздасть сторицею за щедрість і добро, подаровані дитячим серцям.

***

Виконком Ільницької сільської ради висловлює щиру подяку підприємцям, які допомогли в отриманні подарунків на Святого Миколая дітям усіх шкіл на території сільської ради, а саме: Ігорю Тутіну, Анатолію Кречківському, Лідії Дудурич, Андрію Хухрі, Івану Усику, Михайлові Корчинсь-кому, Захару Галичу. і бажає благодійникам міцного здоров'я, добра, миру, злагоди, здійснення усіх задумів і сподівань, Божої опіки у житті.

***

Дирекція Явірської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлює теплі слова подяки підприємцям Любові Касюхнич, Наталії Юричко, Ользі Бігун, Зе-новії Яворській, Надії Сайкун, Валентині Старушкевич, Михайлу Романовичу, Марії Голдич, Федору Яворському, Івану Юсиповичу, Оксані Кузьмич, Катерині Гусак, Оксані Івануджак, а також сільському голові Дмитру Гошівському, без яких неможливо було би організувати для учнів школи таке очікуване і приємне свято - день Святого Миколая. Вони подбали, аби кожна дитина одержала подарунок. Тішилися солодощами і дошкільнята, які придбав для них наш земляк, депутат Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь.

Бажаємо усім нашим меценатам міцного здоров'я здійснення всіх задумів мрій і радісних Новорічних Різдвяних свят, щастя на довгі - довгі роки!

***

Батьківська громадськість, дирекція школи та учні висловлюють щиру вдячність організаторам проведення свята Святого Миколая у Нижньояблунській ЗОШ І-ІІ ст. Зокрема - депутату Львівської обласної ради Богдану Піху; - директору ДП «Боринське лісове господарство» Михайлу Ільницькому; - голові опікунської ради Тарасові Мальцю; - отцю Богдану та церковному комітетові; -підприємцям села Василю Стахніву; Віталію Пук-шину; Василю Купричу; Василю Рембішу, Юрію Купричу; голові сільської ради Василю Хорту.

Бажаємо всім щасливого Нового Року та веселих Різдвяних свят.

Газета "Бойківщина" №52,2011

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 17172 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.