Вівторок, 20.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Довідка » 2012 » Лютий » 17 » Новинка ! "Корисні сервіси".
17.02.2012 (00:48)

   Новинка ! "Корисні сервіси".

Шановні , користувачі сайту !

Сьогодні для Вас відкриваємо нову сторінку сайту "Корисні сервіси". На цій сторінці ми надамо Вам можливість безпосередньо з нашого сайту скористатися багатьма сервісами інтернету. Сподіваємося , з Вашою допомогою ми будемо постійно додавати нові сервіси , які зможуть стати Вам у пригоді.

Для початку пропонуємо Вам спробувати сервіси "Пересилка файлів", "Скачування аудіо , відео та інших файлів" та "Відправка безкоштовних sms та mms"

Пересилка файлів

За допомогою сервісу пересилки великих файлів Ви можете без будь яких реєстрацій, авторизацій і т.і. пересилати своїм друзям та знайомим файли розміром до 2 Гб (відеофайли, аудіофайли, великі якісні фотографії та інші файли ,які неможливо переслати електронною поштою).

Скачування аудіо , відео та інших файлів.

Чи не виникало у Вас бажання скачати на свій комп'ютер відеофайли з відомих файлових архівів ? Але , на жаль , не всі ресурси надають змогу це зробити. Скориставшись сервісом , Ви зможете без будь яких програм та плагінів скачувати відеофайли на свій комп'ютер з різноманітних сайтів , призначених для зберігання та перегляду відеофайлів.

Використання сервісу робить скачування з інтернету простим і зручним. З нашою допомогою можна безкоштовно завантажити аудіо, відео та інші файли з різних сайтів і соціальних мереж: rapidshare.com, youtube.com, depositfiles.com, vkontakte.ru та інших.

Відправка безкоштовних sms та mms

Гадаю , назва сервісу говорить сама за себе. Скориставшись цим сервісом , Ви зможете безкоштовно надіслати sms та mms-повідомлення своїм близьким та знайомим. Повідомлення можна надіслати абонентам мереж більше 30 операторів різних країн.

Названі сервіси доступні через головне меню сайту за посиланням "Корисні сервіси"

Просимо Вас висловити своє ставлення до вже існуючих на сайті сервісів та запропонувати нові , які могли б стати в пригоді користувачам. Просимо також проголосувати в опитуванні з цього питання , та надіслати свої пропозиції скориставшись формою під блоком опитувань , на e-mail: turka@land.ru або в коментарях до цієї статті.

admin_Lan64

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Довідка | Переглядів: 1206 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.