Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Слухаємо сесію Турківської міської ради » 2013 » Січень » 30 » Засідання XXVa-ї сесії Турківської міської ради VI-го скликання від 11.01.13р
30.01.2013 (04:56)

   Засідання XXVa-ї сесії Турківської міської ради VI-го скликання від 11.01.13р
Аудіозвіт + відео
Оновлено 30.01.13 завантажено 93 хв відео

Пропонуємо Вашій увазі аудіозапис засідання XXVa-ї сесії Турківської міської ради VI-го скликання від 11.01.2013 р

XXVI cесія зосередила особливу увагу на вирішенні земельних питань.

Крім того були розглянутві інші заяви громадян та питання покращення функціонування комунального господарства.

Аудіофайли запису сесії та інформацію надав депутат Турківської міської ради Любомир Яворський.

Рішення про дозвіл на проведення аудіозапису в сесійній залі прийнято сесією Турківської міської ради 6 скликання від 10 листопада 2011 року.

Фрагмент аудіозапису голосування з приводу надання дозволу на аудіозапис в сесійній залі

В цьому випуску Ви також зможете переглянути декілька фрагментів відеозапису з сесійної зали.

Відеофайли запису сесії та інформацію надав депутат Турківської міської ради Любомир Яворський , зйомку проводив депутат Турківської міської ради Руслан Шиян.


Для отримання допомоги натисніть кнопкуПропонуємо Вашій увазі фрагменти відеозапису засідання XXV-ї сесії Турківської міської ради VI-го скликання

486
Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Слухаємо сесію Турківської міської ради | Переглядів: 1410 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 16
0
15 Вуйко   (02.02.2013 02:20)
Чесно, не будь вкотре голослівним і поясни свою позицію аргументовано.

0
14 Чесно   (02.02.2013 01:40)
Які ви всі тупі і далекі від всього....Слухайте дальше любка і буде вам щастя...))))може....))))))

0
16 KRAYANYN   (02.02.2013 09:46)
А ти далі слухаєш мера? І тобі буде велике щастя. Це точно. Тільки не потішить воно тебе, бо брехні там багато, а ти на свою біду назвався чесно.

0
12 Ясьо з полонини   (31.01.2013 23:31)
БОЙКУ, або ти повністю дурний, або я навіть не знаю шо. От має Райспоживспілка в коритсування гастроном під Бойківчанкою. І платить за землю, на якій той гастроном є. І ще платить за землю, яка прилягає до гастроному, бо це "земля, що обслуговує споруду". То давайте цю прилеглу землю заберемо, а райспоживспілці залишимо суто по фундаменту. То кому від того буде добре? Чи дадуть ті пару метрів комусь в якесь використання. Та ні, ні, і ще раз ні. Бюджет просто недоотримає плату за цю землю. От такий у нас мер-господарник, замість того, щоб наповнювати бюджет, він перекриває доходи до нього. Або земля заді універмагу. Там райспоживспілка теж орендує для осблуговування території смугу в 2 метри. І її теж хочуть вилучити аж по фундамент. І куди її потім дадуть? Хто зможе там чимось займатися. А Райспоживспілка просто не буде за неї платити. То кому ліпше, бюджету міста, чи райспоживспілці. Влада просто перекриває доходи від цієї землі в бюджет. Мотивів цих дій влади ні я, ні мої вівці не розуміють. Хоча може мер розумніший?

І не пиши дурниці, якщо не знаєш процедури приватизації, бо аж моя кобила заржала.

1
11 вуйко   (31.01.2013 22:55)
Чесно, при всій повазі, ніхто в захист мера нічого конкретного не каже. А фактів проти нього чимало. Я дуже об'єктивна людина. І ситуація, яка виникла в міській раді, є дуже хорошою. Так народжується демократія. Так народжується контроль громади над владою. Так живе весь світ. Чи мав хтось колись можливість знати з аудіо чи відео, що діється в міській раді? НІ. А зараз є. Поляки до цього вже дійшли давно. Тільки що в них засідання проходять набагато цивілізованіше. І це добре, що депутати хочуть контролювати мера. І чим прозорішою буде влада, тим краще. Ну невже ви цього не розумієте. Бюрократія і чиновництво відходить в минуле. Ану скільки міст в Україні похваляться записами сесій. Ні, скажу вам, бо я вже шукав. Рідко де таке є. А в Турці є. І дякувати деяким депутатами, які це ініціюють, тратять час і кошти. І добре, що депутати не пляшуть під дудку мера. Бо було б так само, як верховна рада пляше під дудку президента. А так є конкуренція, так народжується інстина, так ніхто нічого не зможе вкрасти. Але бачите, який опір йде зі сторони чиновників. ВОни так просто своїх позицій не здадуть. Бо бюджет міста - це кормушка для них. Так, зараз основна дискусія йде за деякі земельні питання. Але коли влада побачить, що проводити незаконні рішення стає що раз важче і важче, що існує опір до цього, то ВОНА КОЛИСЬ ЗУПИНИТЬСЯ. І колись почне діяти в інтересах громади. І так є в цілому світі, бойки. І лию я не бруд, а правду.

ЧЕСНО, ви не можете оспорити нічого з того, що я тут пишу. Абсолютно нічого. Так само, як вам нічого сказати в захист мера. Подивіться обєктивно на ситуацію. Більшість громадян взагалі нічого не знають з того, що діється в міській раді. І ними легко маніпулювати. Легко стає наобіцяти всякого, а потім не виконувати. Легко стає посилатися на не існуючі документи. Легко стає ГРАТИ РОЛЬ МЕРА, а насправді нічого не робити. Немає контролю - немає дій. Ви хочете жити в такому місті? Навряд чи.

Я теж не знав нічого про міські справи, поки мені не почали розказувати і поки я не почав дивитися на нашому сайті відео і слухати аудіо. І тоді я почав думати і аналізувати факти. Ага, там ремонт будинку недоробили, там тротуар лишили, там віддали неосвоєні кошти, там наштампували незаконних рішень, там відкат хотіли отримати, там другий. Та що ж це таке? Куди котиться влада. Пане мер, якщо ви думаєте, що приїдете в Турку на мера як на відпочинок, то ви помиляєтеся. Вам платять зарплату не за то, щоб ви робили життя міщан гіршим, а за то щоб покращували. Ви подавались хоча б на якийсь проект з розвитку місцевого самоврядування? А таких, можу запевнити, є дуже багато. І можна отримати гроші євросоюзу на деякі гранти. Але для цього треба розробити план проекту: каналізація, очисні споруди, електронний документообіг. Та взагалі, купу речей можна подавати на отримання грантів. Багато міст по Україні так роблять. І отримують під це кошти. Але це ж ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ. Або чи включені ви в асоціацію мерів України, чи обмінюєтесь досвідом з кимось? Або що можете сказати про Асоціацію Міст України (http://www.auc.org.ua/members/%D0%A2), куди Турка включена. Чи переймаєте чиїсь практики корисні? Чи може ви включені в Асоціацію енергоефективних міст? Турка стала партнером з якимось-там польським містом. Що перейняли ви від колеги? Які інновації ви ввели в управління містом. ЩО РЕАЛЬНО ЗМІНИЛОСЬ ЗАВДЯКИ ВАМ.

Часи 90-их не повернуться. Зараз треба змінюватись. Починайте.
Відповідь адміна:
Quote
Рідко де таке є. А в Турці є.

Приємно ,що хоч в чомусь йдемо попереду інших :-)

0
10 БОЙКО   (31.01.2013 22:52)
Для чого "торговій базі" і "районній райспоживспілці" земля?. Підприємства ці фактично не працюють, а реально займаються лиш тим, що здають свої приміщення в оренду. За рахунок орендної плати живе керівництво ба бухгалтера тих підприємств. Якщо нема ефективного підприємства то нема і землі.В мене виникає підозра, що торгова база та райспоживспілка хоче зробити для всіх своєрідну мітку, що це їхня земля, пізніше приватизувати бо вони її орендують та в кінцевому результаті продати своїм лоббістам. Для чого громаді цей колгосп.

0
13 Любомир   (01.02.2013 00:07)
П.Бойко є хороша приказка:краще промовчати ані ж ляпнути дурницю.
Землю для обслуговування будівлі можна або орендувати або викупити за гроші.Окремо перепродати кусок землі неможливо.В обох випадках кошти від оренди  чи від прдажу землі поступають в бюджет місцевої ради.

В даному випадку іде мова про оренду на 49 років.Дай Боже лоббістам стільки прожити .
Інвентаризація замлі є обовязковою для всіх організацій і установ всіх форм власності.І міська рада повинна діяти в межах наданих їй законом повноважень в регулюванні земельних відносин а не пороти якусь отсебятину. 

0
9 Чесно   (31.01.2013 21:59)
Дані коментатрі показують, що тут сидять противники голови, які нічого не роблять а тільки лиють бруд. А коли хтось щось каже в захист мера накидаються на нього як мухи на гім...

0
8 Остап   (31.01.2013 11:38)
Дурдом у всій красі

0
6 KRAYANYN   (30.01.2013 20:41)
Раз так пан БОЙКО забігає на перед, то нехай повість нам що таке варте уваги зробив теперішній мер. А ми зважимо більше це за попередників, чи такий самий нуль.

0
7 kostyamal   (31.01.2013 09:16)
ПануБОЙКУ взагалі пасувало би показатися, тобто зареєструватися, оскільки він є активним коментатором усіх матеріалів, що стосуються мерії...

0
5 вуйко   (30.01.2013 20:19)
Всьо, що зробив міський голова, він зможе розказати незабаром на своїй доповіді. Але думаю, що казати буде нічого. Бо не зробив він насправді нічого.

0
4 БОЙКО   (30.01.2013 19:49)
Театр для двох акторів, а решта використана для їхньої масовки маса.Сам себе знімаю та сам себе показую.В той час коли тротуарів, дороги,освітлення,ящиків для сміття,готелю, туалетів, дитячих майданчиків, генерального плану міста, промислової зони нема у них два найголовніші питання (торгова база і райспоживспsлка).Бути 5 скликань депутатом та звалювати всі проблеми на теперішнього міського голову - абсурд. Та він за два роки в Турці напевно зробив більше ніж всі інші мери за 20 років.Землю розбазарили до нього ті, шо тепер це відео показують. Чомусь тоді свої рішення не покузували бо все їх влаштовувало.

0
3 вуйко   (30.01.2013 13:26)
Дуже неприємна ситуація. І найголовніше - невідомо хто винен. І нікого зараз не притягнеш до відповідальності. Депутати і апарат міської ради, дай вам Боже мудрості, абисьте не наробили таких дурниць комусь, як ваші попередники.

0
2 tcibovich   (29.01.2013 14:29)
Додайте ще відео, бо дальше іде розгляд судової справи хотілось би подивитися на реакцію депутатів.

0
1 Ivan   (17.01.2013 00:16)
А відео буде?
Відповідь адміна:
Буде

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.