Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2012 » Квітень » 29 » Давайте збудуємо фонтан !
29.04.2012 (15:53)

   Давайте збудуємо фонтан !

Зважаючи на те , що серед членів турківської громади не вщухають спекуляції та плітки навколо облаштування площі Ринок в центрі міста, ініціативна група мешканців Турки висунула ідею такого облаштування.

Якщо буде виконано рішення міської ради та могили воїнів Радянської Армії будуть перепоховані на міському кладовищі , пропонується на цьому місці встановити фонтан. На давніх світлинах нашого міста в декількох місцях площі Ринок були діючі фонтани.

Ініціативна група звертається до громади з проханням висловитися з цього приводу. Всі бажаючі фінансово долучитися до цієї справи можуть зголоситися на цьому сайті доступним способом ( в формі коментарів, в формі звязку ,яка розміщена нижче ,або алектронною поштою на адресу сайту).

Прізвища тих , хто хоче профінансувати цей проект будуть публікуватися в цьому матеріалі. Після того ,як буде ,таким чином, створена база даних про доброчинців , які хочуть долучитися до проекту, буде створена робоча група. Робоча група виконає розрахунок кошторису ,проведе збір коштів (оприлюднить рахунки та ін. способи передачі коштів) , та візьме на себе всі узгодження , придбання і монтаж обладнання фонтану.

Першими зголосилися долучитися до цього проекту:
Руслан Шиян ,м.Турка -5000 грн
Євген Яворський, м.Турка- 5000 грн


Форма зв'язку з групою
E-mail відправника:
Ваше прізвище та ім'я:
Вкажіть суму, яку Ви готові вкласти в проект , місце проживання, Ваші контакти:


Ініціативна група мешканців

Теги:  перепоховання

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1483 | Додав: Admin | Теги: перепоховання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 36
0
33 Jaworski   (09.05.2012 15:48)
Вітаю! У нас з'явився ще один троль (а може це той самий?). Щоб не розповсюджувати флуд або особисті образи, просто ігноруйте його малообґрунтовані критичні коментарі.

0
35 Pora(I_Porokh)   (09.05.2012 17:17)
Дуже легко списати все на "trolling"!Але куди вам,в вашому то віці!Ви мабудь ніколи не прибирали біля цього памятника,не несли біля нього вахту...

0
36 KRAYANYN   (09.05.2012 22:31)
Мій вік підходить під описані Вами події. Бажаючи захистити свої дитячо-юнацькі спогади Ви хочете вплинути на закономірний розвиток історії. Кладовище посеред міста завжди було негативним явищем, асоціативним з смертю. Ви бажаєте позитивного настрою Турківчанам?

2
30 Roman   (08.05.2012 22:34)
Спробую ще раз популярно пояснити ситуацію з перепохованням. Кошти на перепоховання будуть залучені у спонсорів. В бюджеті не передбачено жодної копійки на цю, так звану, акцію. Коли будують храм, то ніхто не каже , що давайте зробим щось інше, бо в Турці вже є 5 храмів. Кожна людина має право пожертвувати гроші туди, куди вважає за потрібне. Це по-перше. По-друге. У Львові є комунальне підприємство "ВОЛЯ", яке зробило вже не одне перепоховання. Вони виготовляють всі документи і дозволи згідно закону. І гроші на виконання робіт вони мають. Ніхто в ночі тишком-нишком памятник та могили переносити не буде, так як це робили "брати" комуністи. Я вже про це писав. І не факт що це відбудеться скоро. Коли суспільство дійде згоди, тоді і перепоховають. Україну будували не одне десятиліття, але акт про незалежність ніхто не скасовує, хоча багатьом наша незалежність, як кістка в горлі.

-1
31 Pora(I_Porokh)   (09.05.2012 13:51)
Пане народний обранець,для чого ж тоді приймаєте ви такі рішення,коли у вас не їх виконання і цента немає?Це рішення не можна даже популістським назвати...
Якщо ви так сильно за місто і громаду вболіваєте,так збирали би ліпше пожертвування на інші,більш потрібніші і невідкладніші соціальні заходи,а не займалися політиканством!
Всі ваші потуги проводити начебтий діалог,похожі не на що інше,як захист чиїхсь інтересів?!Так скажіть громаді,вкінці кінців всю правду,а не кривіть душою...

0
32 Pora(I_Porokh)   (09.05.2012 14:04)
P.S.Але вихід є.Він прямо напрощується...зберіть,як там у вас називають,позачергове засідання,не дочікуйтеся рішення суду,і відменіть вашу "операцію".Переступіть через себе!Прийміть щось дійсно важливе!Щоб громада побачила,що депутати не є байдужі до її соцільного,економічного або культурного положення!

0
29 Цезар   (08.05.2012 15:55)
Pora, схоже у вас ССЯКЛИ аргументи. Ніяк не зрозумію вашу позицію. Що ви хочете донести вашими коментарями? Напишіть, будь ласка, вашу позицію конкретно.

0
34 Pora(I_Porokh)   (09.05.2012 17:08)
А позиція дужу проста:див.31;32

0
23 Roman   (07.05.2012 20:24)
Pora я читаю ваше псевдо українською воно підкреслює рівень інтелекту.

-1
25 Pora(I_Porokh)   (08.05.2012 00:01)
Коли у деякого сорту людей ссякають аргументи,то вони нічого другого не находить,як перейти на образи!Причини можуть бути різні:від слабих нервів і аж до "нарцисизму"...Але при любих обставинах людина повинна залишатися людиною,що вашому випадку не скажеш...

4
18 Roman   (06.05.2012 18:28)
Шановні городяни, які вболівають за долю рідного краю. Хочу вас проінформувати про права і обов,язки депутата міської ради. Депутати міської ради - це не виконавча і не законодавча гілка влади, вони не пишуть закони, а в межах своїх повноважень виконують свої обов,язки за законами, які пишуть у Верховній Раді та Кабінету міністрів. Депутати міської ради є дорадчим органом, вони вивчають проблеми на своєму окрузі та в місті, доносять їх до міської ради і на виконкомі чи сесії обговорюють їх, вишукують можливості та кошти в бюджеті, вносять ропозиції по вирішенню даних проблем і ставлять завдання міській раді на виконання. В 2011 році було багато напрацювань, винесено рішень, але міський голова 90% успішно проігнорував.
На рахунок спорудження фонтану. Це не догма, пропонуйте щось інше. Гроші на цей, чи інший проект в міському бюджеті не передбачено. Гроші будуть залучати спонсорські. Як правило такі проекти реалізують всім ненависті буржуї-підприємці, в тому числі з депутатського корпусу.
На рахунок дороги. 10 травня 2012 року відбудеться черговий 4 тендер капітального ремонту. Можете бути спокійними! Турківські дорожні відділи не мають засобів та техніки для таких робіт. Можливо будуть виконувати якісь субпідрядні роботи. За попередні провалені 3 тендери і не виконання вище наведених завдань вносились на розгляд сесії міської ради рішення про недовіру міському голові, не вистачило 1 голосу, щоб поміняти гоову міської ради. Тепер терпіть. До речі, на ремонт дороги НАК нафтогаз України виділив у 2011 році 5 млн. гривень м. Турці і м. Сколе, за умови їх освоєння, дали б ще 10 млн. Сколе вже освоює 15 млн., а міський голова не дає ради використати 3,8 млн. Висновок напрошується сам. В Сколівського міського голови апетит менший, бо не працював директором лісгоспу.
На рахунок водопроводу і каналізації. На такий проект потрібно не 1 млн. гривень. А їх треба вибивати як у Львові, так і в Києві, а наш міський голова дальше порогу свого розкішного кабінету не виходить. Коли був головою держадміністрації Чернянський велась реальна підготовча робота до масштабних робіт в цьому напрямку і якщо було б все зроблено, то з державного бюджету виділяли 50 млн. гривень. Але коли Чернянського зняли - всі заспокоїлись. Вже нікому нічого не треба. Солдати сплять. Служба йде. Кантора пише.
На рахунок торгівлі в нічний час спиртними напоями. Рішення міської ради про обмеження торгівлі спиртними напоями з 22:00 по 09:00 год. і про роботу барів і ресторанів після 23:00 год. ніхто не відміняв. А коли ви бачите що в барах наливають неповнолітнім - телефонуйте на номер 102, а потім зверніться в міліцію із заявою, щоб дали вам відповідь про вжиті заходи. Коли на одній із сесій міської ради дільничому міліціонеру Яворському задали питання, коли припинить своє існування одна з багатьох точок по продажу самогону по вул. Міцькевича біля редакції в громадянина Баранишина, була відповідь, що "Я немаю права цим займатись".
На рахунок патрульно-постової служби. Міська рада зверталась по даному питанні в райвідділ міліції, отримала відповідь, що в штаті не передбачено патрульних по місту. Якщо хочете патрульно-постову службу - платіть з міського бюджету 400-500 тис. гривень на рік, яких в бюджеті немає. А міліція буде на гроші платників податків валяти дурня. А вихованням своїх дітей, яким по нічних точках наливають спиртне, в першу чергу повинні займатись їхні батьки, а не депутати і міліція.

-2
19 Pora(I_Porokh)   (07.05.2012 14:07)
Оце дійсний "обранець"народний!Прямо як з кулемету фрази шпарить:моя хата з краю,я нічого не знаю!Пямо "ушат"інформаціїї вилив,а про основне ні слова!Тільки про фонтан і думає!Мабудь забув,що таке міська рада.?!Рада є законодавчим органом!Так то що міські,районні,областні чи "верховні" пани постановили-є законом на своєму "поверсі"!
Замість Ваших тут "політичної абракадабри",зібралися і відмінили б ваш "міський закон"про переховання,і відвели б кошти на щось людське!

0
20 yavorsky90   (07.05.2012 17:07)
Pora, ви дійсно настійльки некомпетентні, чи просто пишете аби що? Вам же сказали, на які кошти планують робити. Плюс розрізняйте законодавчу (міська рада) і виконавчу (мер) гілки влади: не все що, приймається депутатами, виконується. І проблемою в цьому є мер, про це вже сотні коментарів на сайті були. Мер не виконує того, що на нього покладено, виніть його. Ось де проблема. Депутати займатися виконанням господарських питань не зобов'язані (крім якщо вони не в комісіях).

0
24 Pora(I_Porokh)   (07.05.2012 23:43)
А для чого принімати рішення,які свідомо не будуть виконані?!
Так не приймайте тих рішень,щоб потім в стрілки не розкидувати!Чи ви спеціально вибрали такого Мера,щоб потім знову бути вибраними?!Пункт

0
26 yavorsky90   (08.05.2012 00:07)
Шановний, я не депутат, і не звертайтесь до мене як до депутата :-). І не депутати вибирали мера, а місто. І вже мабуть такого більше не вибере. Я нещодавно проїхався дорогами Турки і жахнувся. Та що тут говорити, послухайте хоча б кілька засідань міськради і самі все зрозумієте. І поясніть, будь ласка, що значить "розкидувати в стрілки"? То якийсь сучасний сленг?

0
22 KRAYANYN   (07.05.2012 18:07)
Pora, ніяк не можу зрозуміти Вашої поведінки. Ви дійсно не знаєте, що в Україні органи місцевого самоврядування можуть приймати тільки рішення, на підставі законів прийнятих Верховною Радою? Можете й не знати, бо живете далеко. Але чому у Вас таке негативне бачення будь-якої події чи коментаря? Невже в Німеччині таке погане і важке життя, що змушує людину захлинатися від власного негативу? З радістю чекаємо на Вас в Турці! Переконаєтеся, що і тут є розумні люди, які орієнтуються в місцевій ситуації і знають, що робити з цвинтарем посеред міста.
Стосовно народного обранця. Який з перелічених ним фактів не відповідає дійсності? Депутат міської ради озвучив майже всі основні проблеми і причини їх не вирішення. Раз він в курсі справи, значить робота триває. Як ефективно? Це вже залежить від кількості обранців готових працювати в інтересах громади, а не для власної кишені. Ви закидаєте депутату, що про основне ні слова. Скажіть, що ви рахуєте основним, думаю отримаєте обгрунтовану відповідь, бо бачу з коментаря п.Романа, що людина готова до відкритого діалогу.

0
27 Pora(I_Porokh)   (08.05.2012 00:18)
Основне питання це "переховальна операція" за рішенням Міської ради ,а не якийсь там "фонтан"!Хай покажуть громаді звідки найшли грошей і скільки?А якщо це бюджетні гроші,то хай спитають у громади,куди їх ліпше потратити!Не думаю що в цьому випадку вона останеться байдужим!

0
28 KRAYANYN   (08.05.2012 09:58)
Це фінансове питання обговорювалося на сесіях міської ради. На скільки я зрозумів, питання до кінця ще не вирішено. Наважуся дати Вам пораду на майбутнє. Будьте ласкаві, спочатку обов’язково опрацьовуйте всю інформацію по даному питанню, яку можна почерпнути з аудіозвітів, статей та коментарів, і тоді багато запитань відпадуть самі собою. Висновки зроблені з уривків поданої інформації виглядають по меньшій мірі смішно. А декого навіть дратують. Ось і пожартувала людина з Вашого псевдо. Надіюся, Ви не сприйняли жарт як образу? У будь-якому випадку дякуємо Вам за активність, якої так не вистачає нам, турківчанам.

0
17 Victor   (04.05.2012 21:04)
«Мабуть більшість дописувачів висловили свое бачення по даній темі. Кожен старався показати який він добрий аналітик, який гострий розум, закликав до совісті честі християнськоі моралі, взивав до Небес… Якщо буде там щось зроблено то на користь всій громаді міста… Мешканці Турки можуть бути спокійними…»

П.Романе, дійсно, кожен висловив своє бачення, але не через старання показати гостроту свого розуму. Гостроту розуму показують не тут, тут показують чистоту розуму. До Небес немає змісту взивати, якщо Небо відсутнє в серці. Спершу його тут, в собі потрібно відтворити, але такими діями воно явно не відтворюється. Як Ви думаєте, людину, котра запропонувала цю ідею, можна назвати власником гострого чи чистого розуму? Які взагалі є критерії цих понять, в якому цінностному ракурсі вони знаходяться, що за мораль подвигнула людину до цієї ідеї – Ви можете відповісти? Тут мусується ідея про те, що цвинтарю не місце в центрі міста, але не висвітлено проблему бачення в могилі героїв цвинтаря. Це що, недостаток інформації, чи небажання її добути?

А що Ви можете запропонувати громаді, котра дістане від цього більшу користь: фонтан, музей, пам’ятник нового вождя, хрест? Тут висловили ідею встановлення хреста. Мушу Вас трохи просвітити. Що таке хрест? Є два поняття хреста: Хрест Христа й хрест особистий, котрий ми несемо вслід Христа. Якщо Хрест Христа являється Жертовником, на котрому проявилися Любов Божа через Жертву Сина за грішників і Правда Божа, коли людина поєдналася з Богом не раніше, ніж була омита Його Кров’ю, то хрест особистий – це не що інше, як зречення свого егоїзму, відсічення своєї волі перед волею Божою й жертовне віддання свого життя в руки Божі. Якщо люди, котрі виконали заповідь Божу – поклали свої душі за спасіння інших, то вони долучили свої хрести до Хреста Христового. Якого ще пам’ятника Ви прагнете? Невже священники за 20 років незалежності не навчили Вас бачення Хреста-хреста? Якщо Ви не навчені цьому, то про який спокій для мешканців міста Ви можете говорити? Що Ви тут можете зробити такого, щоб громада мала ще більшу користь? Відірвіться трохи від землі й погляньте на неї з Неба. Погляньте на тимчасову Батьківщину з Батьківщини вічної. Це не Америка й Україна, це не панство й жебрацтво, царство і рабство. Тут і тільки тут, в земній, тимчасовій Батьківщині, зустрічаються з Батьківщиною вічною. Тільки тут цінності тимчасового проявляються в цінностях вічності, котрими й перевіряються, в їхньому світлі й оцінюються. Тому перед тим, як висувати чи сприймати різні ідеї, людина повинна пересвідчитися, що око її душі – розсудок, світле й немає в ньому ніякої пітьми (про це в Нагірній проповіді Христа (Мф.6.23)), інакше, прагнучи догодити двом панам, потерпить крах.

0
14 tursasha   (03.05.2012 22:23)
ЗВЕРНЕННЯ ДО ДЕПУТАТІВ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
Вельми шановні панове депутати, Ви хочете поставити фонтан для того, щоб можна було відмитися від тієї пелюки, яка осідає коли пройдешся по тротуарі, чи для того щоб гуртівні,ресторани і магазини мали звідки набирати воду,адже фонтан краще ніж ріка.
-Вас обрали люди, подумайте трохи про простий народ, коли нарешті буде вже в нашому місті дорога? Може варто групі депутатів організувати невеличкий страйк - не впустити в місто маршрутки, машини з товаром, лісовози, фури і т.д. можливо тоді якимось чином ситуація почне находити вихід. Підніміть трохи свої дупи і перестаньте заніматися дурницями зробіть дороги,воду,каналізацію,очисні споруди - ось що в даний час потрібно!
Ще дуже цікавить чому в місті немає патруля МВС. Якщо подивитися зблизька то в нас міліціонерів як штахет на плоті - а для чого вони питається? Подивіться що робиться по вихідних в центрі міста, що роблять наші і Ваші діти, де є заборона про продаж алкоголю до 22.00 чи продаж неповнолітнім - в ресторані "Леся" продають все і всім! А міліція напевно для того - одні стояти з палицею і шапкою та кричати ДАІ, а другі щоб допомогати в будівництві житлового будинку свого начальника.
Ще дуже прошу не допустити того щоб гроші які є в міському б'юджеті попали в руки Яворського чи Павловича бо це буде рівносильно тому що викинути їх в воду, про те "Конче-Заспа" на Завадівці буде продовжувати розбудовуватись. ЗРОБІТЬ ХОЧА ЩОСЬ!
Прошу вибачення за допущені помилки, також прошу Всіх хто читав прислухатись до вищевикладених правдивих слів і починати діяти!

0
15 natt   (03.05.2012 22:40)
А що означає "не допустити того щоб гроші які є в міському б'юджеті попали в руки Яворського чи Павловича"?
В иіській раді гроші як цукерки роздають, чи як?

0
16 tursasha   (03.05.2012 22:52)
В міській раді гроші роздають тим хто пообіцяє більший відкат і Ви не гірше мене це знаєте!

1
13 KRAYANYN   (03.05.2012 18:45)
"Кожен старався показати який він добрий аналітик, який гострий розум". Будь-ласка, не розвивайте в наших дописувачів комплекс меншовартості. Люди висловлюють свою думку, і добре, що не займають пасивну позицію. Думка, звісно, формується на основі аналізу накопиченої інформації. Тому і приходиться бути аналітиком. Але думаю образливо почути кожному, хто висловив власну думку, що він це робить задля того, щоб показати іншим який він гостророзумний аналітик. Ніхто ні перед ким не старається. Тим і цікаве життя, що при наявності однакової інформації, в людей формуються різні думки. При всій повазі до Вас, з цією фразою трішечки переборщили. Ви, маючи великий досвід в депутатській роботі, пишіть більше коментарів про роботу міської ради, бо ми, пересічні городяни, недавно отримали змогу слухати аудіозвіти, і ще не все з них зрозуміло. Природньо, що міська рада асоціюється з Верховною. Про Верховну Раду в людей є значно більше інформації, а спільне слово рада, заповнює пробіли в інформації про міську раду. Ось і виходить не зовсім правильна уява про Вашу благородну місію. Думаю, кожен дописувач із задоволенням почитає Ваш роз’яснювальний (не трактувати як оправдовувальний) коментар. Тоді і спільних думок у турківчан побільшає, і несправедливих висновків поменшає, і через чотири роки зацвіте місто-сад! Давайте, започаткуємо рубрику на зразок : "Коментар депутата", або "Запитання виборців до своїх обранців", з часом придумаємо більш оригінальну назву, і почнемо розставляти крапки над і.

0
9 Roman   (03.05.2012 12:39)
Мабуть більшість дописувачів висловили свое бачення по даній темі.Кожен старався показати який він добрий аналітик,який гострий розум,закликав до совісті честі християнськоі моралі, взивав до Небес.Можу вас заспокоїти ,що на місці загиблих воїнів після перепоховання нікому в голову не приходить щось там будувати.Як ви думаєте що на догоду одному з депутатів всі 29 реши депутатів будуть аплодувати?Тим більше що місце скандальне.Якщо буде там щось зроблено то на користь всій громаді міста.Всі дописувачі асоціюють депутатів Міської Ради з Верховною і за помахом руки місцевого Чечетова зриваються з місця і дружно голосують.Тепер кожен бажаючий може прослухати авдіо звіт сесії і почує як ведеться боротьба за кожного заявника щоб максимально задовільнити потреби кожного та убезпечити його від різного роду бюрократії. І якщо в когось є зауваження до роботи Міської Ради,або зволікання в розгляді заяви чи відписки,або недай Боже натяку на якусь незаконну винагороду то кожен мешканець може зкернутись до любого депутата за підтримкою і він її обовязково отримаєЩо відбувається постійно.А для тих хто пише всілякі домисли і дурниці нехай гляне в дзеркало і отримає відовідь хто він і що він.До речі у Львівській обл. ні одна місцева рада недозволила собі такої розкоші як авдіо чи відео звіт сесії де кожен мешканець який звернувся з заявою міг почути як її розглянули.Можу розчарувати тих хто намагається внести смуту між депутатами .Мешканці Турки можуть бути спокійними депутати Турківської Міської Ради на різного роду образи та провокації не ведуться і свої обовязки виконують добросовісно.

-1
10 Pora(I_Porokh)   (03.05.2012 16:42)
А що,коли зеркало криве,у панів депутатів?!Що бачать вони,коли приймають таке рішення?За які кошти ви збираєтеся провести свою"перезаховальну операцію"?Це ви мешканцям міста сказали? Опублікуйте затратну сміту!!!А потім спитайте людей куди ліпше було би вложити ці кошти(може комусь би тепліше зимою стало,може би хтось душ у хаті прийняв і т.д)Хто Вам дав право вишвирювати ці кошти на вітер?
Це так - маленький відступ,від більш важливої проблеми.

0
11 Pora(I_Porokh)   (03.05.2012 17:24)
P.S."Вскользь"пробігся по вашому Бюджету на 2012 рік.Тріщить по швам!Скоріше можна його "Гіпердефіцитним"назвати!Звідки будете гроші брати на вашу політичну "забаву"...?

0
12 Pora(I_Porokh)   (03.05.2012 18:00)
P.S.Щодо аудіо звіту:прекрасний матеріал для місцевої театральної публіки!!!Один із відтінків радянського "ОЧКОВТИРАТЕЛЬСТВА"!
А чому мовчить "незалежна Бойківщина" з її редактором?Що уже "язик защемили" чи просто,"хвіст піджали"?Віддеріть накінець ваше душу від пяток,і задайте "29 ти панам депутатам" за які гроші вони збираються фінансувати їхню політичну забаву?

0
21 yavorsky90   (07.05.2012 17:14)
Дозвольте поцікавитися, в чому ви бачите "очков...ство"? Поляки, наприклад, вже давно ведуть відеотрансляції засідань міських рад (пошукайте на youtube докази, їх там повно). І називається це ПУБЛІЧНІСТЬ ВЛАДИ, а не так, як назвали ви. І наявність таких звітів є ознакою шляху в Європу. Як на мене, це дуже добре, бо народ бачить діяльність депутатів, і ті, хто не відвідують сесії або не задовольняють інтереси виборців, просто не будуть обрані на наступний раз. Невже це так важко зрозуміти?.

1
8 Victor   (02.05.2012 09:40)
Фільм так собі – пристрасний. Якби так написали Біблію, то нею можна було б кидати за псами. Маємо й інші фільми, про звірства НКВД й т.п. Маємо й історію про те, як Росія вступала в різні коаліції, військові блоки ради військового та економічного «балансу», продаючи чи відстоюючи «інтереси» «свого» народу. Можна також ознайомитись і з історією переворотів, які Росія робила за рубежем, ради своїх інтересів. Та це стосується не тільки Росії, а й всіх тоталітарних держав. Зі всім цим можна бути знайомим, але дивитись на все потрібно тверезо. Ось візьмімо, для прикладу, передвиборні телевізійні дебати, де кандидати висловлюють один про одного негативні речі. І що? Народ все рівно з двох кандидатів-злодіїв, невігласів, бездар (так вони, по крайній мірі, один про одного висловлюються з телеекрану) вибере одного, замість того, щоб проголосувати проти. Чому? Тому що тут задіяні відповідні технології промивання мозків, над якими (технологіями) працюють різні служби. Все це пропонується народу. Не обходиться без цього й тут – в темі. Один прагне одного, інший – іншого, а в результаті – кожен показує суспільству міру своєї страсті, знань й т.д. й т.п., «заводячи» цим інших, гуртуючи кругом себе прихильників та нагнітаючи істерію, навіть не задумуючись над наслідками для себе й для суспільства, оскільки не здатен про це прозріти. Головне, нагальне відходить на задній план, а те, що може почекати, про що не варто й сперечатись, роздувається до розмірів слона й цей слон починає заважати блохам, а може й для цього роздутий, аби вдосталь напитись крові.

0
6 Пент   (30.04.2012 21:40)
Пока неясно будут ли переносить.
Здесь написано "Якщо буде виконано рішення міської ради та могили воїнів Радянської Армії будуть перепоховані на міському кладовищі "

0
5 Отецъ Федоръ (МП)   (30.04.2012 21:26)
Так решили всё же перенести? Отклонили протест прокурора? А то из аудиоотчета не ясно...

0
4 Pora(I_Porokh)   (30.04.2012 14:52)
Запрошуємо в кінозал!Кожна Homo sapiens повинна накінець зрозуміти"wo der Hund begraben ist"(дійсні наміри для зносу памятника).Пропустіть через свою "призму" http://www.youtube.com/watch?v=Xg5K8TTJqc0 і задумайтеся накінець-то про своє зараз і майбутнє своїх нащадків.Патріотизм не дорівнює націоналізм!

0
7 KRAYANYN   (02.05.2012 08:40)
Гарний і змістовний фільм. Дякую за посилання. Переглянув з задоволенням, але через призму пропускати не прийшлося, бо нічого нового там не почув. Фільмец зроблений на замовлення першого телеканалу Росії. Того самого, який знімав репортаж в Турці. Якщо Ви читали всі коментарі, то знаєте думку місцевих жителів: репортаж сильно спотворено!
Щоб я не був голослівним, і не переповідав слушної думки, скопіюю Вам один з коментарів до цього фільму, даний росіянином. "Политика двойных стандартов. Когда Сталин с Гитлером разделили Польшу, и проводили совместные военные парады дружбы-это вынужденная мера. А вот галичанам встречать немцев хлебом нельзя,это предательство. Предательство кого? Сталинского режима? Почему Западная Украина должна была радоваться установлению советского строя,почему люди должны были добровольно отказаться от своего имущества,от своих взглядов,от своего способа жизни? Во имя сомнительного эксперимента. В России смену строя удалось провести трехлетней Гражданской войной,массовыми репрессиями и убийствами целых социальных классов. В Западной Украине эта гражданская война наложилась на Вторую мировую войну.
А так как фашизм был заклеймен мировым сообществом, это постоянно дает повод манипулировать терминами '' пособники врага", "предатели","коллаборационисты". А преступления в этой жестокой борьбе на смерть творились с обоих сторон. В России в Гражданку тоже творились зверства, но это было давно и забылось.
PS Журналиста Леонтьева вообще всерьез воспринимать нельзя,заангажированый,исполняющий заказ". Ще більше слушних коментарів про події в цьому фільмі можна прочитати тут: http://kinozal.tv/details.php?id=515106. Надіюся до Вас дійде, що достеменно історії ми не відтворимо, бо багато фактів дійшли до нас в спотвореному вигляді. Тому наші протилежні думки є дуже і дуже відносними.
Про екс-президента сказано правдиво. Лоханув нас всіх. Але життя продовжується, будемо мати науку на майбутнє.

2
3 Victor   (29.04.2012 22:08)
Все почнеться з фонтану, перейде в музей, а закінчиться магазинами депутатів-«підприємців». Тут філософія дуже проста. Весь діалог-суперечка-конфлікт кругом могил, розфасований по політичних, моральних, культурних й т.д. поличках, не що інше, як звичайне блудослів’я, не варте й виїденого яйця. Ніхто тут не переймається ні культурою, ні мораллю, ні якими би то не було іншими цінностями. Тут одна цінність – «урвати» землю в центрі міста, а все інше - звичайне закулісся. Послухаймо, що з цього приводу говорить ієромонах Роман (Олександр Матюшин):

«Что есть правда, что ложь, господа лицедеи?
Чем таскать не свое, отвечайте – и дело с концом.
Что бы я не пропел, вряд ли ваши ряды поредеют –
Этот праздный вопрос к потерявшим лицо.

Ты в героях ходил: к сожалению, только на сцене.
Остроумьем чужим то и дело срывая хлопки,
Чем прославился сам, чем Отечеству ценен?
Знать, героем быть в жизни – совсем не с руки.

Ну, а ты потешал, в скоморошье вживаясь обличье.
Корчил рожицы всласть, не жалея своей седины.
Кушал хлеб шутовской и прославился до неприличья…
Лишь бы славы твоей не стыдились, взрослея, сыны.

А тебе чем хвалиться? Кафтан негодяя был впору.
И пришлось по душе эта новая гнусная роль.
Процветал в подлецах, был завистником, шулером, вором,
И кого ж обокрал ты? Себя – недостойной игрой.

О тебе бы молчать! Ты Офелию ныне сыграла.
Хоть сродни Клеопатре, но сцене позор – не в позор.
Не скорбит ли нутро, что его к чистоте приближала
Не твоя добродетель, а зрелый в неправде гример.

Как же вы, господа, жемчуг свой разменяли на блестки?
Или смерть не для вас? Или она подождет на земле?
Что собрали душе, подвизаясь на этих подмостках?
Что вы дали бессмертной, раздирая на клочья ролей?

От себя не уйти, как бы рампы слепить не пытались!
Разве ваши партнеры уже не оставили вас?
Так побудьте собой, отыщите свое, что осталось,
Ведь еще предстоит повстречаться с душой без прикрас».

0
2 Перл   (29.04.2012 18:02)
Факт!

0
1 Pora(I_Porokh)   (29.04.2012 17:58)
Який шикарний жест?!"Как не мытьем ,так катаньем"!Аби тільки від памятника збавитися!А там або грошей недостатньо стало... причину найдуть!!!І пізніше зроблять те що у них уже довго в головах"засіло".
Може б "пожертвували" кошти для тих ,кому дійсно треба підвести воду до подвіря або будинку?!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.