П'ятниця, 16.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2012 » Січень » 6 » Святкова зустріч Товариства Турківщина у Львові
06.01.2012 (05:49)

   Святкова зустріч Товариства Турківщина у Львові

25 грудня 2011 р. відбулася традиційна щорічна зустріч членів товариства Турківщина у Львові. В розкішному залі ресторану львівського вокзалу зібралося близько сотні учасників. Товариство об'єднує вихідців з Турківського району , є своєрідним клубом земляків.

Голова товариства Богдан Йосип Гнатович тепло привітав всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим , побажав усім доброго здоровя , успіхів та розбудови товариства. Він наголосив , що в 2012 р виповнюється 10-та річниця від створення товариства , коротко розповів про його здобутки та перспективи.

Весь вечір вів невтомний тамада застілля, серце колективу, Курус Микола Семенович, (с. Розлуч )

Цікавим були ререспіви відомих колядок колективами різних сіл району. Колядували колективи сіл Ільник, В.Висоцьке, та Ярошович Іван Григорович с. Лосинець

Порадував всіх присутніх чарівний голос співака ,випускника консерваторії, Корнучака Миколи (с.Присліп). Він разом з дружиною виконав декілька класичних творів та привітав гарною колядкою.

З привітаннями виступили Яворський Володимир Миколайович, Дзюдзь Михайло Семенович , Беднарчик Любомира Степанівна, Бахур Іван Васильович, Черепанин Василь Іванович,Яворський Михайло Михайлович,Комарницький Ігор Михайлович та інші.

Виступили також запрошені на зустріч Василь Ланчак та Любомир Яворський. Зокрема , Василь Ланчак презентував інтернет-ресурс та повідомив про святковий благодійний розпродаж календарів , кошти від якого спрямовуються на вшанування памяті о.І.Федевича.

Любомир Яворський привітав присутніх та розповів про ефективний досвід меценатства в галузі освіти та його позитивні результати в школах району. Встановлені ним стипендії кращим учням стимулюють до поглиблення знань, самовдосконалення та здорової конкуренції. Він закликав всіх присутніх долучитися до благородної справи матеріальної підтримки обдарованих дітей .

Організували святковий стіл Кузьмин Людмила с. Верхнє Висоцьке і Курус Микола Семенович, за сприяння адміністрації Львівської залізниці.

Від усіх турківчан вітаємо славне товариство з Різдвом Христовим , бажаємо всім його членам Божої Благодаті та наснаги в їх благородній праці.


..
..
..
..

В.Ланчак

Фото Н.Писанчин

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 2687 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.