Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Довідка » 2013 » Січень » 21 » Оновлено модуль відеоальбомів
21.01.2013 (14:40)

   Оновлено модуль відеоальбомів

Відеокліп - напевно, самий інформативний вид контенту в інтернеті. Зараз ,при великих швидкостях в інтернеті можна комфортно переглядати будь які відеофайли. Існує багато сервісів , які дозволяють завантажувати та зберігати відеофайли. Природно , що у користувачів інтернету виникає бажання поділитися з іншими цікавими відеоматеріалами , знайденими в мережі.

На нашому сайті і раніше існував сервіс Відеоальбоми , який дозволяв завантажувати відео. Але , на думку деяких користувачів, він був дещо незручним. Можливо, це відлякувало бажаючих поділитися цікавим роликом.

Для зручності користувачів в новому модулі значно спрощена та автоматизована процедура додавання на сайт відеокліпів.

Сподіваюся що це дасть змогу завантажувати цікаві відеокліпи навіть тим ,хто цього ніколи не робив.

Для початку ,викладаю тут коротку інструкцію з найпростішим способом інтеграції відео на нашому сайті. Якщо виникнуть запитання , пишіть на e-mail.

Для додавання відео необхідно перейти за посиланням [ Додати відео ] на головній сторінці модуля Відеоальбоми в правому верхньому кутку контент-модуля.

Після цього ви потрапляєте на сторінку додавання відео. Тут Ви маєте можливість додати відео 3-ма способами :[Додати посилання] [Додати код] і [Завантажити файл].

Розглянемо тут найпростіший , на мою думку , спосіб - Додати посилання.

Напевно, всім відомий популярний сервіс відеофайлів http://www.youtube.com. Кожен з вас , напевно, хоча б раз заходив на цей сервіс , а багато з вас вже мають на ньому зареєстровані акаунти. Тут зберігається багато цікавих ( і не дуже ) відеокліпів. Крім того, можна завантажити власні творіння.

Якщо Ви вже вибрали кліп , яким хочете поділитися з відвідувачами нашого сайту , Вам необхідно отримати пряме посилання на нього. Це зробити дуже просто натиснувши на посилання Поделиться нижче вікна плеєра.

Відразу ж відкриється вікно з прямим посиланням на відеокліп.

Необхідно скопіювати його та вставити в поле Посилання на відеоролик на нашому сайті.

Через деякий час під цим полем зявиться напис Відеоролик оброблено з зеленою галочкою а також відкриється панель редагування.

Тут Ви можете заповнити або змінити поля Назва матеріалу*, Опис відеоматеріалу* та Вибрати категорію кліпа , змінити (якщо бажаєте ) скріншот.

Натиснувши на посилання Додатково відкриються додаткові поля редагування.

Тут Ви можете щось змінити , або залишити все без змін.

Рекомендую поставити галочку в опції Одержувати повідомлення про коментарі. Ви зможете отримувати повідомлення , якщо хтось прокоментує ваш кліп.

Після цього сміливо тисніть на зелену кнопку Додати відео.

Увага ! Для успішного завантаження відео обовязковими є лише заповнення полів Назва матеріалу і Опис відеоматеріалу та Вибір категорії.

Удачі !

admin_Lan64

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Довідка | Переглядів: 1242 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.