П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2012 » Березень » 22 » Депутати міської Ради поставили питання про недовіру міському голові.
22.03.2012 (23:54)

   Депутати міської Ради поставили питання про недовіру міському голові.
Доповнено 16.03.12
Доповнено 14.03.12
Тепер Ви можете висловити свою думку шляхом голосування в цьому матеріалі

Сьогодні (12.03.12) ініціативна група депутатів Турківської міської Ради від різних політичних партій підписала протокол про включення до порядку денного чергової сесії міської ради питання про недовіру Турківському міському голові Касюхничу Юрію Ігоровичу.

Підписання протоколу відбулося в приміщенні міської ради. Присутніми при цьому були представники засобів масової інформації , яким був доведений зміст підписаного протоколу

Протокол підписали :


Ігор Хомик
Микола Федаш
Іван Куцик
Руслан Шиян
Зеновій Кузьо
Василь Хащівський
Ігор Рапецький
Іван Богайчик
Маргарита Гріщенко
Роман Мельник
Любомир Яворський
Степан Головчанський
13.03.12 протокол підписав:
Геннадій Когут
15.03.12 протокол підписав:
Тарас Кузьмак

Планова сесія міської Ради повинна відбутись 04 квітня 2012р.

Депутатами було висказано багато причин для висловлення недовіри , але останньою краплею , яка переповнила чашу терпіння став провал чергового (третього) тендеру по освоєнню коштів в сумі 3 млн 400 тис. грн на ремонт міських комунальних доріг.

Любомир Яворський
Депутат Турківської міської Ради


Доповнено 14.03.12

Сьогодні , 14.03.12 ZIK розмістив інформацію про події в Турківській міській раді

На сесії Турківської міськради розглянуть питання про недовіру меру

Учора ініціативна група депутатів, які представляли різні політичні партії, представлені в Турківській міській раді Львівської області, підписала протокол про внесення в порядок денний наступної сесії питання про недовіру міському голові Юрію Касюхничу.

Про це сьогодні, 14 березня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Протокол про недовіру меру Турки у приміщенні міської ради в присутності представників ЗМІ підписали дванадцять депутатів. Обранці висловили ряд серйозних претензій Юрію Касюхничу. Але останньою краплею, яка переповнила чашу їхнього терпіння, як заявляли підписанти протоколу, став провал чергового, третього, тендеру. Адже йшлося про освоєння 3 мільйонів 400 тисяч гривень, які були виділені на ремонт комунальних доріг міста.

Чергова сесія Турківської міської ради, за словами депутата Любомира Яворського, має відбутись 4 квітня 2012 р.

zik.ua

Ремонт вулиць Турки відкладається через тендери

Тричі Турківська міська рада Львівської області оголошувала тендер, чим хотіла визначити найращого виконавця ремонту вулиць в гірському районному центрі, які після зими стали ще гіршими, ніж були. Однак конкурси так і не відбулися.

Причина «буксування» традиційна: на участь у тендері не були подані заявки, хоча є організації, які б могли впоратися з ремонтом. До того ж ще торік НАК «Нафтогаз України» Турці саме на лагодження вулиць виділив 5 мільйонів гривень. Однак, освоювати їх може лише та спеціалізована організація, яка виграє конкурс, запропонувавши при цьому найкращі фінансові умови та гарантовану якість.

У мерії не впевнені, чи вдасться найближчим часом розірвати це бюрократичне коло. Адже на ремонт живі гроші ніби є, але котрий місяць вони не освоюються. За підрахунками фахівців, загальна сума інвестиційної допомоги вже знецінилася щонайменше на 30 відсотків.

zik.ua


Сьогодні 14.03.12 оприлюднено на сайті міської ради порядок денний засідання ХVІ-ї сесії :

П О Р Я Д О К     Д Е Н Н И Й
Засідання ХУІ-ї сесії УІ-го скликання Турківської міської ради від 04.04.2012р.


1. Клопотання служби у справах дітей
2. Про перенесення святкування Дня міста
3. Про перепоховання воїнів Радянської Армії
4. Про недовіру Турківському міському голові Касюхничу Ю.І.
5. СП «Торгова база»
6. ПАТ «Укртелеком»
7. Затвердження переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.
8. Про приміщення комунального майна по вул.Молодіжна,46/1 в м.Турка.
9. Розгляд заяв

***

Був також оприлюднений проект рішення міськоі ради по 4-му питанню порядку денного. Він , зокрема ,передбачає дострокове припинення повноважень міського голови , звільнення Касюхнича Юрія Ігоровича із посади Турківського міського голови та клопотання до Верховної Ради України про призначення позачергових виборів міського голови Турківської міської ради.

Турківська міська рада


Тепер Ви можете висловити свою думку шляхом голосування в цьому матеріалі
Голосування закрито 04.04.12 з результатами:
Так.Підтримую відставку мера179 голосів (80,3%)
Ні. Не підтримую відставку мера40 голосів (17,9%)
Не визначився4 голоса (1,8%)
Теги:  депутати, мер, дороги, недовіра

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 6606 | Додав: Admin | Теги: депутати, мер, дороги, недовіра | Рейтинг: 4.5/10
Всього коментарів: 841 2 3 4 »
-1
84 Іван   (24.03.2012 11:35)
То певно Любко хоче бути мером того й затіяв таку бучу

0
83 Victor   (22.03.2012 09:03)
"Ставку зроблено на Гріщенко".

В одному містечку жив собі чоловік. Спосіб життя його був досить праведний. Від ранку до вечора він трудився не покладаючи рук. Все, що вдавалося заробити, ділив на три частини: Одну залишав для прожиття своєї сім’ї, другу – віддавав на храм, а на третю частину заробленого купував харчі й кожен вечір годував місцевих жебраків. Продовжувалось це досить довго. За містом, в лісі, жив святий чоловік. Чуючи від місцевих жителів про життя цього трудяги, він ревно молив Бога, щоб Він, або послав багатство цьому чоловікові, або зробив його великим вельможею, оскільки той створить від своїх благ ще більшу милостиню, маючи таку жертовну вдачу.

Довго він молив Бога, а відповіді все не було. Але вода й камінь точить. Одного разу поїхав той чоловік до лісу по дрова й раптом знайшов скриню золота. Погрузив її на підводу, прикрив гілляччям і направився додому. Цього вечора жебраки залишились голодними. Чоловік потягнув скриню до міста, купив собі сан, фабрику, найняв робітників, став начальником. Багатство текло до рук, а він все більше й більше гнітив підданих. Почув про це святий угодник Божий і почав гірко плакати, що своїми молитвами-проханнями, та своєю недалекоглядністю погубив невинну душу.

В скорім часі хтось обмовив того чоловіка, попав від під суд і йому загрожувала смертна кара. Продавши все своє майно й відкупившись від смерті, бідним, знедоленим, обдертим він повернувся до свого містечка. Взявся за своє рукоділля, а вже на вечір жебраки їли й дякували Богу. Дякував Богу за спасіння душі й святий чоловік і більше ніколи не просив у молитвах того, чого не могли понести люди, не готові до такого служіння.

0
82 Гай Юлій Цезар   (21.03.2012 00:48)
Нема того дерева, щоб на ньому якась птиця не сиділа - нема того чоловіка, щоб хоч трошки не збрехав.

0
80 Гай Юлій Цезар   (20.03.2012 23:33)
Ставку зроблено на Гріщенко

1
78 бувший   (20.03.2012 16:59)
Я депутат минулого скликання і мені дуже чітко відомо як робили ми на сесіях – ти голосуєш за мене, за моїх близьких, знайомих, я тебе підтримую, але в майбутньому ти повинен підтримати мене, так і виходить. Ми депутати пов’язані між собою. Коли вибирали заступника я голосував за іншого кандидата але з приходом Касюхнича щось почалось змінюватись в міській раді. Пригадайте хоча б його роботу по складанні актів обстежень підтоплених будівель в 2008 році. І те що робите Ви Л. Яворський і Р. Мельник можна було передбачити, що він як Брич, вісім років, не буде робити те що йому наказували, підказували, брали собі та віддавали близьким.
А тепер підтверджу свої слова фактами: розкажіть як вам вами було віддано і кому?(торговій базі) територію біля універмагу де зараз стоїть пивна палатка, як віддано територію від автобусного вокзалу до будинку старої контори торгової бази, яку як потім вияснилось після прослуховування запису сесії по інтернету, Брич не підписав(чому?).
Похвались Любомир як планувалося віддати торговій базі територію з тротуаром і 10 метрів за будинком ресторану Бойківчанка.
Похвались Роман яку промову ти провів щоб узаконили підвал (вдумайтеся !) під ларьком з добудовою магазину Інденко М. і на тобі ми узаконили.
Ну що ж депутати а може ви робите відставку Касюхнича не тому що з Ваших слів нічого не робиться а у всіх є своя причина, наприклад ніяк Вам не вдається Касюхнича до своїх рук прибрати і наказувати йому робити те що потрібно вам, а попростому він дуже вам мішає…

0
79 Borys   (20.03.2012 21:35)
Дивує те що бувший депутат за термін свого депутатства нічого не навчився, думки депутатів про те, що за союзу земля була надана особам в користування і являлася соціалістичною власністю і тепер вони можуть на свій розсуд вилучати, торгувати, перерозподіляти.
Вважаю що варто почитати
«Про практику застосування судами земельного законодавства
при розгляді цивільних справ» www.scourt.gov.ua
Там є вказано на багато спірних взаємовідносин, а саме:
-пункт 8 в якому вказано що без згоди користувача вилучення проводиться в судовому порядку а не забаганками бувшого депутата та голови міської ради. Також вказано що
- громадяни та юридичні особи зберігають право на земельні ділянки (пункт 7 розділу Х “Перехідні положення” ЗК), одержані ними до 1 січня 2002 р. у власність, у тимчасове користування або на умовах оренди в розмірах, що були раніше передбачені чинним законодавством;

-згідно з положеннями статті 119 ЗК передача громадянину у власність або в користування земельної ділянки, якою він добросовісно, відкрито і безперервно користується протягом 15 років за відсутності документів про право на цю земельну ділянку, здійснюється у порядку, встановленому ЗК. Зворотної дії в часі ця норма не має;

0
81 Любомир   (20.03.2012 23:48)
Будь-якому депутату, навіть бувшому, личить мати імя і прізвище.Те що ви депутат бувший явище закономірне.Ви дуже добре розказали як ви особисто працювали минулого скликання.Турківчани люди розумні і у випадку з вами розібрались хто є хто.Хоча з огляду того що ви наплели у мене виникає сумнів що до вашого депутатства.Судіть самі:якщо два депутати вісім років керують дурним (хай мені Геннадій Кирилович вибачить)Бричом,розкрадають місто,приймають незаконні рішення виходить що всі решта депутати двох скликань в тому числі і ви були простими баранами.Хто тверезомислячий в цей абсурд повірить?
Тепер дещо по так званих фактах.Територія паред універмагом, де стоїть пивна палатка, ніколи ніким і ніякій торговій базі не надавалася. Дана земля ще за раянської влади була виділена Турківській райспоживспілці для будівництва і обслуговування універмагу.І ніякими депутатами,з того часу,ні міськими ні обласними не могла нікому надаватись.І станом на сьогоднішній день ця земля є власністю Турківської РСС згідно державного акту виготовленого у відповідності до чинного законодавства.Те що ви не знаєте таких елементарних речей свідчить що ви просто невіглас в земельних питаннях та ще й брехун.
Решту написаний вами абсурд навіть коментувати не хочу,шкода часу.
Одночасно хочу вам нагадати що аудіозапис сесій проводиться мною відкрито і публікується в інтернеті за рішенням переважної більшості депутатів які не бояться висловлюватись відкрито і не ховаються перед своїми виборцями під анонімними прізвищами.Маєте також знати,якщо слухаєте сесії.
що запис почав проводитись після того як було виявлено що голова видає " на гора"і підписує рішення яких депутати не приймали.Іншими словами підробляє документи.

0
77 KRAYANYN   (19.03.2012 22:53)
Вам смішно? Не злорадствуйте. Людина у високому кабінеті мучиться, відновлюючи водонапірну систему, яка не працювала 15-20 років

1
76 Admin   (19.03.2012 21:54)


Автор : Микола Лило

0
74 Мирослава   (19.03.2012 16:28)
Я плачу 5 доларів за м. кв., а в міській раді чомусь можна взяти за 10 грн. м.кв

0
75 Nekrady   (19.03.2012 18:17)
Ви пані не депутат, тому платите більше

5
73 genakogut   (18.03.2012 17:57)
"Благодійністью може займатися людина, яка має назвичайно великі доходи, а це означає, що в цьому бізнесі під книгарнею щось не чисто. Чернянський, Биїк. Кріль, Сіданич, Лемець ітп. чомусь благодійництвом не займаються.
Права рука дає, а ліва не знає!
А Когут напевно має процент від продажу шкільної літератури за підтримку."

Благодійністю займається той, хто має шляхетну душу. Масштаби благодійності залежать від величини доходів. Ціни у книгарні у Любомира не вищі ніж у Львові чи Самборі, але людям не приходиться тратитися на дорогу у ці міста. Якщо би книжковий бізнес приносив надприбутки, то ми би мали їх у Турці добрий десяток.
Чому у вас такі чорні думки. Не знаю хто ви є, але мені вас шкода. Стільки злоби у душі. Голосуйте за кого хочете, це ваше право.
Мої відсотки, Цезарю, це радість дітей, які отримують такі стипендії і гордість за те, що в Україні не перевелися меценати. Я вже писав, що не тільки Любомир займається благодійництвом
Биїк допоміг фінансово нашій школі при будівництві статуї "Божої Матері" і оплатив половину вартості книжки дитячої поезії учнів Турківського НВК "Краплинки щастя", яка вийшла у видавництві "Сполом" у Львові. Батьківський клуб "Меценат", який створений при Турківському НВК і в який входить багато батьків - підприємців виплачує свою стипендію дітям, дає солодкі подарунки кращим класам, допомагає реалізовувати багато проектів. Це мої відсотки. Поговоріть із батьками дітей, які навчаються у нас і вони вам розкажуть про всі мої відсотки, бо я їх маю не тільки у Любомира.

3
72 Цезарю   (18.03.2012 17:50)
Цезарю, шукай свого Брута, дружня тобі порада

P.S. Скоро Цезар заявить, що під книгарнею приховується наркотрафік. Або може і якийсь бордель (десь у підвалі). Звертайся, друже Цезарю, мабуть, в відповідні структури, якщо щось нечисто. Хоча скоріш за все в тебе в голові не чисто, і ти сам знаєш куди з цією проблемою треба звертатись.

4
71 Справедливий   (18.03.2012 17:22)
Цезарю :
Ви глибоко помиляєтеся. Читайте закон України.
Керівним органом в місті є міська рада (колективний виборний орган). Мер зобовязаний виконувати рішення які приймаються не "купкою" депутатів ( як Ви зневажливо виразилися) , а депутатською більшістю. І саме міська рада по суті і по Закону керує мером. Мер - посада виборна і підконтрольна . Це не є місцевий царьок , як Ви ,напевно, думаєте або хочете щоб так було.
Стосовно Ваших пропозицій щодо збільшення книгарень в районі , то можна тільки аплодувати. Знайдіть людей , які захотіли б займатися цим бізнесом і буде Вам щастя.
Ще колись давно Брич бився над тим щоб відкрити бодай одну книгарню .
Книгарня відкрита , а Вам все не йметься. Вибачте , але логіки у Ваших викладках не прослідковується. Ваші роздуми стосовно благодійності - повна маячня.
Наостанок хочу висловити свою думку про те , що всі наші бізнесмени - далеко не ангели і основне своє завдання (отримання прибутку ) кожен з них здійснює доступним йому способом. Інша справа - з ким він цими прибутками ділиться.
Стосовно книготоргівлі (почитайте в пресі та в інтернеті)- цей бізнес в Україні , на жаль , зараз переживає глибоку кризу і є не завжди прибутковим. Люди які ним займаються - або сподвижники , або заручники цього ж бізнесу ,або і те і друге. Значно прибутковіше торгувати продуктами, коврами, одягом, побутовими приладами і ін.

-3
70 Гай Юлій Цезар   (18.03.2012 16:10)
Все зрозуміло.А я тепер тільки за Касюхнича! Бо купка депутатів бізнесменів захотіла керувати мером. Юрку не бійся, іди до людей, спокійно будеш обраний на другий термін, бо проблема виявляється не в дорогах, а в земельних ділянках, комунальному майні міської ради. Виявляється міські депутати скупили пів міста і це називається благородно і шляхетно. Повірте зарабляти на дітях (школярах) і потім сильно гоноруватися, що ти їм допомагаєш - звичайне лицемірство.Скільки прибутку із усього району батьки вчителів занесли до цієї славнозвісної книгарні - думаю мільйони. Районна влада не створила жодного подібного магазину. За це їм ганьба. Створіть ще 5 таких магазинів у Турці і побачите, що хтось благодійником вже не буде. Благодійністью може займатися людина, яка має назвичайно великі доходи, а це означає, що в цьому бізнесі під книгарнею щось не чисто. Чернянський, Биїк. Кріль, Сіданич, Лемець ітп. чомусь благодійництвом не займаються.
Права рука дає, а ліва не знає!
А Когут напевно має процент від продажу шкільної літератури за підтримку.

5
69 genakogut   (18.03.2012 11:24)
Анонімникам:Відвертому, Nekrady і АльПачіно.Судячи з ваших коментарів, ви достатньо освідомлені про голову міста і депутатів. Може добавите коментар про бізнес мера - чи всі люди зареєстровані на роботі у ресторані, чи можна за зарплату відкрити і вести такий бізнес. Як із приватизацією.
І ще кілька слів про Любомира Яворського і колектив книгарні "Під гербом Сас". Вже третій рік з ініціативи Любомира і його колективу виплачується щомісячна стипендія кращому учню школи серед учнів 7 - 11 класів у розмірі 120 грн. В цей проект вони включили 5 шкіл-
Турківську №1, Турківський НВК і три сільські школи. Коли учні нашого НВК стали переможцями обласного турніру "Юний географ" і захищали честь міста і області у Полтаві, Любомир і колектив книгарні із своєї ініціативи нагородили команду (5 дівчат) цінними подарунками - насправді цінними. Це з їх ініціативи і на їх гроші цього року введена ще одна благочинна акція - всі учні, які стали переможцями і призерами обласних олімпіад (8 учнів) отримали абонементи, які дають дітям можливість кожного місяця (березень - грудень) отримувати у книгарні безкоштовну знижку у 50 гривнів щомісяця. Коштами Любомира і його колективу неодноразово спонсорувалися поїздки наших тенісистів на змагання. Я вже не кажу про фінансову підтримку школи №1 і одноразові проекти, які вони підтримали. Я не ідеалізую Любомира, але ті що анонімно очорнюють напевне цього не знали.
Не тільки Любомир займається благочинністю. Але очорнюють найбільше його, тому і пишу про нього. У нас є багато бізнесменів, які мають більші прибутки,більше приватизували, менше декларують, менше займаються благочинністю, але вони не попадають у поле зору критики, бо вони "мудрі", їх все влаштовує, вони вміють з усіма домовитися і не висловлюють ніякого незадоволення. Любомир займає активну життєву позицію, насправді має шляхетну натуру і цим дратує багатьох. Навчіться бачити ще й хороше у людях. Можливо і про авторів анонімок можна було би сказати багато хорошого, али вони позбавили нас такої можливості.
Взагалі звертаюся до всіх із пропозицією - вийти із підпілля, відкрито назвати себе, включитися у конструктивний і чесний діалог і почати очищення із себе.

0
68 Victor   (18.03.2012 09:49)
"…Залишок дарованих грошей достатній для того, щоб на місці запущеного парку розбити шикарний ландшафний парк і дати йому неоднозначне ім’я: "ПАРК БОЙКА"…"

Можна й так. А це що за аеродром між ратушею й Рестораном? Доки це одоробло буде стояти в центрі? Зобов’язати вести будову, або обкласти податками. Попало би на «жебрака», відразу б відібрали.

Не маю бажання перебирати білизну, нам всім точно чогось бракує, а хочу продовжити свій коментар. Чи не здається вам, панове депутати, що Турка, практично, перетворилася на дрімуче село? Тут майже відсутня міська інфраструктура. Давайте звернемо увагу на самий вид міста. Маємо історичну частину й новітню. Хто розпорядився віддати землю під забудову особняків, котра могла б бути використана під забудову висотних, багатоквартирних будинків? Що, вже розбудовувати місто немає потреби, чи ми думаємо ліпити ці будинки на схилах?

Тепер щодо історичної частини, котра складає центр міста. У нас є архітектор, який би міг визначитися з архітектурним стилем нашого міста й вписати в його вигляд новозбудовані магазинчики, корчми й т.д.? Весь цей «вертеп», котрим покрили вільні площі, нагадує задрипаний колгосп, ім. «Двадцять літ без хліба». Це що, село, де ґазда може собі наліпити на своїй земельній ділянці всяких сарайчиків. Всі ці будови, не що інше, як невігластво й хамство по відношенню до естетичного вигляду міста.

Тепер щодо міських доріг. Давайте повернемось в давнину. Хто займався дорогами, мостами, водоканалами і т.д.? Радою міста ці обов’язки були покладені на багатих людей, так званих підприємців, цеховиків, купців. Кожен мав свою відповідальну ділянку і за її якісний та естетичний вигляд ніс відповідальність, тобто вкладав туди частину своїх прибутків. Жебраки цього зробити, звісно, не могли. Пропозиція: зобов’язати місцеву жидовню ремонтувати дороги за свої кошти. За кошти, котрі «впали з неба», розвивати інфраструктуру. Ні один місцевий жид-патріот за всю історію сьогоднішньої Держави не вклав гроші в розвиток духовності (я не маю на увазі церковну тацу й попівську кишеню, де злодії таким чином намагаються відкупитися від пекла золотінням храмових куполів і примноженням попівських садиб), а то у нас був би і будинок культури й театр, й кінотеатр і т.п. На жаль, це не їхнього розсудку справи. Ігорні доми, корчми, таємні борделі й т.д., ось область «духовності» цих людей. В місці діють підпільні цехи по виготовленню алкогольного трунку, всі про це знають, всі туди ходять. Питання: Закон про самогоноваріння відмінили? Якщо відмінили – вибачаюсь, а коли ні, то що роблять стражі правопорядку, за що дістають зарплату?

Проблем багато, всіх і не перерахуєш, та всі вони зводяться до однієї проблеми – безбожництва.

Без Бога нация – толпа,
Объединенная пороком,
Или слепа, или глупа,
Иль что еще страшней – жестока.
И пусть на трон взойдет любой,
Глаголющий высоким слогом.
Толпа останется толпой,
Пока не обратится к Богу!

Ієромонах Роман

0
67 Пух   (18.03.2012 03:17)
Гидлярі хочуть вигнати гиндляра

0
62 Міха   (17.03.2012 23:06)
Любомиру:
Це напевно до цього комента ?
http://turka.at.ua/news/2012-03-08-649#ent1914

0
63 Любомир   (17.03.2012 23:19)
Вибачте помилився.Цей коментар до матеріалу:А ями й нині там

1
60 Любомир   (17.03.2012 23:01)
Приємно вражений, що моя скромна персона викликала такий ажіотаж у купки прикормлених анонімів. Шкодую, що за плямами на моєму одязі Ви забули побачити через дірку в штанях мою білизну. Ото би вже наситились! Той шквал бруду ,який виливаєте , мене особисто потішає. Дзявкаєте із-за ширми , значить боїтесь. Молодці! продовжуйте в тому ж дусі і тремтіть. У Вас бо кишка тоненька сказати Іду на ВИ! Хоча , скоріш за все , ви цього вислову в школі не вчили.

1
57 Відвертий   (17.03.2012 22:10)
Будівлю ратуші хотіли відремонтувати-депутати(такі як Яворський, мельник, Кузьмак, Хомик і тд.) не дали.....дивимось тепер на страшне невідремонтоване роками лице міста.....Про Яворського і Мельника все ясно.....гроші теперішній мер їм обрізав, приватизувати як Брич нічого не дає от вони йому і імпічмент хочуть влаштувати.......Тепер про всяких Куциків і Хомиків:Куцик незаконно встановив кіоск біля поліклінікі і відмовляється платити за оренду, мер це питання підняв категорично, вплоть до знесення....звісно він і Куцика не влаштовує....Тепер про Хомика: те що в нього бордель без документів і сплати податків це ясно.....йому ще і землі бракує.....і захотілось прихопити трошки.....а тут знов мер недав......бо не законно....Хомик в політику патріот і недовіру меру.....
Про Рапецького все і так ясно........гроші в пожарній збирав, трошки попиває робити нема що, на виборах не пройшов жаба і партія давить......Про решту нема і що говорити бо мер кожного якоюсь мірою незадовільнив бізнес інтереси....і не патріоти вони зовсім а бізнесмени.......і їм потрібні тільки гроші які їм на даний момент обірвались.....

3
58 yavorsky90   (17.03.2012 22:54)
Турківчани! Пропоную ігнорувати під час дискусії таких учасників як ВІДВЕРТИЙ, NEKRADY і АЛЬПАЧІНО. Половина їх дописів - це неправда,а інша половина - це неправильні висновки з фактів. Голосування щодо недовіри меру говорить само про себе! 92% опитаних підтримують ініціативу! Про що ще може бути мова? А аноніми, мета яких голословити, хай ідуть на інші сайти.

2
59 KRAYANYN   (17.03.2012 22:54)
ВідвертомуА тепер так само відверто розкажіть про себе. Можна тільки хороше. Слабо?!! Чи немає про що розповісти?

1
65 Kutsyk   (18.03.2012 01:49)
Я здогадуюся, хто пише про мене такі нісенітниці. Мені не потрібно платити оренду, бо я викупив землю під магазином. До купівлі землі, я чесно сплачував оренду, хоча міг і не платити, так як дехто. У мене по сьогоднішній день зберігаються всі квитанції за тих 6 років, відколи мені законно надали землю під встановлення магазину. Касюхнича тоді ще і близько не було в міській раді. Так що я з Касюхничом ніколи нічого не мав. Я перечитав на всіх підписантів компромати. Я про всіх не знаю, але за декого можу сказати правду. Наприклад, Грищенко Маргарита ніякої квартири у Львові не купила, тим більше вона на маслозаводі ні одної цеглини не продала, оскільки на той час вона не мала до цього ніякого відношення.

-1
56 Nekrady   (17.03.2012 20:31)
Всі знають хто такі Мельник і Яворський. У місті я особисто не памятаю ні одного аукціону з продажу комунальних приміщень а оскільки в приміщеннях під податковою ніхто з них не орендував і не проводив там підпр діяльність, як вони їх получили - тільки втихаря вкрали. А що такого корисного Шляхтич Виліз на Пікуй, видав календарик, працевлаштував 2-3 людей і ховається на єдиному податку. В мельника 6 підприємців оформлено замість працівників. От такі Герої.

1
66 Borys   (18.03.2012 01:55)
Торгові приміщення під податковою не були міською власністю і міська влада не могла їх продавати, там була приватизована квартира п. Заплатинського та кафе "Молодіжне" райспоживспілки. Якщо у Вас є важливі докази тихої крадіжки то для чого тут анонімно тріпатися, дайте інформацію на "ZIK" в програму "Хто тут живе".

0
53 АльПачіно   (17.03.2012 19:36)
Підписанти протоколу.
Перш за все, щоб висловити недовіру голові, починайте із себе. Ви попадаєте під вплив двох сірих кардиналів Яворського Любомира та Мельника Романа. 8 років вони керували Бричом, роззібрали все що могли в місті за для свого бізнесу. Заради своєї вигоди вони переступають всі межі людської та християнської моралі. Депутатський корпус міської ради не обновлюється останніх 15 років. Всім бідам і негараздам з міським господарством завдячуємо нашим депутатам. Всі питання, що стосуються міста вирішують депутати лише в свою та в користь своїх родин. Вони рахуюють себе елітою міста , а насправді - рядові спекулянти і невігласи, бариги:
Л.Яворський - 3 магазини в центрі міста (оренда 10 грн за кв.м.);
Р.Мельник - 6 магазинів у приватній власності;
І.Хомик - колишній прапорщик відкрив в себе вдома бордель (баня);
І.Куцик - побудував магазин на території поліклініки;
І.Рапецький - хабарник (такса 300 грн. за підпис Акта в пожежній часині);
В.Хащівський - працівник санстанції за заробітню плату 1800грн. купив машин, квартиру і побудував 2 поверховий будинок;
М.Гріщенко - продала масло завод і у Львові купила квартиру.
І все це наші горе депутати, які шукають правди. А де її взяти , якщо вони її самі загубили.
Треба зробити висновок, що таким депутатам треба подавати у відставку разом з головою.ПЕРЕВИБОРИ!!!

Зауваження !!! (без попередження )
Читайте Правила... deal http://turka.at.ua/news/2011-07-19-504
Дайте аргументи , докази і т.і. по конкретних пунктах .

0
61 yavorsky90   (17.03.2012 23:04)
Аноніми, ви хоча б між собою розберіться, яку неправду писати. Один (той що дуже ВІДВЕРТИЙ) пише, що все приватизовно, другий (той що АЛЬПАЧІНО) пише, що все в оренді. Чесне слово, я вже геть заплутався де правда. Зберіться якось разом, обдумайте всі брехні ваші і тоді вже пишіть на сайт. Бо всі ваші дописи настільки видумані і смішні, що скоро з вами ніхто з серйозних учасників сайту не буде спілкуватися.

1
64 KRAYANYN   (18.03.2012 00:12)
Якщо Ви знаєте про ці всі злочини і не заявляєте в правоохоронні органи, то Ви автоматично стаєте співучасником цих злочинів. Ой, даруйте, анонімки ж там не розглядають.

1-20 21-40 41-60 61-61
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.